Jump to content
GIGN Forum

Telefons.


ModeratO
 Share

Recommended Posts

Lieta tāda, aiznesu telefonu uz vietējo Rēzeknē telefonu servisu. Pateicu ka jānomaina telefonam mikrafons, jo ir bijis radies mazs kontakts ar ūdeni, kura dēļ mikrafons nedarbojās kā vajag... Tad nu šodien pazvana, saka ka telefonam nestradā ekrāns un par to būs vēl japiemaksā Ls 20... Tad nu man jautājums, ja es savu telefonu esmu nodevis remontā, un ja viņu vainas dēļ tiek sabojāts mans telefons, vai es varu piedzīt kādu kompensāciju or smth? Sry, rakstu no ipad, slinkums labot gramatiku... :D

Link to comment
Share on other sites

man tas pats bija arī principā Rīgā, kompānijā Evelatus vai Evelats, hvz kā tos draņķus sauc, aiznesu telefonu ar bojātu ekrānu, pēc 2dienām zvana un saka, ka skaņas telefonam arī neesot, es šokā tipa - WTF?! man viss strādāja pirms nesu pie jums, ekrāns vienīgā figņa kur bija pāris pikseļi iztrūkuši, šie tipa mēs neko nezinam. Ok aizgāju uz aizsardzības dienestu ar visu kvīti, iesniedzu sūdzību pēc 2 dienām piezvanija no tās kompānijas un pateica - piedodiet mēs sajaucām telefonus, jūsu telefons ir salabots.

Link to comment
Share on other sites

Viss kartibā,aizgāju uz kantori kārtigi palamājamies ar īpašnieku un dabūju ko gribēju... beigās salaboja man telefonu + ielika jaunu displeju.=D Čalis gribēja man ieskaidrot ka es esmu atnesis jau tādu telefonu, un skaidroja ka telefons ir pabijis ūdenī korozija uzreiz neparadās telefonam.... Žēl ka es viņam nemeiģināju noticēt, jo man cik telefoni ir bijuši ūdeni, viņi vinemēr ir strādājuši un nebijis problēmu.... ^ ^

Link to comment
Share on other sites

Vispār jau tā arī ir, ja telefons bijis ūdenī, viņu var pavirši izžāvēt un viņš ies, bet mitruma skartās vietas ar laiku sāk rūsēt, kur nav kārtīgi izpucēts ar spirtu, un noklājās pēc laika, jeb bojājumi sāk paātrināti radīties viens pēc otra.

P.s. neizzīdu no pirksta, sencim tā noklājušies kādi 3-4 telefoni, servisā tieši to pašu teica un tā arī bija.

Link to comment
Share on other sites

Kā murdziņš jau rakstīja, nav zvanīts, ka serviss tevi appist mēģināja. Paša noškai pēc sirsnīgas salīšanas bija līdzīgi- kinda viss gāja, pēc mēneša atteica kamera, vēl pēc laiciņa- ekrāns.

Link to comment
Share on other sites

Vispār jau tā arī ir, ja telefons bijis ūdenī, viņu var pavirši izžāvēt un viņš ies, bet mitruma skartās vietas ar laiku sāk rūsēt, kur nav kārtīgi izpucēts ar spirtu, un noklājās pēc laika, jeb bojājumi sāk paātrināti radīties viens pēc otra.

Nu jā, bet cmon, kapēc visas problēmas sāk rasties tikai tad ka aizved uz remontu? + korozija tā uzreiz neparādās, lai arī izjauktu un saliktu par jaunu telefonu visam jastradā, bet ja ko sabojā remontēšanas laikā un novelt vainu uz koroziju nav skaisti... :/

Link to comment
Share on other sites

Man Rīgā vienā kantorī bija tāpat. Man negāja kamera, iedevu šiem taisīt un beigās displejs nojuka. Pateica, ka tā ir korozija & shit. Vēlāk pats izjaucu telefonu pa detaļām un nekādas korozijas pēdas vispār nebija, viss spīdēja kā jauns iekšā. Vēlāk jau tur procis nodega & viss.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...