Jump to content
GIGN Forum

Ikgadējais Burziņš?


Pusdzīvais
 Share

  

74 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

pamēģinat pie zebrus ezera ,zivis lielas, volejbola laukums arī,gandrīz latvijas vīdū, no visiem galiem var aizbraukt,

http://www.dobele.lv...iption&t_id=107

itkā nav dārgs, laivas noma padārgas,var ar čaļiem kas tur strādā daudzko sarunāt,jāmaksā par telšu vietu tik, (nevis pectam vel par katru cilvēku kas viņā guļ) kas negrib tēret var paiet 100 m malā un celt savu telti tur un gulēt pa velti.ari udens malā zālītē.

usmas ezers ir padārgs prieks cik esmu bijis visados kempingos tur

un tadu visādu dīķu ezeru ir pilnas malas kur var piebraukt un tūsēt neko nemaksājot, tik tur prasti nav volejbola laukuma un toletes:(

Edited by dienaszaglis
Link to comment
Share on other sites

Gign forumā piereģistrējos nesen, bet nu atļaušos šeit ierakstīt. Zebrus ezers ir manas otrās mājas, tāpēc varu šo to pastāstīt. Ir pagājis aptuveni gads kopš tur ievākušies jaunie īpašnieki, tāpēc tur viss diezgan strauji būvējās, pārtaisās un tamlīdzīgi, tāpēc , ja izvēlaties šo variantu, būtu vēlams īpaši savlaicīgi informēt saimniekus par jūsu ierašanos. ( Tur vasarā mēdz notikt tenisa turnīri, kā dēļ nav vietas citiem atpūtniekiem )

Cenas varat papētīt mājaslapā, bet lētākās mājiņas ir 25 Ls , telts vieta 5 Ls. Pēc papīriem viena mājiņa ir domāta 4 cilvēkiem, taču bez skandāliem var sarunāt arī to, ka viena būdā guļ 6 , hoķ 7 buki. Šaubos, ka pie iespējamās kondīcijas komforts jums būtu 1. vietā Protams, ka ņemot vairākas mājas var sākt kaulēšanos, tik nesen paņēmām 4 pa 80. Ja nu vairums izvēlās gulēt teltīs, bet negrib i to iepriekš minēto latiņu zupai piemest, tad var gulēt 1km no kempinga atpūtas vietā pie paša ezera, bet tiesa gan tur nebūs pārāk daudz vietas , kā arī izpaliks volejbols, futbols, basketbols, teniss , šūpošanās, kādam biezajam bārs un vēl citas ekstras.

Pašā kempingā laivas īrēt nevar, tur ir kāds reklāmas triks. Līdz laivu nomai jāiet +/- 2km. Ja nekļūdos, cenas grozījās ap 5 Ls/h. Zivis ir daudz un vismaz zakuskai noķert nebūtu problēmu.

Nokļūšana. Piesārņojuma un benzīna cenas aug, tāpēc kāds varētu gribēt izvēlēties sabiedrisko transportu. Uz turieni iet sabiedriskais no Jelgavas, Rīgas, Liepājas un drošvien arī no pilsētām, kas atrodas Liepājas šosejas tuvumā.

Cerams ,ka mans ieraksts jums palīdzēs izvēlēties, kā arī , ja tuss notiks tur, es noteikti būšu tas randoms, kurš ieradīsies.

Edited by bacard
Link to comment
Share on other sites

es jau nezinaju ka tur tagad viss mainijies, agrak bija vispar pa leto.gandriz nekas nebija jamaksa, aizbrauc bars iedo 10 ls un viss dari ko gribi,un kas pat negribeja dod , turpat blakus bija laba peldvieta ar laukumu kur var viskautko spelet kur nekas nebija jamaksaa

pļava un elektriba man ari ir :D 35 ha, bet pļavā nebutu interesanti, es zinu ka pie gauja un citam upēm ir atpūtas vietas telšu vietas un ari volejbola laukumi kur nekas nav jāmaksā. tik japaskatas tieši kur, visur tur var arī ar mašīnu piebraukt

Link to comment
Share on other sites

Balsojumā nevajadzētu atlasīt tos cilvēkus, kuri ir potenciālie braucēji no tiem, kuri ir random keksi, kuri grib pajaukt gaisu rezultātos? Man šķiet, ka šādu štelli darīja pagājušo reizi

Link to comment
Share on other sites

Kače netāli no Rīgas štrāses Talsos ir manam krusttēvam pirts ar foršu apkārtni ezeru voliķa laukumu utt uz diennakti maksā 200 ls es varbūt varētu pa kādiem 100 uz 2 dienām sarunāt un pats samaksāt pusi ja būtu gribētāji braukt uz sho galu :) Varu arī dabūt bildes no apkārtnes lai zin ar ko ir darīšana :D

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Principā neesmu pieejams tikai es, i to kas zin ^__^ var jau sanakt parsteigumi, bet lieta tāda, ka spots ir pieejams tāpatās.

Ir tak Traktorists no mana gala kursh uz to laiku var sazīmēties utt., jo mans spots ir pashvaldibas ipashumus, kura principa var tuset kas grib

Link to comment
Share on other sites

Kače netāli no Rīgas štrāses Talsos ir manam krusttēvam pirts ar foršu apkārtni ezeru voliķa laukumu utt uz diennakti maksā 200 ls es varbūt varētu pa kādiem 100 uz 2 dienām sarunāt un pats samaksāt pusi ja būtu gribētāji braukt uz sho galu :) Varu arī dabūt bildes no apkārtnes lai zin ar ko ir darīšana :D

reģik, es ar dontu offic tad brauksim, ja viss notiksies @ talsi :)

katrā ziņā vienalga kur mīts notiksies 100procenti braucu. Par datumiem arī īsti vienalga, jo pagaidām nekas ieplānots nav.

Edited by Brown^
Link to comment
Share on other sites

Šogad noteikti jābūt - pagaišo jau izlaidu :(

Vieta - vienalga ieradīšos kaut uz purvu :D

laiki: ļoti vienkārši:

27.06- der

03.08- neder

10.08- der

17.08- neder...

Link to comment
Share on other sites

Jau pāri 40 votēm. Bet pēc komentiem spriežot, labi ja kādi 20-25 braucēji tik ir. Visai neobjektīvs balsojums, manuprāt :) Ja tā labi padomā, tad augusta vidus nemaz neizklausās tik sūdīgi. Ja vien tas nav 10-12 datumi.

Edited by DominiX
Link to comment
Share on other sites

Btw kas tad vainas bija pagājušā gada vietai ? Neskatoties uz to, ka nooke atrubījies varēja ieripot dīķī, un Krista bija tik neviesmīlīga, ka nedeva casham^ citas problēmas neredzēju. Man tur viss likās tīri zajibis. Es, visticamāk, pats nebraukšu. Labprāt piebiedrotos kādai jautrākai kompānijai mašīnā.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Spots bija šķūnis un nenodzīta pļava, līdz ūdenim bija cik tur 15-20 minūšu gājiens? Upes/ezera tuvumā būtu ideāli, ar pleķīti, kur bumbu var padzenāt, nevis ar mašīnu braukāt pāri laukam, kamēr tas ir kaut cik nomīdīts :D

Pagājušo gad bija solīts to spotu arī patīrīt. Bet nu mēs visi redzējām kādos stiebros tā bumba tika spārdīta.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...