Jump to content
GIGN Forum

Keyloggeris


kept
 Share

Recommended Posts

Man ir portatīvais (un vēl garantija). Nezinu cik gudri būtu skrūvēt vaļā.

Bet man itkā palīdzēja AmE. Uzliku Panda 2013 Beta. Un ccleaner. 2 reizes izmeta paziņojumu, ka ir bloķētas IP adreses, kuras kaut ko grib izdarīt.

EDIT:

Ames veids ar Pandas antivīrusu man nelīdzēja, tāpat uzurķējās.

Edited by kept
Link to comment
Share on other sites

Uzliec svaigu windu.

vai

Pārskati add/remove programms listā visas programmas, kuras varētu būt aizdomīgas un izdzēs.

Run > msconfig > pie startup un serviciem pārbaudi visas aizdomīgās programmas, kas varētu būt keylogeris un deaktivizē, kā arī atrodi pēc nosaukuma iekš pc un izdzēs.

Vispār nevarētu būt tik vienkārši tikt tavā kompī... Firewall uzlikts maz ir?

Neesmu nekad izmantojis, bet pamēģini Keyscrambler, - http://thepiratebay.se/torrent/7103597/QFX.KeyScrambler.Premium.v2.9.1.0.Incl.Keymaker-ZWT

It kā kodē info, kas nonāk keylogerī.

Link to comment
Share on other sites

Itkā izgāju cauri visam, neko tādu neredzēju, varbūt vienkārši nezināju ko meklēt.

Būs laikam jāuzliek windows trial (Kā ieteica Beefs) un jācer, ka okšķeris atkal mēģinās tikt manā pc un tad jāiet uz kibernoziedzības nodaļu ar visu PC. Galvenais jāatceras, nekačāt nelegālas lietas.

Firewall ir..

Link to comment
Share on other sites

Firewall man ir defaultais..kas ir integrēts windows7.

Pašam ir Spybot search & Destroy, bet kaut kā šķiet, ka tā īsti līdz galam viņš nestrādā..itkā noskenē un kad vajag tur kaut ko dzēst utt, tad viņš taka skuķis laužās un neko negrib.

Biju noskenējis ar Cure It.

Pagaidām itkā problēmas nav bijušas. Izņemot vienu 13 gadīgu hakeri, kur caur proxy ielauzās control panelī, uzlika sev OP un iegāja serverī ar savu īsto IP :slap: Bet nu, ar viņa vecākiem jau sazinājās Lattelecoms un jau pabrīdināja, ka no viņa pieslēguma tīšām vai netīšām tiek veikti bojājumi un bla bla bla.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...