Jump to content
GIGN Forum

Mahmeds
 Share

Recommended Posts

my_trap_card.jpg?1318992465

Varu es atļauties to spēli, bet 12 gadus cilvēki gaidija šo spēli.Diemžēl blizzards uztaisija kārtējo feilo, par šo laiku varēja safixot daudz vairāk gļukus spēlē :) D3 noteikti nebūs tā spēle, kuru es pirkšu, piedod :( Nevis uztaisīt kā parasti overpowered shit un tikai pēc tam nerfot :)

Link to comment
Share on other sites

my_trap_card.jpg?1318992465

Varu es atļauties to spēli, bet 12 gadus cilvēki gaidija šo spēli.Diemžēl blizzards uztaisija kārtējo feilo, par šo laiku varēja safixot daudz vairāk gļukus spēlē :) D3 noteikti nebūs tā spēle, kuru es pirkšu, piedod :( Nevis uztaisīt kā parasti overpowered shit un tikai pēc tam nerfot :)

bļe nahuj visi lohi uzskata, ka līdz ar Diablo 2 Lord of Destruction viņi uzreiz sākuši taisīt Diablo 3? Bļe kādi nahuj 11 gadi? Jūs vispār smadzenes kādreiz esat lietojuši? maksimums 4-5 gadi, kas ir patērēts, lai uztaisītu Diablo 3, nu nesāka viņi domāt visu no jauna līdz ko D2 bija izlaiduši.

Manējie 50ls radās no tā, ka preorderā man bija iespējams maksāt tikai dolāros- 90$ - ok nav bļe precīzi 50 ls, bet es nahuj nesaprotu jūs kapeiku pisējus, kas bļed par santīmiem te tagad piepisās man 50ls prosta es zinu, ka Dolāram kurss nav vairs 50 saņi, ir kaut kas virs. un Ja es nopērku pa 90 dolāriem, tad tas nav 45ls, bet kaut kas augstāks, moš ne pilni 50ls, bet reāli tuvāk 50Ls nekā 40Ls. Un man šobrīd tas tik tiešām neuztrauc FFS. Bļe vienkārši beidziet būt idioti un sākiet domāt.

Link to comment
Share on other sites

mmm, ja arī spēle ir sūds, tad vismaz es esmu eiforijā ar to, ka spēle ir ahūna laba, WoW bosu taktikas uz single player ir vienkārši awesome - ja nofeilo - nedirs, ka kāds ir sūdīgi nospēlējis, pats nofeiloji. Ko bleimosi?

es gribēju tikai pajautāt, kā tu izpildi šīs 5-25 man taktikas viens pats?

Link to comment
Share on other sites

nu lūdzu, atbildi taču. Pamāci man, idiotu, geiming ekspert.

Ja tu uzdod šitādu jautājumu - skaidrs, ka tu pats nespēlē Diablo 3. Vienkārši tu dirs caur muti, tev nepatīk Diablo, jo nevari nopirkt - fucking loģika

Man nav absolūti nekāda iemesla rekruitot cilvēkus uz D3, prosta, ja tu meklē atmazkas sākot ar cenu - nu bļe pohuj, negribi - nespēlē.

Varu tev atbildēt tieši to pašu ko man pateica eRepublic topikā - Ja tev tik ļoti nepatīk šitā spēle, nahuj tu te posto?

Edited by jancho
Link to comment
Share on other sites

Kāpēc tu esi ieciklējies uz faktu, ja nav diablo, tad nevar atļauties?

Nē, tā nav, man pat darba kolēģi gaida, kad viņiem atnāks Collectors edition boxi, bet nu tieši gadījumā ar šo indivīdu ir tā, kā es saku, pats nevar nopirkt un dirš, ka sūds.

Bet tie, kas negrib pirkt, bet dirš, ka sūds un viņus tipo neinteresē - nu come on - srsly?

Edited by jancho
Link to comment
Share on other sites

es joprojāmu gaidu atbildi uz savu jautājumu jancho.

P.S. ā, jā, es prosta nocitēšu šo tekstu, lai... ja nu kas ..

Varu tev atbildēt tieši to pašu ko man pateica eRepublic topikā - Ja tev tik ļoti nepatīk šitā spēle, nahuj tu te posto?

Edited by m3rsy
Link to comment
Share on other sites

Nopirku (par 30 patiem starp citu) izgāju pat uz hell, tagad eju inferno. Kad iziešu - aizmirsīšu jo spele nav vērta. Tā pat kā skyrims nav.... Tā pat kā gta nav... Tā pat kā cods nav... Tā pat kā jančo nav...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

my_trap_card.jpg?1318992465

Varu es atļauties to spēli, bet 12 gadus cilvēki gaidija šo spēli.Diemžēl blizzards uztaisija kārtējo feilo, par šo laiku varēja safixot daudz vairāk gļukus spēlē :) D3 noteikti nebūs tā spēle, kuru es pirkšu, piedod :( Nevis uztaisīt kā parasti overpowered shit un tikai pēc tam nerfot :)

Teddy beidz savu subjektīvo viedokli bāzt virsū citiem , pats spēlē ntās spēlēs savā vecumā , kas man liekas ir debīli . (Man subjektīvais viedoklis)

Par Diablo 3 - spēle varētu būt laba , bet pirkt nepirkshu , sagaidīšu crackotu single player un spēlēšu viņu kā pirmās divas versijas , bez online just single player alone :D

Link to comment
Share on other sites

Nesaprotu ko Juus te fleimojat. Vienam maate otram meita patiik. Tagad nav entajaas lapas jaazidirsh topiks ar patik nepatik.

Speele ir klasisks turpinajums D2 un viss neko citu arii nemaz negaidiju. Un ja runa ir par cenam, tad d3 nopirku tepat lv par 40ls.

Link to comment
Share on other sites

Pirātiskā tīri teorētiski jau ir, taču ir nepieciešams servera emulators.. Galu galā, manuprāt, tas būs apmēram tāpat, kā spēlēt WoW solo.

tik daudz stulbu steitmentu vienā postā. holy shit.

Link to comment
Share on other sites

Teddy beidz savu subjektīvo viedokli bāzt virsū citiem , pats spēlē ntās spēlēs savā vecumā , kas man liekas ir debīli . (Man subjektīvais viedoklis)

Par Diablo 3 - spēle varētu būt laba , bet pirkt nepirkshu , sagaidīšu crackotu single player un spēlēšu viņu kā pirmās divas versijas , bez online just single player alone :D

Ak tu nabadziņš, nedaudz tevi apgaismosim. Gadu gaitā GIGNs ir kļuvis par sava veida sociālo tīklu, bet sociālo tīklu auditoriju veido ikviens neatkarīgi no vecuma un savām zināšanām, pieredzes. Sociālie tīkli sniedz iespēju ikvienam paust savu viedokli, tev beidzot ar to ir jāsamierinās. Internets piešķir cilvēkiem labas iespējas - veidot publisko elektronisko komunikāciju, tomēr šīs iespējas ir pakļautas arī zināmām problēmām. Komunikācijai interneta vidē ir mīnusi - jo lielāks ir iesaistīto skaits kādā diskusijā, jo mazāk lietotāju ieklausās citos un jo mazākas ir iesaistītās grupas, jo mazāka ir nozīme attiecībā pret tēmu/viedokli kopumā.Tapēc nesatraucies par to, ka uzspiežu kādam savu viedokli, es viņu tikai izsaku.

Redzi, atkal tu centies norādīt uz citu kļūdām, citēju - "Teddy beidz savu subjektīvo viedokli bāzt virsū citiem , pats spēlē ntās spēlēs savā vecumā , kas man liekas ir debīli"(this is baad), bet pēc nepilnām pāris sekundēm. "....bet pirkt nepirkshu , sagaidīšu crackotu single player un spēlēšu viņu kā pirmās divas versijas , bez online just single player alone" Lūdzu, tiec skaidrībā ar savu diskursu nevis centies kādu neveikli aizskart, nonākot pretrunā pats ar sevi. Viena teksta laikā nonāc pretrunā ar savu SUBJEKTĪVO viedokli.

edīīts: Cik kaut ko viena tante te teica, tu taču taisijies braukt mācīties uz Dāniju tur kaut kādu mediju brīnumu, forši, bet ar tik tradicionālu domāšanu kā tev, nesanāks, ja nu vienīgi kaut kādu videomontāžu mācīsies, tad varēšu tev nākotnē teikt, ko darīt :)

Link to comment
Share on other sites

Vecīt es vispār spēles nespēleju ,bet Diablo ir spēle ko spēlešu ar izņēmumu, jo pirms gadiem 8-10 biju iekšā D2 . Tu labāk tiešām pabeidz kkādas studijas un sāc dzīvē ko darīt , nevis šajā forumā citiem dzīvot mācīt :)

P.S. To cik tālu tu dzīvē tiksi vai es redzēsim , bet uz doto brīdi es tev esmu par vairākiem apļiem priekšā :) Sūdu vari stumdīt tikai tu neko nedarot un gudri diršot :) Kamēr es necenšos gudri dirst , bet daru :) Tā ir būtiska atskirība starp mani un tevi.

P.S. Novēlu veiksmi studijām Latvijā saistībā ar medijiem , varēsi LV medijos strādāt :DD (ROFL)

Edited by UrbanAstronaut
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...