Jump to content
GIGN Forum

Vīzas


b0r1ng
 Share

Recommended Posts

Nu drošvien tikai pasi vajag, jo uz Salvadoru LV pilsoņi var doties bez vīzas (līdz 90 dienām)

Tā vispār jau, lai uz tādu vietu dotos, aizej visu noskaidro uz TIC, vai kādu aģentūru, kas piedāvā ceļojumus uz turieni, uz savu galvu tik tālu nav diez ko prātīgi doties.

Edited by Nightmares^^
Link to comment
Share on other sites

Aizej uz vēstniecību, saņemsi studentu vīzu - 6 mēneši.

VISS!

Salvadorai ir vēstniecība Latvijā? :coffee:

Pirmkārt, cik ilgs laiks tiks pavadīts šajā D-amerikas nostūrī? Ja zem 90 dienām- tad Nightmares teiktais, ja virs- pase un nauda zobos, uz tuvāko vēstniecību/konsulātu, tur ir jāaizpilda pieteikums vīzai, tālāk tiek lemts par vīzas piešķiršanu. Šaubos, ka Salvadora būtu tā attīstītā valsts, kur vīzas jautājumus varētu risināt bez ierašanās vēstniecībā/konsulātā.

Link to comment
Share on other sites

Salvadorai ir vēstniecība Latvijā? :coffee:

Pirmkārt, cik ilgs laiks tiks pavadīts šajā D-amerikas nostūrī? Ja zem 90 dienām- tad Nightmares teiktais, ja virs- pase un nauda zobos, uz tuvāko vēstniecību/konsulātu, tur ir jāaizpilda pieteikums vīzai, tālāk tiek lemts par vīzas piešķiršanu. Šaubos, ka Salvadora būtu tā attīstītā valsts, kur vīzas jautājumus varētu risināt bez ierašanās vēstniecībā/konsulātā.

]

Atvaino, bet es tik tieši nezinu, tikai pieļauju, ja cilvēks nezin, kā uz turieni dabūt vizu, tad viņam vispār nevajag tur doties. Risini un uzzini visus jautājumus.

Edited by Reverend.
Link to comment
Share on other sites

]

Atvaino, bet es tik tieši nezinu, tikai pieļauju, ja cilvēks nezin, kā uz turieni dabūt vizu, tad viņam vispār nevajag tur doties. Risini un uzzini visus jautājumus.

Em, es, piemēram, nezinu, kā aizkļūt līdz Brenguļu alus ražotnei, tas nozīmē, ka man Jāņos tikai Aldaris jādzer uzreiz?

Topiks tam arī domāts, lai risinātu un uzzinātu. Un lai troļļotu.

Link to comment
Share on other sites

Em, es, piemēram, nezinu, kā aizkļūt līdz Brenguļu alus ražotnei, tas nozīmē, ka man Jāņos tikai Aldaris jādzer uzreiz?

Topiks tam arī domāts, lai risinātu un uzzinātu. Un lai troļļotu.

bet tu zini, ka viņu var nopirkt rimčikā ;)

tev takš lai tiktu pie brengulīša nav jāpiļī uz brengulēriju. (tautā mēļo, ka tur ar elektrība nav)

bet patroļļļot jau var ;D

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

bet tu zini, ka viņu var nopirkt rimčikā ;)

tev takš lai tiktu pie brengulīša nav jāpiļī uz brengulēriju. (tautā mēļo, ka tur ar elektrība nav)

bet patroļļļot jau var ;D

Rimčikā mucām to mantu nenopirkt :(

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...