Jump to content
GIGN Forum

Ikgadējais Burziņš?


Pusdzīvais
 Share

  

74 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

gludekli, tie ir varianti ko worms iemeta čatā, kopā ar visu kreklu, ne jau plika apdruka... Ja tev ir zināms lētāks variants, piedāvā arī citiem. ;)

goodij, nu nezinu kurš tāpat vien gribēs uz pohām braukt kādus 40km vismaz līdz šosejai un braukt atpakaļ uz spotu, tak savācies un dabū brīvu 7dienu, ja jau tev 3. un 4. augusts brīvs. 7dien aizvedīšu līdz pieturai, kad braukšu mājās. Vai nu jāgaida, kad kāds pieteiksies, kurš nepaliek līdz 7dienai un paķer tevi...

Link to comment
Share on other sites

Tas krekls iet ap 15ls

Vincister varētu pakomentēt vairāk par krāsas noturību pēc mazgāšanas :) jo tur kur es taisīju pagājušo gadu, vairs netaisīšu

Es savējo uztaisīju uzvelckreklu.lv, maksāja Ls 15,30 (krekls, lielā bilde priekšā un niks uz muguras). Valkājis esmu maz un attiecīgi mazgājis vienu vai divas reizes, nekas nav izbalējis.

Link to comment
Share on other sites

Taisīju t-print. Uzdrukāja ļoti kvalitatīvi, darbinieki arī bija ļoti atsaucīgi un izpalīdzīgi, bet diemžēl krekls pēc mazgāšanas izskatījās itkā būtu lietots jau gadu, jo melnā krāsa zaudēja kontrastu vismaz uz pusi :(

Link to comment
Share on other sites

MAn ar patik kreklu doma, tik kapec obligati jabut tf? Man liekas paliela dala no braucejiem tf nemaz nespele, dala vispar pat cs vairs nespele te :D Varbut ja ne cs (ar ko viss sakas), tad vismaz kaut ko drusku neitralaku, kas apmierinatu cs, css un tf speletajus?

Un kads pasaka par tam maksam, mes metam jau tagad vai ka tur, ja jaa, gribetos zinat kam un cik jasuta :D

Link to comment
Share on other sites

Esmu iespruudis Berline, bez reaaam iespejamam kaut kam izsekot >D

Uzstaisat atsevishku topiku tiem krekliem te vairs neko saprast envar !! >D Nemsim Divisa spotu un miers, es varu 5dien ankti uztaisiit topiku, un sakt kaut ko planot, pa nedelu esmu totallyy pazudiis...

Bet krekli rulle !!!

Link to comment
Share on other sites

Noteikti uz pasākumu ieradīšos, bet atpakaļ LV būšu tikai 29/30 datumā, tāpēc līdz piektdienai, ja zināšu kam, cik daudz naudas ir jāsūta - iesūtīšu uzreiz, vai arī vienk. atdošu uz vietas. Kreklu arī varētu iehavot :P Analgīn, ja tā drīkst darīt, tad es varētu pie jums jau laicīgi piemesties klāt. Citādāk te tā švaki ar braucējiem no Liepājciema. Murdziņš no Tukuma gala ripos vai kā?

Centīšos Krievijas plašumos izrakt internetu un vismaz kaut cik noprecizēt kas un kā, lai nebūtu pēdējā dienā viss atkal jāuzzina :D

Link to comment
Share on other sites

Kreklu arī varētu iehavot :P Analgīn, ja tā drīkst darīt, tad es varētu pie jums jau laicīgi piemesties klāt. Citādāk te tā švaki ar braucējiem no Liepājciema. Murdziņš no Tukuma gala ripos vai kā?

ar sctg crew mobīli šogad ir tā ka fr0zens nebrauc, tātad braucu laikam ar hydro un vēl vienu čali, ar ko braukšu arī ir uz jautājuma zīmes, ja mēs spētu savākties esmu ar mieru atrast partyvan`u un braukt kādi 6/7

ja visi pārējie mani uzmetīs meklēšu kādu kas vedīs mani

kuri datumi tad īsti ir nosprausti, 10,11,12 ? 3,4,5 man šogad laikam nav pa prātam :(

Link to comment
Share on other sites

Datums laikam 3/4/5 tika nosprausts.

Atsaucās Liepājciema iedzīvotāji. Nepieciešams zināt, kurš 100% dodas, kam es varētu savu pakaļu uzticēt aiztransportēt un attransportēt vienā gabalā, par zupu brālīgi sametīšos :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...