Jump to content
GIGN Forum

dyversant
 Share

Recommended Posts

Guest Teletuubijs

Tas ir strādājot rīta maiņā. Piem. vakara (late) maiņā es nedēļā vidēji pelnu 340 gbp, ar vienu brīvdienu ;)

Link to comment
Share on other sites

Ja tev iekritis rita maiņa būs ļoti viegli samainities ar kādu no dienas maiņas. Es par naudam uzrakstiju sliktako variantu, kura rezultata saņemsi 200-250 ( ja netaisisi procentu vai stradasi rita maiņā)

Man ir tā, alga videji ap 400 poundi, 60 dzivošana, 60-80 ēšana (reti kad taisu majas ēst, pārsvarā ēdu makdonaldā vai cita ieskrietuvē) 20 zaļais! Menesi neiespringstot 800 poundi var nopelnit. Vakar aizskaitiju naudu uz lvl~, 200ls ir 241gbp!

Link to comment
Share on other sites

Slinkti metas no shitiem slinkajiem tekstiem "jaraujas kaa neegjerim" "darbs smags" "negribu drochiit"... Mees te taadas slinkas dirsas peec paaris dienaam pasuutam nahuj. Tu ko? Atbrauci straadaat vai nagus grauzt? Grauzt nagus var turpat Latvijaa taka labaak palieciet vien tur. Juus jau arii gribat ljimonus uzreiz pelniit un ar bentlijiem uz vitenpisku braukt ja jau smagi jastradaa. Nav ienaakusi praataa doma, ka no saakuma vajadzeetu ieguldiit tobish paraadi kaads tu cilveks esi, ka labi vari straadaat un tad bljauj, ka tev zhigulis jamaina. Es saakumaa taa pat straadaaju melnaas miesaas un pieraadiiju, ka varu kaut ko vairaak. Tagad seezhu offisaa pie kompja un plaanoju ko citiem dariit + veel ja tev bonusus ber kabataa tad suudzeeties jau sen nav par ko. Taada sajuuta, ka tapeec taa latvija netiek nekur uz priekshu, ka vinja ir paarbaasta ar slinkiem bannanu eedaajiem.

Link to comment
Share on other sites

Nu, pričom te slinkošana un nestrādāšana? Piemēram, es šobrīd strādāju jau 2 mēnešus bez nevienas brīvdienas, no 8:00-20:00 fiziski smagu darbu, bet par to visu saņemu knapi 650 Ls. Es pēc dabas esmu ļoti čakls un strādīgs, taču man ir līdz kaklam šāds darbs, kur nav pat atvaļinājumu un visiem ir daudz maz vienalga uz tavām vēlmēm.

Es esmu gatavs strādāt ļoti cītīgi, bet nu, lai tas darbs nav fiziski smags. Gribās bišķīt atvilkt elpu pēc 2 nostrādātiem gadiem šādā firmā.

P.S. Es zinu, par kādiem cilvēkiem ir runa. Ar tādiem arī šobrīd nākas strādāt. Pats raujies vaiga sviedros, lai ātrāk paveiktu darbu, tiktu pie naudas u.t.t., bet kāds vienmēr atradīs "labāko darbu", piemēram, visu dienu sēdēt un padot citiem kaut ko, slaucīt apkārtni u.c. figņām.

Edited by pikaso
Link to comment
Share on other sites

Konkrēta nervu pārbaude. Labāk sēdi pie datora un garlaikojies, nekā sajūc prātā komandējumā. :)

btw, par tēmu... kā ir ar dzīvošanu mājā? Pašam jāmeklē, kur apmesties, vai netālu no darba ir kaut kādas mājas or smth, kur var iemitināties?

Edited by pikaso
Link to comment
Share on other sites

Darbs UK, ir verga darbs, bet ar to katram jareikinas, ka ierodoties svesha valsti Tu pelnisi naudu ar smagu darbu. Tiesa darbi ir samera interesanti! Ka jau tika minets topika, citi uzskata smagu darbu par staveshanu uz vietas noteikti x stundu skaitu! Sezot kresla tas varbut liekas nieks, bet uz doto bridi draudzene strada Laundrija un visu dienu stav un loka dvieljus! Respektivi pats daru dazadus darbus, sakot no darba pie zhavetajiem, beidzot ar palagu sheikingu etc... Vakara part time 4h offisa klinings =]

Novirzijos no temas, uz UK iesaku braukt tikai tad, ja PATIESHAM esi nobriedis stradat citigi! Sakums vienmer ir gruts, ka ari viss atkarigs, ka paveiksies ar darbu! :) Btw, nav nekadu piedavajumu, bet iesaku stradat @ Dominos Pizza. Viegls darbs, laba samaksa! :) CHEERS!

Edited by NeoX
Link to comment
Share on other sites

Guest Teletuubijs

Darbs UK, ir verga darbs, bet ar to katram jareikinas, ka ierodoties svesha valsti Tu pelnisi naudu ar smagu darbu.

nespried pēc sevīm!

Link to comment
Share on other sites

Guest Teletuubijs

Kamēr Jūs te šito visu uzsaktiet par "vergu daru, melnstrādnieku darbu", tikmēr ti visi vergi un melnstrādnieki nedēļā nopelna tik pat, cik Latvijas patrioti (te nu variet saprast, kā gribiet) pa mēnesi. Pats labākais, ka tiek strādātas tās pašas stundas, attieksme ir krietni cilvēcīgāka un tā. Bet nu, ko tad mēs te melnstrādnieki aizstāvēsim savu šobrīdējo arodu :)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Nu es to neuzskatu par varoņdarbu, bet gan par gļēvulību. Ja cilvēks aibrauc uz vasaru būdams students piepelnīties, tas vēl ir ciešami. Visu pārējo var attiecināt uz "aj te lai kaut ko normālu dabūt ilgi jāvergo" un laimīgi piš uz ārzemēm pelnot vairāk nekā tāds pats strādnieks šeit, metot to sejā. Angļiem pašiem nevajag strādāt tādu darbu, jo wannabe rich puiši atbrauks un visu melno darbu padarīs. Un tad atbraucot uz LV blatos cik daudz nopelnījuši and shit. Bet tas tā, saproti un uztver kā gribi.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Teletulbij neviens nevienu te nenosoda, bet tas ka tas ir melnstrādnieka darbs tas nu ir fakts. Mālēt sev acis ciet un domāt ka tas ir kruts darbs utt. būtu muļķīgi. Protams salīdzinot algas: anglijas melnstrādnieka alga > Latvijas melnstrādnieka alga par to es arī domāju nav diskusija. Bet vai tavs mērķis ir strādāt visu mūžu noliktavā?

Vai tomēr sasniegt kaut ko savā dzīvē? Algas lielums šo darbu nepadara par ne matu labāku par to pašu mlenstrādnieka darbu ko dari Latvijā ;)

Edited by Pensionars
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Guest Teletuubijs

Teletulbij neviens nevienu te nenosoda, bet tas ka tas ir melnstrādnieka darbs tas nu ir fakts. Mālēt sev acis ciet un domāt ka tas ir kruts darbs utt. būtu muļķīgi. Protams salīdzinot algas: anglijas melnstrādnieka alga > Latvijas melnstrādnieka alga par to es arī domāju nav diskusija. Bet vai tavs mērķis ir strādāt visu mūžu noliktavā?

Vai tomēr sasniegt kaut ko savā dzīvē? Algas lielums šo darbu nepadara par ne matu labāku par to pašu mlenstrādnieka darbu ko dari Latvijā ;)

Es esmu kaut kur teicis, ka mans mērķis ir visu mūžu strādāt noliktavā?

Varbūt mans mērķis šeit ir iekrāt naudiņas priekš skolas, varbūt sava mazā biznesiņa izveidei, ambīciju, manā gadijumā, ir ļoti daudz. Un šī ir iespēja (tobiš naudas ziņā) veikt atspēriena soli tuvāk savu mērķu realizēšanai.

Bet tas jau ir cits stāsts...

Link to comment
Share on other sites

Kamēr Jūs te šito visu uzsaktiet par "vergu daru, melnstrādnieku darbu", tikmēr ti visi vergi un melnstrādnieki nedēļā nopelna tik pat, cik Latvijas patrioti (te nu variet saprast, kā gribiet) pa mēnesi. Pats labākais, ka tiek strādātas tās pašas stundas, attieksme ir krietni cilvēcīgāka un tā. Bet nu, ko tad mēs te melnstrādnieki aizstāvēsim savu šobrīdējo arodu :)

Tikpat arī iztērējas :) Bet esmu gatavs strādāt par x2 mazāku algu, ja man pietiek dzīvei un es dzīvoju Latvijā. Nav nemaz tik slikti šeit Latvijā kā daži* mālē.

Bet es arī saprotu tos, kuriem varbūt nav tā paveicies ar naudas lietām kā man un gribējās nedaudz labāk padzīvot, bet tagad kredīti žņaudz nost.

Bet darbu vietu Latvijā nav šiem izceļotājiem, jo latvietis ir shēmotājs nevis normāls uzņēmējs, kas maksā visus nodokļus un izturas normāli pret darbiniekiem.

Edited by Kaupo
Link to comment
Share on other sites

Guest Teletuubijs

Tikpat arī iztērējas :) Bet esmu gatavs strādāt par x2 mazāku algu, ja man pietiek dzīvei un es dzīvoju Latvijā. Nav nemaz tik slikti šeit Latvijā kā daži* mālē.

Tu nopietni? Ja es katru nedēļu saņemu +/- 350 gbp, tad es pa nedēļu iztērēju max 150 gbp (hata, paika, smēķi, alus, tesco staff, etc. sūdi), tākā, nestāsti, ja nezini :)

Link to comment
Share on other sites

es vispar nesaprotu par ko var but runa, jo tikai pilnigs lohs Latvijā netiek pie normāla darba, ja ne pie darba, tad normālas algas, tātad vaina ir tajā sūdā, kas ir uz kakla crazy.gif Cita runa, ja aizbrauksanas iemesls ir nevis nauda, bet kas cits.

un vispar jaatmetas no topika, jo savadak diviits visus sodiis.

Edited by Epix
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...