Jump to content
GIGN Forum

Samsung Galaxy S2 Stikla Nomaiņa


RadicaL.LV
 Share

Recommended Posts

Es taisos pirkt šito telefonu un te parādās šitāda bilde :D

Kāda veidā tu šito dabūji gatavu?

Tu neko netaisies - jo es taisos :D

ap 50 Ls ? tu nopietni ??

Palasijos gudraja google ka stiklu nemaz nesot iespejams nomainit - esot jamaina viss displejs / taa tas reali ir ?

Edited by RadicaL.LV
Link to comment
Share on other sites

Es taisos pirkt šito telefonu un te parādās šitāda bilde :D

Kāda veidā tu šito dabūji gatavu?

bļa kā kā. tiešām nedomā? Telefons var nokrist. Telefonu var nomest. Tu vari pats nokrist ar telefonu kabatā, un uzkrist tam virsū...???

Ko domā, prosta stāvēja telefons uz galda un displejs ņēma un iesprāga?

Link to comment
Share on other sites

nezinu kā samsungam, bet htc brālim bija tāda pati situācija, dabūja visu displeju mainīt. Nezinu, kā ir ar samsungiem, bet htc liekas ir kā seifs. Nestādos priekšā, kā brālis to dabūja gatavu, bet pašam ir sanācis, ka telefons izkrīt no 1,5m augstuma un pret vecā asfalta akmens stūri atsitas un nedaudz krāsa noskrāpējās tik. Liekas, ka jebkurš cits telefons tur būtu sadalījies.

Link to comment
Share on other sites

Pats personīgi lietoju melnbalto nokia. Esmu mēģinājis mest pret zemi (no dažādiem stāviem), eksperimentējis ar āmuru, kopā gājis peldēties, ne kreņķu, ne kā. Pazvanīt var, sms aizsūtīt var, snake uzspēlēt var. Manuprāt, labākais variants, iesaku ikvienam.

Sorrī, ka neizpalīdzēju stikliņ mainīšanas lietā.

Edited by bacard
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

bļa kā kā. tiešām nedomā? Telefons var nokrist. Telefonu var nomest. Tu vari pats nokrist ar telefonu kabatā, un uzkrist tam virsū...???

Ko domā, prosta stāvēja telefons uz galda un displejs ņēma un iesprāga?

Nosprāgsti dauni ;)

Es gribēju vienkārši zināt vai samsungu nav tādi paši kā Iphone, 1x nokrīt un stikliņš ir saplēsts.

p.s http://www.youtube.com/watch?v=hI3yUq3QUGE&feature=relmfu

Edited by Spoksx
Link to comment
Share on other sites

Displejs nebūs jāmaina, būs jāmaina priekšējais stikls + touchscreen kas iet kopā, varbūt arī digitaizeris - nezinu, bet lētak par 50 točna nebūs. Aiziesi uz kaut kādu elkoru, prasīs visus 100 jo teiks kad no no kaut kādas čuhņas jāsūta ekrāns un tas ir ļoti dārgi. Labāk ņem veselo ja vien to sasito pa 100 nevari dabūt.

Link to comment
Share on other sites

Man te viens piedāva no štatiem vestu telefonu , bet nav garantijas ! Pa 170 Ls

man tiešām prieks par tevi un to ka tu vari dabūt sgs2 pa lētāku cenu nekā veikalā(un tici man, tu neesi vienīgais), bet tas nav jāpiemin ik pēc pāris postiem

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...