Jump to content
GIGN Forum

Ikgadējais Burziņš?


Pusdzīvais
 Share

  

74 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Tuss nav vēl sācies kā jau atkal sākās random čaļi.

paaicini cigu līdzi jo man te labs čomaks lidzi brauks kas ar viņu dzīvojis kojās kopā :)

Tas tā, mājienam.

btw, mans iepriekš minētais Sasmakas placis jūlija beigās līdz augusta vidum aizsists ar kaut kādu bērnu nometni.

Link to comment
Share on other sites

Tuss nav vēl sācies kā jau atkal sākās random čaļi.

Nē nē, mans bračka te jau vislaik ņemas, tikai īpaši nezīmējas, un diezvai tāpat būs vēlēšanās braukt.

Btw, par datumu nebalsoju, jo personīgi man vienalga, kad, galvenais, ka tik lietus nelīst :)

Link to comment
Share on other sites

Es, kā ilggadējs GIGN komūnu pasākumu apmeklētājs, varu teikt, ka lielākā daļa guļ teltīs, par paiku un dzeramo gādā pats. Pagājšgad bija uztaisīta pohu zupa tiem, kuri sametās (un nesametās) zupas sastāvdaļām.

Tātad cepamgaļa izpaliek?

Link to comment
Share on other sites

Vispār jau meitenes uzvedās vēl trakāk nekā puikas, bet nu tas tā :D No sākuma ierodoties un redzot ķirsīša un amnija simpātijas, tik tiešām nodomāju, wtf. kur es esmu atbraucis :D Krista skaidrā vēl bija paciešama, pavisam nedaudz :D Pārējie vispār pa mierīgo, ar Tiņģeri aizgāja baigās sarunas, bet to vārds pa vārdam nokārtojām.

Ēst? Kāds ēst, paņem zaceni līdz, ar to arī pietiek.

Nu kas tur ko domāt, tu brauc atpūsties un domā tikai par to, ko tev pašam vajadzēs tur, visa spēle. Var arī paņemt citiem, ja nav žēl. Krāsas it īpaši :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Link to comment
Share on other sites

dubultais T šoreiz arī pašaudzēto ņems līdzi? Es te vienu labo krāsu no sava galu varu sagādāt pietiekamos daudzumos, ja ir interese. Bet tas ir laicīgi jārunā un laicīgi jādara.

Meitenes gulēja teltī kā pārguruši kaķi, tb poxuj, ka pāri ripo cash vai nooke no visas sirds ausī serenādes iedzied. Jautrība garantēta, uzmanības un nosiekalojušos džeku netrūks. Brauc tik ciemos.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...