Jump to content
GIGN Forum

Populāri Web Dizaineri


kept
 Share

Recommended Posts

Iespējams nav īstā vieta kur to jautāt, bet varbūt kāds tomēr zin..

... kādus populārus un pasaulē atzītus web dizainerus(varbūt arī tepat Latvijā atzītus latviešu dizainerus) ? :)

Man neder kkādi ProDesigner, par kuriem nekas sīkāk nav zināms izņemot niku / pseidonīmu..

paldies.

Link to comment
Share on other sites

hmm, neko neesmu izspļāvis. Ja nevēlies, nesaki. Nav jau "Bodītes" sadaļa, kurā esmu ierakstījis, lai būtu jāmaksā, kā arī nav redzēts vai dzirdēts, ka pārdotu zināmu personību vārdus un uzvārdus. :)

Link to comment
Share on other sites

Nolemts neveiksmei, nekas personigs. Ja nu izdosies iesplauj sejaa :) Gribi stradat sev!? Ok, bet sac ar ieguldijumu. Anyway gigna meklet uz lielam babkam cilvekus? Are u F kidding me or what?

EDIT: sak rasties sajuta, ka sis ir tas pats masinzaglis vai savejs ausii, apmeram grib kaut ko pretii dodot neko :D

EDIT 2: lai gan nee, sitam kadram IT KAA ir e36, nekas liels, bet tomer, varbut labs dirsejs, jo savejam ausii arii bija e36 un huj vin zin, kas vel :D

Edited by Epix
  • Like 1
  • Downvote 6
Link to comment
Share on other sites

Sorry, bet es pilnībā neko no tevis nesapratu. Bet man radās sajūta, ka tu īsti neesi sapratis ko es meklēju, bet nu tas tā. Paskaidroju - rakstu darbu skolai un ceru uz šejienes apmeklētājiem, ka varbūt kādam prātā stāv kāda labi zināma web dizainera vārds un uzvārds. Nesaprotu, kādēļ tu šeit gribi ievilkt naudu, bet nu... saki savu cenu, cik maksā mākslinieku vārdi un uzvārdi, kurus tu zini.... :)

Par offtopiku runājot, neesmu ne masinzaglis ne savejsausi, gribi tici, gribi netici, man nav ne vēlme, ne nepieciešamība tev kaut ko pierādīt.

Link to comment
Share on other sites

Nolemts neveiksmei, nekas personigs. Ja nu izdosies iesplauj sejaa :) Gribi stradat sev!? Ok, bet sac ar ieguldijumu. Anyway gigna meklet uz lielam babkam cilvekus? Are u F kidding me or what?

EDIT: sak rasties sajuta, ka sis ir tas pats masinzaglis vai savejs ausii, apmeram grib kaut ko pretii dodot neko :D

EDIT 2: lai gan nee, sitam kadram IT KAA ir e36, nekas liels, bet tomer, varbut labs dirsejs, jo savejam ausii arii bija e36 un huj vin zin, kas vel :D

Cik strīpas izšņauci šorīt/šonakt? :D

  • Like 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Cik strīpas izšņauci šorīt/šonakt? :D

es nav vainigs, vienigais posts no manis vispar ir tikai nakts rita spamaa(pedejie 2 menesi), parejas lietas briivi izceljas personas, kas blakam :D nu sis soreiz toc no manis :)

par teemu, painteresejies pie lietotaja BOT^a, tas noteikti zinas.

Link to comment
Share on other sites

http://lionz.gamerx.lv/ Tieši šobrīd gan serveris noklājies un, cik zinu, pati lapa arī ir izstrādes stadijā.

Es šodien jau atradu viņa portfolio, vienīgi, tur nav visi viņa darbi.. Bet nu, tas nekas. :)

Nu ļoti labs dizaineris ir Gints Gūtmanis - http://www.madebyme.lv/ - cik ir nācies ar viņu sadarboties, ļoti kvalitatīvi darbi.

oo, paldies, ļoti labi! :) Kaut ko šādu apmēram arī meklēju...

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...