Jump to content
GIGN Forum

Pirayebay


LAVRx
 Share

Recommended Posts

Es ten no viena Maikla Džeksona dzirdēju, ka piratebay tomer ir padevies spiedienam un ir aizvēries. Fiziski tas nav redzams jo piratebay.se lapa šancē uz uraaa, bet neviens torrents nevelkās...

Vēl atceros to stafu, ka piratebay bija izveidots uz pavisam citas bāzes, kas viņus fiziski nevarētu nahrenizēt un tādēļ arī radās figņa, ka torrent failā nerādās izmērs un citi sūdi.

Jautājums ir vai piratebay nomira ir miris? - Jā/Nē

Lūdzu atbildiet uz manu jautājumu noliedzoši :( :(

Ja pazūd piratebay tad paliek tikai isohunt, kam lielākā daļa peeru sastādija piratebay.

Ja manis minētais ir patiesība iesakiet vēl ko labu bez isohunta ( kaut arī ishunt ir afigenais).

High five!

Link to comment
Share on other sites

Piratebay pārgāja no torrent uz magnet failiem http://superuser.com/questions/199970/whats-the-difference-between-a-torrent-file-and-a-magnet-link t.i. viņus nevar paņemt ciet par "nelegālu" failu glabāšanu. Vakar vai aizvakar lapa niķojās, jo tik veikts DDoS uzbrukums - nekas nopietns. Par slēgšanu nekas nav dzirdēts. UK ir bloķēta pieeja lapai, bet tas ir apejams. Torrenta saturs ir redzams ~ pēc minūtes kad tiek sākta lejupielāde.

torrentz.eu

rutracker.org

Link to comment
Share on other sites

Mums tak šeit ir ielūgumu topiks :)

Bet tā pa lielam, tiešām, ko pirātu līcī vajag tik ļoti, ko nevarētu dabūt mūsu pašmāju torrentos like fano un inperil? Nu sanāk arī man izmantot, bet nu reti diezgan, kad kaut ko nevar atrast pie mums.

Izmantoju arī vienu no populārākajiem ārzemju trakeriem torrent-damage.net, bet arī tur nekas vilinošs staffā nav...

Link to comment
Share on other sites

Mums tak šeit ir ielūgumu topiks :)

Bet tā pa lielam, tiešām, ko pirātu līcī vajag tik ļoti, ko nevarētu dabūt mūsu pašmāju torrentos like fano un inperil? Nu sanāk arī man izmantot, bet nu reti diezgan, kad kaut ko nevar atrast pie mums.

Izmantoju arī vienu no populārākajiem ārzemju trakeriem torrent-damage.net, bet arī tur nekas vilinošs staffā nav...

Teikšu pat ļoti daudz kas, tik tikko paņēmu 4 jaunas filmas kuras mūsu trakeros nemaz nav iebāztas, un vaitad mūsu trakeri neņem staffu no tā paša pirātbeja?

Link to comment
Share on other sites

Man vairāk interesē mūzika un music videos. Music videos piedāvājums nevienā LV tracektī nav ļoti bagātīgs.

p.s. topika nosaukums man sanāca netīšām, bet izklausās labi. Pirajebaj. :D

Link to comment
Share on other sites

Meklēju labu torrent saitu tikai mūzikai. Interesējošie stili : rap, hip-hop, jazz , funk , soul , acid jazz , eletronica , down tempo , trip -hop

Ja zini, ko meklē, ej un reģistrējies rutracker.org. Tur ir pilnīgi viss, ko var vēlēties. Ja nezini, ko meklēt, bet gribi vienkārši pasērčot pa sadaļām un katru dienu skatīties, vai nav kaut kas jauns, tad meklē ielūgumus uz what.cd vai waffles.fm.

Edited by pikaso
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...