• Announcements

• vincister

Noteikumi, kuri attiecas uz visām sadaļām

Tu dabūsi banu, nē nopietni! Ja neievērosi šos noteikumus, kā arī katras sadaļas individuālos noteikumus. Vispārīgi: NEAIZTIEC VECUS TOPIKUS. Tas nekas, ka topiks nav aizvērts, ja tas ir vecs, tad tajā nav jāraksta!
      NETAISI BUMP. Ja kāds zinās, tad arī atbildēs.
      NETAISI DOUBLEPOST. Ja tavs posts ir pēdējais, tad LIETO EDIT, nevis taisi vēl vienu postu.
      Postot REFERĀĻU LINKUS AIZLIEGTS. Tie kuros, tu gūsti labumu par to, ka kāds to apmeklē.
      AIZLIEGTS PRASĪT, lai NOBALSO par kaut kādu lietu.
      Nerakstam ar 325702 smailijiem.
      Ja atbildi kādam cilvēkam, divreiz izlasi, ko tieši viņš grib uzzināt.
      Neatkārtojies. Ja kāds cits jau atbildēja, tev nav tas jāsaka vēlreiz. Izlasi visu topiku, lai pārliecinātos par to, kas ir jau atbildēts.
      NEDARI MODERATORU DARBU. Tev nav jātaisa posts, kurā aizrādi, ka tā nedrīkst darīt. Vari vainīgajam to pateikt privāti.
      NECITĒ visu iepriekšējo postu, tāpat necitē pirmo postu un garus postus. (Citēt angliski - quote.)
      AIZLIEGTS SLĒPT LINKUS zem visādiem "linku saīsinātājiem".
      Visa veida REKLĀMA AIZLIEGTA. Izņemot tam paredzētos topikus.
      AIZLIEGTS KULTIVĒT PIRĀTISMU, šeit nav warez help saits. Tas attiecas arī uz visādiem torrent un dl linkiem.
      AIZLIEGTS POPULARIZĒT ATKARĪBU IZRAISOŠAS VIELAS, tai skaitā zālīti.
      Ja esi nopelnījis postošanas, vai pat foruma lietošanas aizliegumu, tu NEDRĪKSTI TAISĪT VĒL VIENU AKOUNTU, jāgaida kamēr beidzās aizlieguma termiņš.
      Jaunu topiku veidošana: Raksti ATBILSTOŠĀ SADAĻĀ. Divreiz padomā vai tā tiešām ir ATBILSTOŠĀ SADAĻA!
      Lieto MEKLĒTĀJU. Tu pat nevari iedomāties, cik daudz tēmas jau ir izrunātas!
      Ja tepat blakus ir topiks par konkrētu tēmu, tad NETAISI VĒL VIENU TOPIKU PAR TO PAŠU.
      Neprasi to ko var vienkārši atrast pats. IZMANTO MEKLĒTĀJUS.
      NEVEIDO APTAUJAS, kur tas nav nepieciešams. Tāpat neveido YES/NO topikus.
      Katrai sadaļai ir rakstīts, kādas tēmas tur drīkst rakstīt. To var redzēt foruma galvenajā skatā.
      Sadaļa "Spams" nenozīmē, ka tur drīkst spamot, tas ir tikai nosaukums sadaļai, kur raksta tēmas, kas neiederas nekur citur.
      Topiku nosaukumi: Apraksti par ko būs topiks. Nosaukumi, kā "Kurš labāks?" vai "Help!" neder.
      Netaisi haosu, pašam būs daudz vieglāk atrast meklēto, ja topiku nosaukumi būs īsi un tai pašā laikā pietiekami izsmeļoši.
      Atceries, ka topikam ir ne tikai nosaukuma, bet arī description lauks, kurā vēlams vēl kaut ko norādīt par topiku.
      Topikam nepievieno post icon, ja tas nav vitāli nepieciešams. Nepievieno neatbilstošas post icons.
      Paraksts: Platums līdz 400px, šo limitē PM platums.
      Augstums līdz 100px, lai nav nekāds palags, kurš aizņem vairāk par normālu postu.
      Maksimālais teksta izmērs 5 (atbilst 18pt html).
      Saturs: NESTEIDZIES RAKSTOT. Raksti lēnām, tā pieļausi mazāk pārrakstīšanās kļūdu.
      Ja tev grūtības, ar pareizrakstību, iesaku izmantot šo firefox papildinājumu.
      LIETO PIETURZĪMES. Raksti tā, lai teksts ir viennozīmīgi saprotams. Atceries piemēru: "Nošaut nedrīkst apžēlot" šī teikuma nozīme mainās no tā, kurā pusē vārdam "nedrīkst" ieliksi komatu. Padomā vai tevis rakstītais nav tāds pats.
      LIETO GARUMZĪMES. Tam NEVAJAG TILDES PRODUKTUS. Mūsdienīgās operētājsistēmās jau uzreiz ir iespējams rakstīt garumzīmes, ja vēlies vari rakstīt izmantojot apostrofu kā mēmo taustiņu.
      NELIETO ALL CAPS. Teikumus un īpašvārdus gan sāc ar lielo burtu.
      Izvairies lietot saīsinājumus, izskatās nožēlojami. Piemērs "kr4 vnk psc".
      Pirms nospied "Submit" izlasi skaļi, ko esi uzrakstījis un padomā vai tiešām to vajag.
      JA TEV NAV KO TEIKT, TAD NEKO NESAKI. Attiecas uz postiem "es nezinu, moš...", tikpat kā tādiem, kur zīmju skaits varbūt ir liels, bet atbildes nav tāpat - "liets ūdens".
      Balsošanas un citos topikos NERAKSTI VIENU PAŠU +1. Piemēram "+1 balss no manis" ir bezjēdzīgs posts.
      Aizliegts izcelt visu postu ar krāsu, visu rakstīt bold/italic/underline etc. (tas neattiecas uz Dr.Pain).
      Protams šeit daudz kas trūkst un nepieciešamas korekcijas, ja ir kādi ieteikumi droši saki. Par visiem pārkāpumiem, gan tiem kas šeit atrunāti, gan tiem kas nav, admini pieņems sankcijas, pēc saviem ieskatiem.
    • bencik

GIGN šauj oldschool pakaļas: The last stand (not again)   10/23/18

Dārgie draugi, Ir pienācis laiks parādīt, ka pēdējā reize, kad mēs domājam, ka GIGN vairs nekad netiks CS spēlēts bija meli. Kā lai to pierāda? Ierakstot sev kalendārā 9.11 un 10.11 Tiekamies visi cs.gign.lv serveri 10.novembrī plkst. 22:00 un krušījam kamēr pirksti jēli p.s. 9.novembrī mēs visticamāk arī dzīvosimies par serveri, bet apzinoties, cik katram mums ir dārgs savs laiks visi koncentrējamies uz sestdienu 10.novembri. Dalību ir apstiprinājuši un krušīs kopā ar mums Worm Macho Bencik Manuvietuienemregistretais Ezic Goodman Kaamis Dream Freelancer Deadalive Teddy Dj Erix   Te nedaudz atmiņām no 2016.gada    Mūsu oficiālais sponsors - 
Sign in to follow this  
Pusdzīvais

Ikgadējais Burziņš?

74 members have voted

1. 1. Kad tusējam?

• 27.07.-29.07.
      15
    • 03.08.-05.08.
      23
    • 10.08.-12.08.
      25
    • 17.08.-19.08.
      15

Recommended Posts

pamēģinat pie zebrus ezera ,zivis lielas, volejbola laukums arī,gandrīz latvijas vīdū, no visiem galiem var aizbraukt,

http://www.dobele.lv...iption&t_id=107

itkā nav dārgs, laivas noma padārgas,var ar čaļiem kas tur strādā daudzko sarunāt,jāmaksā par telšu vietu tik, (nevis pectam vel par katru cilvēku kas viņā guļ) kas negrib tēret var paiet 100 m malā un celt savu telti tur un gulēt pa velti.ari udens malā zālītē.

usmas ezers ir padārgs prieks cik esmu bijis visados kempingos tur

un tadu visādu dīķu ezeru ir pilnas malas kur var piebraukt un tūsēt neko nemaksājot, tik tur prasti nav volejbola laukuma un toletes:(

Edited by dienaszaglis

Gign forumā piereģistrējos nesen, bet nu atļaušos šeit ierakstīt. Zebrus ezers ir manas otrās mājas, tāpēc varu šo to pastāstīt. Ir pagājis aptuveni gads kopš tur ievākušies jaunie īpašnieki, tāpēc tur viss diezgan strauji būvējās, pārtaisās un tamlīdzīgi, tāpēc , ja izvēlaties šo variantu, būtu vēlams īpaši savlaicīgi informēt saimniekus par jūsu ierašanos. ( Tur vasarā mēdz notikt tenisa turnīri, kā dēļ nav vietas citiem atpūtniekiem )

Cenas varat papētīt mājaslapā, bet lētākās mājiņas ir 25 Ls , telts vieta 5 Ls. Pēc papīriem viena mājiņa ir domāta 4 cilvēkiem, taču bez skandāliem var sarunāt arī to, ka viena būdā guļ 6 , hoķ 7 buki. Šaubos, ka pie iespējamās kondīcijas komforts jums būtu 1. vietā Protams, ka ņemot vairākas mājas var sākt kaulēšanos, tik nesen paņēmām 4 pa 80. Ja nu vairums izvēlās gulēt teltīs, bet negrib i to iepriekš minēto latiņu zupai piemest, tad var gulēt 1km no kempinga atpūtas vietā pie paša ezera, bet tiesa gan tur nebūs pārāk daudz vietas , kā arī izpaliks volejbols, futbols, basketbols, teniss , šūpošanās, kādam biezajam bārs un vēl citas ekstras.

Pašā kempingā laivas īrēt nevar, tur ir kāds reklāmas triks. Līdz laivu nomai jāiet +/- 2km. Ja nekļūdos, cenas grozījās ap 5 Ls/h. Zivis ir daudz un vismaz zakuskai noķert nebūtu problēmu.

Nokļūšana. Piesārņojuma un benzīna cenas aug, tāpēc kāds varētu gribēt izvēlēties sabiedrisko transportu. Uz turieni iet sabiedriskais no Jelgavas, Rīgas, Liepājas un drošvien arī no pilsētām, kas atrodas Liepājas šosejas tuvumā.

Cerams ,ka mans ieraksts jums palīdzēs izvēlēties, kā arī , ja tuss notiks tur, es noteikti būšu tas randoms, kurš ieradīsies.

Edited by bacard

bacard tevis minetais variants, tadu ir 100tiem, neviens tik daudz nav gatavs mesties :) Lai gana domaju ka butu arii kas butu gatavi mesties bet tad vairak ka puse vnk neierastos :)

es jau nezinaju ka tur tagad viss mainijies, agrak bija vispar pa leto.gandriz nekas nebija jamaksa, aizbrauc bars iedo 10 ls un viss dari ko gribi,un kas pat negribeja dod , turpat blakus bija laba peldvieta ar laukumu kur var viskautko spelet kur nekas nebija jamaksaa

pļava un elektriba man ari ir :D 35 ha, bet pļavā nebutu interesanti, es zinu ka pie gauja un citam upēm ir atpūtas vietas telšu vietas un ari volejbola laukumi kur nekas nav jāmaksā. tik japaskatas tieši kur, visur tur var arī ar mašīnu piebraukt

es vairāk domāju, ka jāņem kāda upe (piem Gauja) un jāmeklē kāda vieta, kur var bezmakas piebraukt un uzliet telti. var jebkādu upi/ezeru kas piem max 100km no Rīgas. Domāju ko atradīsim.

Es varu pajautaat teetim, vai vinjam nav paziistams kaads ar zemi pie Gaujas, kas neiebilstu. Tas buutu Murjaanjos.

Balsojumā nevajadzētu atlasīt tos cilvēkus, kuri ir potenciālie braucēji no tiem, kuri ir random keksi, kuri grib pajaukt gaisu rezultātos? Man šķiet, ka šādu štelli darīja pagājušo reizi

Kādam vajag uzņemties organizēšanu, ir baigi stulbi braukt uz kaut kādu vietu, nezinot, kas tur sagaidīs.

Labi, ja es dabuuju spotu Murjaanjos, es varu organizeet.

Uudens tuvums ir obligaats, ja? Neder 30 min. pastaiga liidz uudenim? :D

Kače netāli no Rīgas štrāses Talsos ir manam krusttēvam pirts ar foršu apkārtni ezeru voliķa laukumu utt uz diennakti maksā 200 ls es varbūt varētu pa kādiem 100 uz 2 dienām sarunāt un pats samaksāt pusi ja būtu gribētāji braukt uz sho galu :) Varu arī dabūt bildes no apkārtnes lai zin ar ko ir darīšana :D

• Like 1

Principā neesmu pieejams tikai es, i to kas zin ^__^ var jau sanakt parsteigumi, bet lieta tāda, ka spots ir pieejams tāpatās.

Ir tak Traktorists no mana gala kursh uz to laiku var sazīmēties utt., jo mans spots ir pashvaldibas ipashumus, kura principa var tuset kas grib

Kače netāli no Rīgas štrāses Talsos ir manam krusttēvam pirts ar foršu apkārtni ezeru voliķa laukumu utt uz diennakti maksā 200 ls es varbūt varētu pa kādiem 100 uz 2 dienām sarunāt un pats samaksāt pusi ja būtu gribētāji braukt uz sho galu :) Varu arī dabūt bildes no apkārtnes lai zin ar ko ir darīšana :D

reģik, es ar dontu offic tad brauksim, ja viss notiksies @ talsi :)

katrā ziņā vienalga kur mīts notiksies 100procenti braucu. Par datumiem arī īsti vienalga, jo pagaidām nekas ieplānots nav.

Edited by Brown^

skan forši, bet es k-ka joprojām neatbalstu. mēs esam cūkas un mums nepienākas nekas vairāk kā pļava ar ūdeni.

labak lai ķirsīts ta k-ko sadomā.. a ja nē, ka divīts teica, tur ir brīvi pieejama vieta taka varam braukt :D

• Like 5

Ja Erix būs, tad cūkām vajadzēs pagrabu :D Vai es ar Jurko jaucu :D

Tu saproti, ka būs daudz zaļumi jāņem līdzi :aha:

Šogad noteikti jābūt - pagaišo jau izlaidu :(

Vieta - vienalga ieradīšos kaut uz purvu :D

laiki: ļoti vienkārši:

27.06- der

03.08- neder

10.08- der

17.08- neder...

Jau pāri 40 votēm. Bet pēc komentiem spriežot, labi ja kādi 20-25 braucēji tik ir. Visai neobjektīvs balsojums, manuprāt :) Ja tā labi padomā, tad augusta vidus nemaz neizklausās tik sūdīgi. Ja vien tas nav 10-12 datumi.

Edited by DominiX

Btw kas tad vainas bija pagājušā gada vietai ? Neskatoties uz to, ka nooke atrubījies varēja ieripot dīķī, un Krista bija tik neviesmīlīga, ka nedeva casham^ citas problēmas neredzēju. Man tur viss likās tīri zajibis. Es, visticamāk, pats nebraukšu. Labprāt piebiedrotos kādai jautrākai kompānijai mašīnā.

• Like 2

Spots bija šķūnis un nenodzīta pļava, līdz ūdenim bija cik tur 15-20 minūšu gājiens? Upes/ezera tuvumā būtu ideāli, ar pleķīti, kur bumbu var padzenāt, nevis ar mašīnu braukāt pāri laukam, kamēr tas ir kaut cik nomīdīts :D

Pagājušo gad bija solīts to spotu arī patīrīt. Bet nu mēs visi redzējām kādos stiebros tā bumba tika spārdīta.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this