Jump to content
GIGN Forum

Palidziba


anti jesuz
 Share

Recommended Posts

Sveiki, kādu gadu nespeleju tf2'u, tagad ieejot jūtos kā newbies, visi man dirš virsū, ka es kko jautāju, taka man tas atbesījās, izdomāju uzrakstīt te, varbūt kautko vairāk saprotu..

Jautajumu ir daudz, bet kko lneam saku saprast, palasiju vel citus topikus. Beet, kā tagad ir, ka'uz to walletu varu dabut tos 5eurikus(sapratu ka tas ir minimums) gribu atktivizet to tf2'u.. un un un, aizmirsu ko gribeju vel prasīt, bet nu varbut kads kko noderigu vel var iemest, kas tagad jauns un ko vaidzētu izdarit un kas un kā..

es nepralsau, bet man liekas ka es uzrakstiju galigako huinu, bet nu jā.. aa un varbut kads cits var man atsutit tos 5eurikus uz tf2 walletu?? aizsutishu piemeram uz pokerstariem dolarus vai ko tadu, nav uz konta tagad pasam nalika, bet gribetus normalu to akountu, baigi traki, ai nakamreiz rakst isu kad busuh pie zemes

Link to comment
Share on other sites

Tavas smadzenes tiešām ir tā degradējušās, ka nevari izdomāt kā tikt pie 5 eiro? Pārdod datoru, ebal, ir miljons iespēju kā tikt pie 5 eiro. Tu pats sevi padari par izsmieklu.

Ja tu izvilktu acis no tā tumšā cauruma, kur tevi viņas iebāztas, pamanītu, ka šams nesaprot KĀ uzskaitīt uz wallet'a tos nelaimīgos 5 eiro.

laikam esmu stulbs, bet nevaru atrast kā uzskaitit tos 5euri uz to walletu :D

Atverot stīmu, augšā, labajā stūrī, blakus vēstuļi ikonai ir ikona, kas tavā gadījumā izskatās kā 0.00 eiro. Uzspied uz tās. Izlec logs, kuram labajā pusē ir izvēlne add funds to your steam wallet. Manā gadījumā tas izskatās sekojoši:

1koorqgt60b9o0zcg4ic.png

Uzspied uz to Add funds to your Steam Wallet. Izlec logs ar vēlamo summu, ko vēlies pārskaitīt. Paķer 5 eiro izvēlni, nospied add funds. Tālāk jau izvēlies savas kredītkartes veidu, ievadi nepieciešamos datus un lieta darīta.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja tu izvilktu acis no tā tumšā cauruma, kur tevi viņas iebāztas, pamanītu, ka šams nesaprot KĀ uzskaitīt uz wallet'a tos nelaimīgos 5 eiro.

es nepralsau, bet man liekas ka es uzrakstiju galigako huinu, bet nu jā.. aa un varbut kads cits var man atsutit tos 5eurikus uz tf2 walletu?? aizsutishu piemeram uz pokerstariem dolarus vai ko tadu, nav uz konta tagad pasam nalika, bet gribetus normalu to akountu, baigi traki, ai nakamreiz rakst isu kad busuh pie zemes

Tas bij vairāk tendēts uz šito, bet nu lai paliek!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

un tu no palaga kasītais osi- shadow es prasiju vai var atsutit, jo taja bridi nebija uz konta nauda!

breetz man neradas tāds tur... man prosta tikai vēstulīte...

p6bjkuugsjzqvu59ua1t.jpg

ediiiits- paldies breetz ir viss, uzspiedu paris klikšķus tur un paris tur, viss okeja!

Edited by anti jesuz
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

sorr ka celju bet baaac, es no seb nevaru neko izdariit! mosk kads var uz pajpala atsutit man 5euro? aizsutishu latus uz konta!! regoju pajpala sebu bet caur to ari nevar un zbb.

luduz kads palidzat, vari aizsutit pokerstara dolarus vai ari uz konta latus pa 5euro

Link to comment
Share on other sites

Ja tev ir VISA electron tad tu nevarēsi iepirkties internetā ar to kontu/karti. Ja nav electron, tad pārliecinies vai visa ievadītā informācija ir pareiza. Un kas tieši tev neizdodas - logs/bilde pie kurienes tu apstājies ?

Man bija problēmas tikai ar to ka nebiju ievadījis Billing Adress 2.

P.S sorry neredzēju pēdējo editu. Nu varbūt kādam citam noderēs.

Edited by doks^
Link to comment
Share on other sites

Tu uzprasi bankā vai Tev nav kaut kādas drošības uz kartes.

Piemēram, es arī mēģināju iepirkties internetā ar karti, bet ne sūda nevarēju, aizgāju uz banku un viņi man pateica, ka man vajag ieiet savā internetbankā un ieķeksēt tādu sūdu kā "droši pirkumi internetā"

Tie ir bankas drošības pasākumi.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...