Jump to content
GIGN Forum

Rtu Kojas


Traffic
 Share

Recommended Posts

Haha - agrāk Meža ielas kojās noķertās pelītes ar nagliņu piesita pie dēlīša virtuvē un veidoja kolekciju :D Viņas gan arī tāpat ir pabriesmīgas.

Iesaku iet uz Lilijas (ja tiec) - nedaudz labākā stāvoklī, komandante nav no sliktākajām, meičuku tā pavairāk.

Link to comment
Share on other sites

dzivoju blakus iļģuciemu kojām nu pec tam skaņām kas no turienes nāk izklausās ka tur diez gan jautri ;d pa logiem TV lido arā u.t.t. ka ari tur tagad diez gan melnie savākušies ir

atvinojos, ka jautāju, bet ko tu domāji ar melnajiem?

Link to comment
Share on other sites

Man tāds pats jautājums radās.

kr4, tagad koju jautājums ir atlikts, jo jāštuko, vai vispār tikšu skolā. Sūdi tādi, ka man pase tiek tikai mainīta un nebūs līdz vajadzīgajam datumam, bet rtu pie iestāšanās vajag pasi. Šaubos vai ar šo tikšu cauri, jo tā vien šķiet, ka mani vienkārši nevarēs ievadīt pieteikumu sistēmā...

Link to comment
Share on other sites

Ja galīgi nekļūdos, tad vismaz iekš LU bija iespēja pieteikties studijām arī bez pases, bet ar kaudzi citām izziņām. Uzzvani uz attiecīgo RTU departamentu un noskaidro visu, nevis meklē palīdzību FAKING GAMING FORUMĀ.

Link to comment
Share on other sites

Piedod, bet tu esi muļķis. Pases problēmu vajadzēja risināt laicīgi. Sava tupuma pēc pazaudēsi iespeju studēt. Jauki :) veiksmi tev tālāk :)

Tak es zinu, ka tas ir tupi. Domāju, ka tur varēs iziet ar autovadītāja apliecību...

Ja galīgi nekļūdos, tad vismaz iekš LU bija iespēja pieteikties studijām arī bez pases, bet ar kaudzi citām izziņām. Uzzvani uz attiecīgo RTU departamentu un noskaidro visu, nevis meklē palīdzību FAKING GAMING FORUMĀ.

Nu, es nemaz necerēju te atrast risinājumu, bet ja nu tomēr kādam būtu bijusi līdzīga problēma.... Zvanīt ta zvanītu uz rtu, bet jāgaida pirmdiena.

Traffic, kur domā stāties?

RTU IT

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...