Jump to content
GIGN Forum

Ikgadējais Burziņš?


Pusdzīvais
 Share

  

74 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Jūlija beigas, Augusts, līdz vidum.

Kur? Kaut kur valsts vidū, vai tur, kur kāds var piedāvāt savu pleķi.

Pagrūti atrast kādu normālu vietu... Principā jau viss ko mums vajag ir zaļa vieta ar kaut kādu peļķi, volejbola tīklu un ugunskura vietu.

Link to comment
Share on other sites

Jā, vajadzētu sākt balsot par datumiem, un pēc tam tikt skaidrībā par vietu.

Man galīgi neder 09.08-11.08 nogale. Man šķiet, ka augusta beigas būs pietiekami siltas uz sūdainā jūnija rēķina. Gan jau ka vasara pastiepsies.

Piesakās kuriem ir kāda lauku māja vai kaut vai kāds zemes gabals, uz kura mēs varētu apmesties.

Link to comment
Share on other sites

Tā kā sava transporta vairāk nav, tad būtu baigi vēlams kādam no Liepājas piemesties klāt :D Vai vismaz ar kādu jautrāku kompāniju tad ar sabiedrisko vai mikriņu stūrēt uz tusu.

Vairāk patiktos uz jūlija beigām/augusta pašu sākumu, jo augusta vidus uz beigām izskatās visai aizņemts.

Link to comment
Share on other sites

Tusiņā salīgsim mieru? :D

p.s. redzēs kur šogad tusiņa vieta, tad domāšu vai pats braukšu, vai kādam uz kakla kritīšu.

Haha, beidz, tas, ka es vairaak neeju piektdienaas dzert un neaicinu gign'u liidzi nenoziimee, ka es esmu apvainojusies or anything, man vienkaarshi ir ljoti daudz darba :D

p.s. un anyway, man vajadzees vietu mashiinaa, taa kaa es arii labpraat kkur ierezerveetos.

Link to comment
Share on other sites

ja pieriga, tad jau noteikti no rigas brauksu, gan jau tad benciks ar mani, pusbeigtais ari ja gribes... bet ja vairak uz vidzemes pusi, tad no aluksnes kustesos un varu pakert ja nu te ir kads no sejienes vai blakus dzivojoss...

Es nobalsoju par augusta sakumu...

Edited by ManuVietuIenjemRegistretais
Link to comment
Share on other sites

ja pieriga, tad jau noteikti no rigas brauksu, gan jau tad benciks ar mani... bet ja vairak uz vidzemes pusi, tad no aluksnes kustesos un varu pakert ja nu te ir kads no sejienes vai blakus dzivojoss...

Es nobalsoju par augusta sakumu...

visdrīzākais jau es ar tevi ar :D

es ar par augusta sakumu.

Link to comment
Share on other sites

Pirmais posts uzlabots ar aptauju par datumiem.

man ir zemes gabals kur tusēt, tik neviens negrasīsies braukt 160km :D

nemels niekus sctg tas būtu kā spļāviens jūrā :D

augusta sākums vai vidus būtu ideāli, jūlija beigas varētu būt tāds pats variants kā augusta beigas - nevienam nav naudas un visi atkal sūdzēsies.. 3-5 vai 17-19 augusts manuprāt būtu ideāls variants

Par vietu, tas jau skaidrs ka ir nepieciešama pļava un kāda ūdenstilpne blakus

pagājušā gada variants nebija pats sliktākais, bet tomēr es priekšroku dotu divīša pleķim pie bauskas, cik atminos no 2007 gada, ja nemaldos tad macho teica ka vajadzētu apmesties kādā konkrētā spotā katru gadu nevis mainīt tos šurpu turpu, protams apskatīt jaunas vietas ir forši, bet pēdējie divi gadi manā skatījumā ir bijuši ar mīnusa zīmi salīdzinot citus gadus

Kas ir ar variantu pie usmas ezera ? kāds nezin kādu no tā gala kur varētu pačilot ? es domāju ka ja arī tur prasītu par spotu simbolisku samaksu tad to varētu mierīgi iekasēt no visiem un problēma tiktu atrisināta, +/- jau esam ap 20 cilvēkiem kuri tiešām ieradīsies un vēl vesels bars ar randomiem kā pagājušajā gadā :D

Link to comment
Share on other sites

No taa gala, no tiem kas spele man liekas vel ir samurays... Ja labi pablauj vel veco l1nkin var sablaut. Savulaik kad ar apollo war3 bija pasakumi, mums bija pie usmas ezera, un tiesi l1nkin ar Jei organizeja. Tik otrais cs'am laikam emtis mieru, a l1nkin ir tik reta paradiba :D

AA, veel tak arush ar red.linu tur ari iesaistiti :D Tie tak ar var kaut ko sameklet :D

Link to comment
Share on other sites

pagājušo gad braucām uz to pusi. šogad vainu uz leju vai uz augšu vai pa labi. ;) man šķiet, tas tik godīgāk būs.

divīša vieta bija man liekas labākā, betnu divīt nav LV :D Erika spots ar patika.

pagājušā gada spotam gan padaudz mīnusi bij.

edit: es personīgi būtu gatavs ielingot pāris latus bez problēmas, ja par spotu vajag piķot. domāju, neesmu vienīgais.

Edited by Deadalive
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...