Jump to content
GIGN Forum

Summersound


GooD`MeN
 Share

Recommended Posts

Ē nu piedod man, bet kurš pasākums ir jautrs, nereāli patīkams un izdevies bez jautras kompānijas? Pozitivus/Zvērā/Pīlādzis/Jebkuršcitspasākums ir non-fail pasākumi, kuros ir jautri arī, ja aiziesi viens pats?

P.s. Summersounds ir tikai 2. gadu.

Drošvien Rīgā visi pasākumi ir da best :XD2:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nū summersoundam ir cita vadība, kas arī maina pasākuma atmosfēru un citas fīčas, es gan iepriekš netiku bijis nevienā Beach Party pasākumā, tā kā nezināšu salīdzināt kā bija un kā ir, bet visā visumā tēma man patīk...

Vieta - pludmale / Liepāja / Jūra / Saule

Cilvēki - Diezgan dažādi un diezgan interesanti cilvēki, šogad vispār viss notika lielā mierā, katrs pilnībā atdevās atpūtai, neredzēju nevenu meklējam vai atrodam kašķi, visi ļoti pozitīvi noskaņoti

Kas man likās mīnuss, tas ka nebija zvaigznes, pagājušogad vismaz bija Guano Apes... Un vēl kas, neatceros precīzi.

Rekur var palasīties pagājušā gada interviju ar Uldi Akselrodu - http://www.tvnet.lv/muzika/intervijas/380597-summer_sound_organizetajs_liepaja_bez_festivala_nepaliks

Link to comment
Share on other sites

pa lielam bija ko redzēt ja patīk +/- sakarīga mūzika, nevis aiziet uz shark telti un rīt ripas pie tehno suda :thumbsdown:

vienīgi žēl ka klausāmākie gabali notika teju vienlaikus, vai arī bija mega pauzes, kā arī tas ka notika programā nerakstītās, bet visiem labi zināmās aizkavēšanās galīgi smirdēja :thumbsdown:

labākais kas bija - katapulta, tāds uzrāviens ka bailes atstāj uz zemes :thumbsup:

ps ja kāds šo grib izmēģināt kādreiz, sakiet lai kabina klāt visas gumijas max efektam :)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...