Jump to content
GIGN Forum

Summersound


GooD`MeN
 Share

Recommended Posts

Chau kaads domaa laist uz summersound? Ah jaa ja kaads vel nav nopircis ticketu ar okartes kodu var dabuut pa 10Ls uz 2vaam dienaam tiketu jo taa jau maxaa 16Ls un bus vel dargaak.. Ar to kodu var lidz 30tajam junijam nopirkt... :) Kursh buus? :)

Link to comment
Share on other sites

Saskaņā ar pašreizējo «Global Forecast System» prognozi karstākais laiks gaidāms piektdien un sestdien, kad nakts vidū gaisa temperatūra svārstīsies ap +20 grādiem, pēcpusdienā termometra stabiņš vietām var sasniegt +33 grādus.

Link to comment
Share on other sites

ja benars paspes atpakaļ uz LV, būsim! reģistrētais, kas a Tevi?

Ne, mani kaut ka nevelk uz turieni. Es sogad laidisu labak uz possitivus... A ko jus ar to domajat?

EDIT: A tas sitajas brivdienas? Pff... Es domaju lidz Rigai aizlaist padzivoties weekenda... Nu pag pag, varbut ja novacas, var ari aizlaist talak :D

Edited by ManuVietuIenjemRegistretais
Link to comment
Share on other sites

Iesi mazinas kolit? :D SUmmersounda man liekas 90% apmekletaju ir zem 20 :D Bet nu nekas :D

Vienigi telti avretu gulet ja dabutu tadu riktigi lielo, kur ka normals karalis vari izplesties un ari cilveki var salist, ja nu ara lietus :D

Es veel nezinu vai brauksu, man ta skriesana no lidostas pa taisno balliite shogad jau saak saapeet :D

Uzjautajat manam bratukam vinam bija kur palikt, es zem koka vai telti neguleshu, man 1dien jau jabut atpakal Vacija un jastrada, pa brivdienam vismaz gribas gulta paguleet, vai nu ir treileris,kempers, dzivoklis, sogad savadak neparakstos, seriously :)

p.s. Juus ar Robiju var likt viena masiinaa ? :D

Link to comment
Share on other sites

Mani ar Robiju nu noteikti vajag salikt viena masina :D No vinas gan izkaps gan jau tikai viens pectam :D Pec vina izdaribam uh ka varetu ar vinu parunaties... Nu visparigi es pats ari saku domat vai gribu, vai ne vel braukt. Gan jau 5dien tikai ari izdomasu :D

Taa kaa taadi mazi beerni :D Nu lab lab, gan jau taapat 5dien vakara sametisimies pie tevim :D

Link to comment
Share on other sites

kaa reiz varetu teikt, ka pasakums suukaja, ja patik džeilbaiti tad īstā vieta.

A ko tu gribēji, lai mammas pa visu pludmali? :D Normāls autospilots 2 dienas, neko jēdzīgu no pasākuma neatceros, tikai to, ka Gacho baigi norāva jumtu :D

Link to comment
Share on other sites

FAR EAST MOVEMENT , vnk uzspridzinaja visu TAUTU...SEN Liepaja nebija nevienam taa lidzi jutusi kaa shiem USA pujkiem....Dzeki paceela pasakumu max VIRSOTNEE.... Vnm atradiisies kaads kam nepatiks :) Cilveku vairak nekaa pagajusho gadu... Tik daudz zakju no Riigas bija sabraukushi, skatos Ridzinieki izbauda atputu pie juuras :P Visslabaak man patika , kad 3 meichas galigaa cukaa, kaut ko runaa, peknshji viena izgjerbjas pa pliko un ieskrien juraa , 2traaa seko liiidzi, 3shaa kaut ko tur raustaaas, peksnji visi saak plaudeet un uzmundrinaat to 3sho, shamaa ariii nogjerbjaas un ieskreja :D ARAAA naakot vismaz kaadi 30paparaciiii sagaidija vinjas :DD visiem kam bijaa ar ko filmet un focheet :DD Man tumshsh velns t as video sanacis :DD 1na vecene sarijusies caurspidigaaas izmirkushaas stringaas staigaja :D bleeee kur pretigi noaugusi ar spalvaam taa vagiina izskatijaas :DD vareja vismaz franchu bizites sapiit :) Vispar tik daudz kuriozu... :)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...