Jump to content
GIGN Forum

Ikgadējais Burziņš?


Pusdzīvais
 Share

  

74 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Esmu palaidis garām, ka tusiņa laikā ir vienam labam čomam dzimumdiena, tā kā Goodmen, esi uz sakariem, varbūt es 6dien pēcpusdienā grūžu atpakaļ mājās ;) Principā, nevis varbūt, bet visticamāk.

Zorg, skaties kā tev, paliec uz vienu nakti vai uz divām, brauc ar mani vai kā ;)

Link to comment
Share on other sites

Skatos kaads te samiizies Rumu paardzerties :D

Pasakums bez divam dienaam ir taa pat kaa mainit motoram ellu nomaataa mashiinaa !!!:)

Rit centishos uzbliezt normalnju topiku :)

Naudas vaksana paliek speka un ta ka izskatas sastavs sogad varetu buut sasodiiti labs, tad buushu nepieklajigs un atgadinasu tiem, kas nebuus samaksajushi !!!!

Varam jau vienoties varbuut par 5ls no galvinas, kur ietilpst riki ar ko est, miskastes maisi, gala( zupai un cepsanai), darzeni, krejums, kecups un maize. Tam si nauda buutu paredzeeta, ja kaadi ierosinajumi vai ieteikumi tad apspriezam veel seit!

Tie, kas var kadi palidzet( piem. Igors ar katlu) tiks vel jo vairaak gaiditi, jo ja katrs sadaris nedaudz kopa buus zajebis !

Negribas redzeet Redline dublis divi, kam viss pohuj un neko negribaas dariit ...

Link to comment
Share on other sites

Šodien biju laukos, ņā, tur viss ir tā izārdīts, ka palikt var tik pie upes (tb 4 teltis) viss pārējais (pagalms, apkārtne, pļava) sabraukāta ar buldozeriem, grants kaudzes utt. labi ka neizdomājām pie manis :D

Tad šogad atkal pie divīša braucam, laiar pats divīts nebūs?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...