Jump to content
GIGN Forum

Ikgadējais Burziņš?


Pusdzīvais
 Share

  

74 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Btw kas tad vainas bija pagājušā gada vietai ? Neskatoties uz to, ka nooke atrubījies varēja ieripot dīķī, un Krista bija tik neviesmīlīga, ka nedeva casham^ citas problēmas neredzēju. Man tur viss likās tīri zajibis. Es, visticamāk, pats nebraukšu. Labprāt piebiedrotos kādai jautrākai kompānijai mašīnā.

Viens no galvenajiem krāsotājiem jau minēja mīnusus.

nebija nopļauta zāle (nebij īsti kur telti uzcelt, futeni uzkapat) nekāda apgaismojuma (pielicies benārs nevar telti uzcelt, jo neko neredz) tākā apgaismojums tika solīts tāpēc mīnus. nebija ūdens (man bij slabo iet 20 min) ja nebūtu bijis sarunāts volejbola laukums un kristas nešana uz otro stāvu, būtu bijušas tikai sarunas ar kapteini. (kas protams bija izcilas)

nepatika ar tomēr čaļi pirmajā vakarā, kas vilka tik uz visiem savu varonību pierādīt.

Link to comment
Share on other sites

.... būtu bijušas tikai sarunas ar kapteini. (kas protams bija izcilas)

nepatika ar tomēr čaļi pirmajā vakarā, kas vilka tik uz visiem savu varonību pierādīt.

Mmmm, tas svētais aplis vēl tagad priecē....

A kas ar to pirmo vakaru? Es kaut ko palaidu garām? :D Tiņģere? :D

Spots bija reāli, nezinu kā pareizāk noformulēt, plikākais variants... Pleķis kur nomesties un tas arī bija viss. Nē nu nebija jau tā, ka nebija jautri, viss bija kulē, jo cilvēki bija diezgan kustīgi un kaut kas notika visu laiku, vairāk vai mazāk. Bet nu, ja nebūtu krāsošana, būtu bijis baigais robs kaut kur. Tomēr prasās nedaudz elektrības, normālu mūziku, lai kādam nav aķis jālādē sauss, un vietu, kur nomesties normāli, kaut vai katrs jau pats var parūpēties par vietu, kur apsēsties :)

Link to comment
Share on other sites

godīgi sakot, pat īsti kur piemesties nebija. gar šķūņa sienu, kur telts mietiņi jādzen uz ceļa grantī? būtu pļava nopļauta, nav problemo.

Liels paldies par katlu, kur zupa tika vārīta :)

bij tur pirmajā vakarā daži uzvilkušies.

es uzskatu, ka mūziku vakarā/naktī nevajag, jo tad tik katrs griež skaļāk un katrs ir DJ. tad jau iznākumi atkal zināmi.

naudiņ, kāmdēļ?

Link to comment
Share on other sites

Mmmm, tas svētais aplis vēl tagad priecē....

A kas ar to pirmo vakaru? Es kaut ko palaidu garām? :D Tiņģere? :D

Spots bija reāli, nezinu kā pareizāk noformulēt, plikākais variants... Pleķis kur nomesties un tas arī bija viss. Nē nu nebija jau tā, ka nebija jautri, viss bija kulē, jo cilvēki bija diezgan kustīgi un kaut kas notika visu laiku, vairāk vai mazāk. Bet nu, ja nebūtu krāsošana, būtu bijis baigais robs kaut kur. Tomēr prasās nedaudz elektrības, normālu mūziku, lai kādam nav aķis jālādē sauss, un vietu, kur nomesties normāli, kaut vai katrs jau pats var parūpēties par vietu, kur apsēsties :)

es arī labprāt uzzinātu ko Igors tur ir sadarijis :D

Link to comment
Share on other sites

Nesaprotu, ko tu gribi tik ļoti uzzināt. Būtu bijis, būtu zinājis. Palasi iepriekšējā gada topiku, varbūt apmierināsi savas vēlmes. Šeit itkā nerunā par to kas bijis, bet par to kas būs.

Link to comment
Share on other sites

Vairāk jau tas otrs. Kaut kā uz kašķi vienu brīdi sāka raut baigi, bet nu viss pa mierīgo.

Idd, pietiks pagājušo gadu apspriest. Ja šogad jau jauns krāsojamais objekts jāmeklē.

If you know what I mean..png

Edited by DominiX
Link to comment
Share on other sites

Nesaprotu, ko tu gribi tik ļoti uzzināt. Būtu bijis, būtu zinājis. Palasi iepriekšējā gada topiku, varbūt apmierināsi savas vēlmes. Šeit itkā nerunā par to kas bijis, bet par to kas būs.

Man bail, ka mani nesasit :)

bet pareizi jau pateici, nav ko pagaišogadu apspriest :)

Edited by Brown^
Link to comment
Share on other sites

Casham paļubomu jābrauc. Kurš gan cits Afrodīti cirtīs.

Tagad par tiem mīnusiem skaidrs. Es telti necēlu, peldēt īpaši interese nebija, it īpaši jau dzērumā. Zupa bija ahujennā.

Igors bija megadraudzīgs, tie drugāni gan bija visai lieli deģenerāti, bet nu novelsim vainu uz dzērumu. Vismaz katlu tak ja nemaldos viņi sagādāja :)

Link to comment
Share on other sites

Ja ir zināms vairāk vai mazāk skaidrs datums, varu mēģināt (ar uzsvaru uz "mēģināt", jo tā vieta ir diezgan aizsista 99% laika) sarunāt kempinga vietu pie Sasmakas ezera. Nopļauts, ir volejbola, futbola laukumi, telšu vietas, ugunskura vieta, neliela nojume, pieejama elektrība. Ezers blakus.

Mīnusi- vietējie ērgļi.

p.s.

Kāmi, manu šalli vēl uzmani? :coffee:

Edited by bReeTz
Link to comment
Share on other sites

Casham paļubomu jābrauc. Kurš gan cits Afrodīti cirtīs.

Tagad par tiem mīnusiem skaidrs. Es telti necēlu, peldēt īpaši interese nebija, it īpaši jau dzērumā. Zupa bija ahujennā.

Igors bija megadraudzīgs, tie drugāni gan bija visai lieli deģenerāti, bet nu novelsim vainu uz dzērumu. Vismaz katlu tak ja nemaldos viņi sagādāja :)

Nu ne jau tu lieto alkoholu!!!

edīte: par savu ierašanos vēl nemācēšu teikt, tāpēc neko nesolīšu vēl.

Link to comment
Share on other sites

Kače netāli no Rīgas štrāses Talsos ir manam krusttēvam pirts ar foršu apkārtni ezeru voliķa laukumu utt uz diennakti maksā 200 ls es varbūt varētu pa kādiem 100 uz 2 dienām sarunāt un pats samaksāt pusi ja būtu gribētāji braukt uz sho galu :) Varu arī dabūt bildes no apkārtnes lai zin ar ko ir darīšana :D

Variants ideals, un pienjemu ka no mums tjipa butu jasametas pa 2-3 Ls pa 2vaam dienaam , kur mums butu pieejams VOLJIKA laukums , noplauta zaale, kur uzcelt telti un futeni spelet..Netaalu butu udens kur nopeldeties un pienjemu ka sheit arii butu civilizeta tolete kur kluci nolikt nakamajaa ritaa :) KAs var buut labaks pa sho...

Un esmu droshs ka sheit arii apgaismojums buutu...

Edited by GooD`MeN
Link to comment
Share on other sites

Es tākā neesmu bijis, bet pietiekami te paošņājis gaisu citos topikus, lai saprastu, ka šitās naudas mešanas neies cauri (kāds ieraus mīnusā, vai tāpat neko neizdarīs)

Šogad vasaru domāju pavadīt LV, tākā varētu arī aizlaist paciemoties ar visiem foršajiem. Ja braucu tad vienalga cik tālu uz kuru galu. Kas te vēl no Bauskas un ir ieinteresēts lai atsūta PM tad runāsim par līdzbraukšanu ja kāds gribēs. Malka līdzi jāņem sava jeb būs tur egles? :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...