Jump to content
GIGN Forum

Arma 2 Dayz !


sk8er
 Share

Recommended Posts

Kāds var palīdzēt ar spēles instalāciju?

Pirms pērku keyu, vēlos pamēģināt uzspēlēt crackotajos NO CD-KEY serveros. Zinu, ka ir iespēja uzspēlēt ar pirātisko versiju.

It kā esmu spēli ieinstelējis pareizi, updeitojis līdz pēdējai versijai (kura atbilst arī servera versijai), bet pievienojoties serverim nobano. BattleEye klients raksta, ka kaut kas ieinstelēts. Kur problēma?

Edited by pikaso
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 112
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kāds var palīdzēt ar spēles instalāciju?

Pirms pērku keyu, vēlos pamēģināt uzspēlēt crackotajos NO CD-KEY serveros. Zinu, ka ir iespēja uzspēlēt ar pirātisko versiju.

It kā esmu spēli ieinstelējis pareizi, updeitojis līdz pēdējai versijai (kura atbilst arī servera versijai), bet pievienojoties serverim nobano. BattleEye klients raksta, ka kaut kas ieinstelēts. Kur problēma?

es tev paŗdošu keyu. pa 4 ls atdošu, es nespēlēju day z būtu priecīgs, ja atbrīvotos no keya un viņš man ensapūtu emailā.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 5 weeks later...

Karoče, es spēlēšu šodien Day Z.

Ja kāds vēlas kapāt, nāk un sēž mumble. Es (AwfulSomething mumblē) ienākšu mazliet vēlāk pa dienu.

edit: BĻE MAUKAS. Tikko sapratu, ka LoL ir double IP weekend. Tad jau drošvien visi to spēlēs, geji bļe.

Edited by ~ jeyna ~
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 6 months later...

krekotie vel strada? skatos dayz comanderaa, ka ir daudz no cd serveri, cik saproti var ar kachato mierigi kapleet?

kaut kas tur neshtirii iisti, kjipa viss ir, eju no cd serverii un man izmet, ka esmu izkikots, es pat speli neesmu redzejis, bet jau kicked from game LOL

Edited by Epix
Link to comment
Share on other sites

Ja kas, tad krievu saitos pa 4 Ls CD-key uz Arma2 OA var nopirkt. Legālu.

Tur gan ir jāmāk viss pareizi sainstalēt, RUS versijas instalācijas vajag, utt...bet lietas būtību tas nemaina.

Tur viss strādā un viss ir štokos.

Jāgaida DayZ Standalone. It kā gada otrajā pusē būšot...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 4 months later...

"We estimate that reaching Beta version with all key features present will take more than one year from current stage. All features and plans listed here are subject to change, we may add or remove features as seen fit during development process."

Čaļi izlaida pusfabrikāta versiju gadu vēlāk nekā solīja, un stabilu versiju sola vēl pēc gada. Iet 'Blizzard' pēdās :)

Cerams, ka produkts attaisnos gaidīšanu.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...