Jump to content
GIGN Forum

dyversant
 Share

Recommended Posts

Sacēlās fleims par "melnstrādnieku" tēmu? Smieklīgi. Latvijā nav melnstrādnieku darbs? Celtniecībā, montāžā, uz ceļiem, uz jumtiem, ražošanā, noliktavās, veikalos u.t.t. Cilvēki konkrēti raujas, lai tiktu pie tiem 300-600 Ls, vidēji. Ja cilvēks brauc uz UK pelnīt vairāk tieši par tādu pašu darbu, kur ir problēma? Es pat aizbrauktu uz UK pastrādāt vienkārši pārmaiņas pēc...

Link to comment
Share on other sites

Braucam kopā, pikaso! :)

Pēc visa spriežot, es noliktavā raujoties saņemšu tikai mazliet mazāk (pāris 100LVL), kā LV. Galvenais, lai varu uz mājām 800Ls mēnesī sūtīt un pats tikmēr čilot pa GB noliktavām un dzīvot bomzīgā 1/2 dzīvoklī, jo man jau ZB katru vakaru skatīties to jobano 50" plazmu un sēdēt internetā un rīt cūkgaļas cepešus - ķipa nekā cita dzīvē neeksistē... ZB bikses uz biroja krēsliem deldēt. Tā es bikses 2mēnēšos izdeldēju! .. Direktooor, es rakstu atlūūgumūū, man pietiek, man pietiek..

Karoče - GB - es nāāāku! :)

Beefs

Edit: ak jā un tie bezgalīgie bērni un draudzene omg man pietiek, man pietiek... direktooor!!!

Edited by 0xDEAD BEEF
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Guest Teletuubijs

Telepuziks vnk pieradis pie UK finansem, vinju apmierina raut almost bez vikendiem, ka VERGAM. ;) Ta ir tava izvele, tavs cels, gl! Vergam, tadel, ka vini uzskata un uzskatis mus par vergiem lidz bridim, kamer nepakapsies augstak. Piem. Supervaizers :P

pie velna, kādu sūdu Tu te dzen? Ja tu esi viens no tiem nelaimīgajiem, kuram pirksti no dirsas aug un skrien uz Tautas Balsi paraudāt, ka atbrauci uz UK, bet tevi te piepisa un nav līdzekļu uz mājām tikt (tobiš rukāji toč kā vergs, saņēmi minimālo + prātu pisa uz nebēdu), tad smirdi kur citur nevis šajā topikā, nē, es tev tiešām to iesaku!

Gana idiotu šeit ir savu bezjēdzīgo sūdu stūmuši, ņehuja, velviens priduraks uzrodās :/

Link to comment
Share on other sites

Braucam kopā, pikaso! :)

Pēc visa spriežot, es noliktavā raujoties saņemšu tikai mazliet mazāk (pāris 100LVL), kā LV. Galvenais, lai varu uz mājām 800Ls mēnesī sūtīt un pats tikmēr čilot pa GB noliktavām un dzīvot bomzīgā 1/2 dzīvoklī, jo man jau ZB katru vakaru skatīties to jobano 50" plazmu un sēdēt internetā un rīt cūkgaļas cepešus - ķipa nekā cita dzīvē neeksistē... ZB bikses uz biroja krēsliem deldēt. Tā es bikses 2mēnēšos izdeldēju! .. Direktooor, es rakstu atlūūgumūū, man pietiek, man pietiek..

Karoče - GB - es nāāāku! :)

Beefs

Edit: ak jā un tie bezgalīgie bērni un draudzene omg man pietiek, man pietiek... direktooor!!!

labs sarkasms, same here, lohiem lohu problema teevzemee :D

Link to comment
Share on other sites

Man patīk kā cilvēki spriež par darbu ko paši nav darījuši :D. Bet nav ko pārmest, jo drošvien no vitējajim lohiem saklausījušis cik te grūti un kā te jāvergo, jo redz, te netrūkst pacanu kuri atbrauc uz UK un domā ka nu tik būs zelta bedre, bet gala rezultātā ir arī kaut kas jādara, bet nav jau pierasts, jo LV neko nedarīja un tik sapņoja par labāku dzīvi! Viņi jau nebrauks atpakaļ uz lv teikdami, ka bija par tizliem, lai tās jobanās sulas ieliktu būros, vieglāk tak pateikt, ka tur bija baigais uzmetiens un jāvergo un turpina kasīt kuli lv!

Kāds vel vergu darbs? Mani neviens te nespieda strādāt un neliek man raut 50h nedēļā ( pats gribu, pats rauju) un lv ūdens arī nesmēlās mutē, ka nebūtu citu variantu, iepriekš strādāju elektropreču veikalā, bet sapratu, ka tas nav priekš manis, gaidīt pircējus un stāstīt vienu un to pašu bullshitu par katru preci kuru meiģini viņiem pārdot! Es nevaru nosēdēt uz vietas, vnk nevaru, man kaut kas ir jādara, jākustās, jāsporto, jātrenējas. Varbūt ar gadiem kad mainīsies domāšana tad arī kaut ko darīšu citu, bet man tagad nahuj negribas iet augstskolā tikai tāpēc, ka jāiet, es nezinu par ko es pagaidām gribu mācīties un kāpēc man mācīties to kas man neinteresē? Es jūtos ļoti labi kā tagad ir!

Un jādzīvo cilvēkam ir tā, lai viņš justos laimīgs, vai ne? Bomzis atrodot 2ls būs tik pat laimīgs kā biezais nopērkot kārtējo mersi! Un varbūt jūs kādreiz sapratīsiet, ka nejau karjera dzīvē ir galvenais, ja jums nebūs veselības varēsiet dirsā to savu karjeru iebāzt!

Aij, notroļojāt mani, Epix varētu būs Gign trollis 2012, viņam sanāk!

Beef, diezvai tev sanāks, ja tiešām piekop tādu dzīves veidu kādu uzrakstīji, tad būsi par tizlu un vāju (tieši par kājām runa), lai uztaisītu šeit procentu un un nihuja nenopelnīsi, būsi kārtējais pacans, kurš lv stāstīs kā te jāvergo! |

Peace!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nu pirmo mēnesi būs grūti, bet pēc tam jau noķeršu veiklo puišu līmeni! ;)

Sūdīgi jums ir tas (kā tu pats raksti) - "Es jūtos ļoti labi kā tagad ir!". Tas ir moments, kad cilvēks apstājas attīstībā. Vajag visu laiku justies slikti, lai būtu iemesls tiekties uz priekšu. Tas ir kā ar narkotikām. Sākumā tu esi pret narkotikām, bet tad pamēģini un tad ir forši un tad tu sevi pārliecini, ka šīs jau ir vieglās un ir tik forši un beigās tu raksti komentāros par marihuānas legalizāciju. Tas pats notiek ar darbu. Sākumā tu domā - pastrādāšu verga darbu noliktavā un ātri tikšu uz priekšu, bet pēc 3 mēnešiem tu jau esi pieradis un iekārtojies un iegājis monotomā dzīvē -> noliktava -> mcdonalds -> aliņš -> gulta -> noliktava, un tā pilnīgi netīšām tu pamani, ka 10 gadi jau ir pagājuši (10 gadi paiet ļoti ātri). Un tad pēkšņi tu jau esi vecs krabis, kas ir pārāk ilgi strādājis noliktavā un principā tev ir dead end.

Beefs

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Beef, gandriz visam ko uzrakstiji piekrītu, patiesībā ir jau nosprausts datums lidz kuram šeit rukāšu (nakošai vasarai)! Doma ir pec tam meiģināt velreiz augstskolu, bet tiešām nezinu par ko iet! Bet pasaki kāpēc cilvēki tiecas pēc tās karjeras tik ļoti, KĀPĒC? Un kas no tā mainītos, ja es noliktavā norautu tos 10 un vairak gadus un tā pat justos labi? Man tas dzīvot traucētu?

Par marihuānu nepiekrītu, sākumā atbraucu, pīpēju kā traks, katru dienu, tagad pa brīvdienām, ja netiek lietot alkohols uzvelku pa dūmam, pat nav doma lietot kaut ko stiprāku, bet piedāvāts ir un pieejams arī ir! Vienkārši negribu un viss!

Link to comment
Share on other sites

Beef, gandriz visam ko uzrakstiji piekrītu, patiesībā ir jau nosprausts datums lidz kuram šeit rukāšu (nakošai vasarai)! Doma ir pec tam meiģināt velreiz augstskolu, bet tiešām nezinu par ko iet! Bet pasaki kāpēc cilvēki tiecas pēc tās karjeras tik ļoti, KĀPĒC? Un kas no tā mainītos, ja es noliktavā norautu tos 10 un vairak gadus un tā pat justos labi? Man tas dzīvot traucētu?

Par marihuānu nepiekrītu, sākumā atbraucu, pīpēju kā traks, katru dienu, tagad pa brīvdienām, ja netiek lietot alkohols uzvelku pa dūmam, pat nav doma lietot kaut ko stiprāku, bet piedāvāts ir un pieejams arī ir! Vienkārši negribu un viss!

Neiet runa par tikai algu, izsitoties tu dabū vēl mašīnu, benzīnu, telefonu. Tālāk sakari, blatiņi, kas latviešiem ļoti patīk. Sorry, bet tā ir Karjera. Bet varbūt visiem to nevajag. Bet dzīve nesastāv no

monotomā dzīvē -> noliktava -> mcdonalds -> aliņš -> gulta -> noliktava
Link to comment
Share on other sites

Nu tas jau no cilvēka atkarīgs. Citi var vieni paši nodzīvot visu mūžu un pat beigās nenobirdināt asariņu par to, ka nav bērnu/ģimenes/whatever. Es, protams, nosodu šādus cilvēkus, jo no sabiedrības viedokļa viņi neko daudz sabiedrībai nedod (maitā morāli + nenes bērnu pienesumu), bet tad atkal - no cilvēka perspektīvas - galvenais tiešām ir justies laimīgam un ja tu jūti, ka varēsi būt laimīgs arī 50 gadu vecumā strādājot noliktavā un principā dzīvē esot viens pats (pavisam viens), tad ok. Vienīgi - paskaties apkārt tajā noliktavā un pasaki man tagad, cik tur ir cilvēku virs 30 gadiem? Cik virs 40? Ir kāds arī virs 50?

Beefs

Link to comment
Share on other sites

Guest Teletuubijs

Vienīgi - paskaties apkārt tajā noliktavā un pasaki man tagad, cik tur ir cilvēku virs 30 gadiem? Cik virs 40? Ir kāds arī virs 50?

Beefs

Zini, cilvēki ar šādiem vecumiem mums te ir padaudz ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest Teletuubijs

Cik no tiem nav iebraucēji?

Zem paša Tesco strādā pārsvarā tāda vecuma cilvēki, tikai es tagad nesaprotu vienu - kas tev no tā mainās?

Link to comment
Share on other sites

Beef, gaidīju kādu spēcīgāku argumentu :(

Šeit ir ļoti daudz angļu gan virs 30, gan 40, gan 50 un ir pat daži virs 60 un tici vai nē, viņi bieži dara to pašu darbu ko mēs, tikai daudz lenak un saņem mēnesī 1200 poundus uz rokas! Cits stāsts ir par menedžeriem, tiem maksā 25 poundi stundā un praktiski nekas nav jādara!

Un angļi ir daudz laipnāki cilvēki nekā mēs un uzskata mūs par tādiem pašiem cilvēkiem kā viņi. Angļi ir tik laipni, ka vari būt 10 vai vairāk metrus no durvīm un neatkarīgi kāds anglis tur ir viņš tev paturēs durvis ko par latviešiem nevar teikt!

Vel kā piemēru varu minēt basketbola spēlēšanu, anglis vienmēr tevi paslavēs, aplaudēs, nepārmetīs ja ne tā nospēlēsi bet latvijā tas ir apmēram tā - cūcene, haļava, noplauka, noveicās, ko tu dari,  u.t.t.

Edited by Miedzinjsh
Link to comment
Share on other sites

Guest Teletuubijs

Ha ha ha!!! Ja jau angļi ir tik labi, tad kādēļ viņi čurā uz brīvības pieminekļa? :)

Beefs

Vot ej un pajautā tiem jaunajiem pridurakiem, kamēr šobrīd tiek Jums stāstīts par angļu opjiem, kuri ir vecāki par Jums, pieklājīgāki par Jums, etc.

Tikmēr šeit lieliski var pielīdzināt teicienu - Latvietis latvietim labākā uzkoda.

Edited by Teletuubijs
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Laikam jau otrais darba vakanchu topiks kuru es aizslegshu, jo shejienes publika speej izmaitat pat sakarigu piedavajums/jautajumi/atbildes topiku, to padarot par kartejo dirstuvi.

Ir tikai divi varianti - draazh tevi vai draaz tu. Visus klaunus , kuri dziivo pie mammam, vai uz vecaku rekjina uzreiz var ignoreet, jo to cilveku viedoklis tapat ir samera tuksha vieta - draazh juus.

Par parejiem - Taa ir pasha briiva izvele, kautko darit, vai nedarit. LV man bija jastrada 20 h dienaa lai kautko nopelnitu, bet sheit es varu dariit ne tikai to, ko gribu, bet arii kaa gribu. Draazham mees. Basta

Link to comment
Share on other sites

Tas, ka angļi priecājas par iebraucējiem vari man nestāstīt, visi iebraucēji ir iebraucēji.

Tad galvenais nebraucat šeit un netaisiet rindas slimnīcās un netērējiet mūsu naudu, maksājiet tur x10 un nesaņemiet kvalitāti pat tādu kā te.

Link to comment
Share on other sites

O! Labi, ka atgādināji! Kā jums tur (UK) ir ar veselības apdrošināšanu/atvaļinājumu/slimības pabalstiem. Tb - kas ietilpst tajos 8GBP/H? Cik maksā nolikties uz nedēļu ar angīnu (ārsta apmeklējums, tabletes, vai ir slimības nauda)? Un vai tajā ciparā ietilpst 1 mēneša atvaļinājums gadā?

Beefs

Link to comment
Share on other sites

Guest Teletuubijs

Priekš tā visa ir inšurens nambers, par kuru tu nodokli maksā katru nedēļu, tobiš, no katras algas tev atvelk pāris kapeikas inšūrens. Ir inšūrens, vari meiģināt slimot (kas gan šeit notiek reti, tobiš, ka kāds slimo).

Un atvaļinājumus tu vari ņemt kalt ik pēc mēneša, diviem! Atliek tikai laicīgi pieteikt :)

Link to comment
Share on other sites

O! Labi, ka atgādināji! Kā jums tur (UK) ir ar veselības apdrošināšanu/atvaļinājumu/slimības pabalstiem. Tb - kas ietilpst tajos 8GBP/H? Cik maksā nolikties uz nedēļu ar angīnu (ārsta apmeklējums, tabletes, vai ir slimības nauda)? Un vai tajā ciparā ietilpst 1 mēneša atvaļinājums gadā?

Beefs

Rindas garas slimnīcā, bet privātpraksēs tev atstās bez biksēm, un tur ģimenes ārsts maksā 50-70 eiro vizīte :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...