Jump to content
GIGN Forum

Nokia Lumia 800


Spoksx
 Share

Recommended Posts

Padomājiet loģiski, cik tā spēlītes spēlēsiet, wp viņas pietiek un kaut kur dzirdēju, ka pārējie piktie putni ar būšot.

Android ir viena problēma - update un skini. Nokijām vienmēr bijis update līmenī un noteikti tā arī būs wp.

androids pagaidām pats ir viena liela problēma

Link to comment
Share on other sites

Kāds vēl mīnuss ar updeitiem? Viss ar viņiem ir čotka.

Ar skiniem gan nezinu kā tur ir. Bildīti nomainīt var, bet viss pārējais ir viegli maināms ar kādu launčeri ieinstalētu, atsevišķus skinus neesmu instalējis, bet arī to piedāvā launčeris.

Tas ir normāli, ka izlaiž supertrubu ar 2.3 versiju vai izlaiž ar aktuālo, bet update jāgaida gads.

Jem, neviens tev neliek pirkt jaunu telefonu, sēdi ar savu 3310 nokiju. Bieži kad nav ko darīt smartfouns ir ļoti laba štelle.

Kāda atšķirība vispār ir starp 800 un 900? 900 jau lielāks būs, bet lielu kluci man negribas.

Man sencim arī ir smartfouns, tas nozīmē, ka viņš ir 15 gadīga prātā? Tas ir vienkārši kaut kāds stulbu sīču izgudrojums kam vecāki nav nopirkuši smarfounu, un domā, ka tie domāti tikai spēlīšu spēlēšanai.

900 ir lte atbalsts, front facing camera, kaut kādi gyroscopi un citi sūdi, labāks displejs, tas ir flagships wp un nokijai uz doto brīdi. Mazliet savādāks vizuālais.

Ā piemirsu, vai 900 ir NFC, par to info gan īsti neatradu

Link to comment
Share on other sites

Tas ir normāli, ka izlaiž supertrubu ar 2.3 versiju vai izlaiž ar aktuālo, bet update jāgaida gads.

900 ir lte atbalsts, front facing camera, kaut kādi gyroscopi un citi sūdi, labāks displejs, tas ir flagships wp un nokijai uz doto brīdi. Mazliet savādāks vizuālais.

Ā piemirsu, vai 900 ir NFC, par to info gan īsti neatradu

kas ir lte atbalsts un flagships?

Un cik vispār maksās 900? Lumia pirkšu vasarā, ja pa to laiku neiznāks 900 vai arī ja viņš maksās vairāk kā 300 LS, tad neņemšu.

EDIT: Un ko dot tas gyroscope?

EDIT2: http://www.symbiantw...omparison-table

Šeit salīdzina abus telefonus. Labrāt ņemtu 900, bet kad vēl viņš būs Latvijā...

edit3: sūdīgi, ka nav tie apraksti LV vai ENG.

Edited by Spoksx
Link to comment
Share on other sites

Pureview ir vērts tikai dēļ kameras, bet pagaidām viņa ir nedaudz par biezu/resnu. :)

un no 900ā neredzu jēgu tik cik fiziski ekrāns lielāks ...

800ais ir tīri tā neko...

Nu jā, es ar tā domāju. Nebūs jēgas maksāt +100Ls klāt lai būtu lielāks ekrāns.

Cik ātri tās cenas krītas telefoniem? Varbūt pa vasaru kritīsies?

ā un cik saprotu tam telefonam nevar bateriju nomainīt ja? integrētā.

Edited by Spoksx
Link to comment
Share on other sites

tāpat bez skrūvēšanas nevar gan jo viņam ir unibody jeb korpuss vienā gabalā.

http://www.chip.de/p...0/Nokia-N9.html

vari papētīt kā cenas staigā priekš nokia n9 ...

800ajam gan kādu laiku tagad nekritīsies.

ā, tad servisā var nomainit ja?

Vispār liels paldies jums, palīdzējāt ļoti. Ciet varat nevērt, varbūt uzradīsies kāda jauna informācija vai kāds varbūt būs nopircis.

EDIT: Tas n9 liekas tāds pats kā lumia tikai ar symbian ja?

Edited by Spoksx
Link to comment
Share on other sites

Pats lietoju "Nokiju Lumiju astoņsimc" nedaudz mazāk kā mēnesi, un principā esmu apmierināts.

Manā skatījumā plusi:

- samērā normāla cena

- ekrāns

- kamera

- lietošanas ērtums

Mīnusi:

- nav XboX atbalsta Latvijā, kas nozīmē, ka XboX spēles uz telefona nevar spēlēt.

- Baltijas reģionā pagaidām nav iespēja lietot telefonu kā Access Point, HotSpot vai kā nu viņu katrā OS/Telefonā sauc. Kā man solīja Nokijas darbinieki, tas kaut kad drīzumā parādīsies zem Settingiem kā "Internet sharing".

- Nav latviešu valodas (ja kāds to uzskata par mīnusu)

Link to comment
Share on other sites

ipHon1Z rulZz anyway

androids pagaidām pats ir viena liela problēma

Jebaķ, jebaķ, Tu zin kas par pisaku bija?

Manās rokās iPhons bija 2vas nedēļas. TAS BIJA KAUT KAS DRAUSMĪGS!!!! NEKAD NEKAD dzīvē nepirkšu tādu mēslu!

Labprāt padiskutētu ar hardcore apple faniem, kas tagad piepūšās zili un ir gatavi aizstāvēt to mēslu!

Nezinu, neko daudz par Nokiu Lumia, bet pirkt telefonu, kas mēģina ielekt pēdējā vagonā viedtālruņu tirgū kopā ar Windows operētāju sistēmu - nu nezinu.

Varbūt ja naudas ir daudz un viedtālruņus maina bieži - tad, protams, var mēģināt. Bet pirkt kā pirmo telefonu :/

Par 250Ls es vairāk sliektos uz Samsung Galaxy S2 pusi.

http://androidadvices.com/nokia-lumia-800-samsung-galaxy-ii-comparison/

Link to comment
Share on other sites

Jā, es arī gribētu dzirdēt :) Pats pirms nedēļas no iOS pārgāju uz Android, bet labprāt uzzinātu kas tur ir tik anormāli briesmīgs.

Edited by kRi
Link to comment
Share on other sites

Uffffffffffff, man tiešām tas ir jāraksta?

Bļeģ!!! Kā es to negribu.

Tas ir līdzīgi kā atgriezties bērnībā, kur Tevi kāds izvarojis, Tu to esi paslēpis dziļi, dziļi sirsniņā un tagad kāds psihologs grib Tev palīdzēt un sāk urķēties Tavā tumšajā stūrītī. Tu to negribi, bet viņš saka - būs labi, uzticies, Tev paliks vieglāk!

Izstāsti man to! Tu vari man uzticēties!

Link to comment
Share on other sites

Tikmēr, kamēr es apsveru vai dalīties ar jums šajā melnajā stūrītī, ko esmu noglabājis savā sirsniņā, ieteiktu noskatīties šī džeka review.

Tas bija viena no lietām, ko skatījos (neskaitot tos klipus kā iznīcināt, sasist, sadedzināt, sašaut iPhone), kamēr mēģināju iPhonā ielikt parastu .pdf failu.

Pieci gabali - ir dažas lietas, kam varētu nepiekrist, bet pa lielam čalim ir SMAGA taisnība.

(1 no 5cām) pārējās paši atradīsiet. Pirmā nav tik forša, bet jo tālāk skaties, jo jautrāk kļūst B)

Krī, man ir jāsaņemās, lai uzrakstītu. Un es nezinu vai gribu tērēt laiku! Varbūt vēlāk uzrakstīšu.

Link to comment
Share on other sites

PS palietojot lumia 800 varu pieminēt divus mīnusus... rakstīšanai pagaidām nav LV valdoas un pagaidām nevar izveidot hotspot (tas gan atnāks ar nākamo FW updete)

citus mīnusus nevaru pagaidām saskatīt...

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...