Jump to content
GIGN Forum

Iphone


aaE
 Share

Recommended Posts

Kāds tad baseband tam iPhone? Vari atrast iekš settings, general, about, modem firmware. Un kāda iOS versija?

Es viņā nevaru ieiet iekšā jo tagad rāda 4913416922_5f5282885f.jpg

BB - 06.15.00

iOS - 3.1.3, restoroju pats

Orģinālās SIm nav un manu tele2 neņem.

Link to comment
Share on other sites

Sorry, ne to linku pirmo iedevu, bet cik skatos, tad uz Windows 3.1.3 nevar cilvēcīgi jailbreikot un aktivizēt. Uztaisīju tev uz Maca aktivizētu un jailbreikotu 3.1.3, ieeja DFU modē, caur iTunes shift+restore, izvēlies šo firmvāri un pēc tam tad http://iclarified.com/entry/index.php?enid=4253

Firmvāre - http://failiem.lv/u/tomjecr

Link to comment
Share on other sites

Kā es varu to pwnage tool dabūt? viņa tak uz MAC ir

Kad mēģinu ar sn0wbreeze tad man tajā brīdi kad jātur 5 sec Home+Power un pēc tam vēl 10 sexc jātur, viņš ieslēdzas, tas tieši jālaiz vaļa POWER un jātur tikai HOME, bet tad man ieiet atkal recovery modā un stāv, izmet erroru kad nevar ieet tālāk.

DFU was not detected!

Edited by aaE
Link to comment
Share on other sites

Es tak tev iedevu jau sataisītu firmvāri. Tev vajag ieiet DFU modē, bez nekādiem Pwnage tool utt, spraust pie iTunes un restorēt.

  • Attach the phone to the pc
  • Turn the phone off
  • Hold power and home together for *exactly* 10 seconds
  • Release power but keep holding home until the pc beeps as a USB device is recognized.
  • At no point will the display come on. Now your restore should work.

Link to comment
Share on other sites

Editošu ja kaut kas sanāks/nesanāks.

EDIT: Trekns paldies, aizgāja. Bet rāda ieliekot SIM karti, vienkārši nevienu stabiņu un tā visu laiku. ķipa nevar atrast tīklu cik sapratu. Un tajā Cydia nevar ieiet, jo vajag pie neta tikt, kurš man nav jo zonas ķipa nav.

Edited by aaE
Link to comment
Share on other sites

Netaisīšu atsevišķu topiku.

Problēma tāda, ka uz jaunā firmware man iPhone4 pārstāja ņemt pretī custom melodijas. Šos pašus failus varu ielikt 3gs un 3g, bet ceturtais neņem pretī. Itunes uzrāda failus ar pelēku un redaktēšanai nepieņemamus.

Link to comment
Share on other sites

Gribēju pajautāt, varbūt vari uztaisīt uz 4.0.x iOS jo to ko uzliku wifi cydia rāda ka not supported this version, please upgrade to 1.0.x or higher

Un un ar 3.1.3 nevar nevienu app nokačāt. par mazu iOS versija

Edited by aaE
Link to comment
Share on other sites

kRi, tev par šo ir ko teikt?

Problēma tāda, ka uz jaunā firmware man iPhone4 pārstāja ņemt pretī custom melodijas. Šos pašus failus varu ielikt 3gs un 3g, bet ceturtais neņem pretī. Itunes uzrāda failus ar pelēku un redaktēšanai nepieņemamus.

Link to comment
Share on other sites

ar šo viņš izmet 1604 erorru uz itunes, un nevar shift+restore uztaisīit

EDIT: Ok, tiku līdz galam, tagad spraužot pie itunes, rāda tikai cik aiņem app un cik brīva vieta, plusā

itunes unable to load provider data from sync services.

un neiet internets, laigan pie settings pareizi visu saliku.

EDIT 2: Un un baigi bremzē tas telefons.

Edited by aaE
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...