Jump to content
GIGN Forum

Cs:s Pīlīte


Recommended Posts

Sveiki !

Informācija par mani: Dzīvoju Liepājas rajonā, mācos LJK (Liepājas Jūrniecības koledžā), 2. kurss, stūrmanis. Nodarbojos ar ielu vingrošanu, nu jau iet 2. gads, esmu azartā... Dzeru maz. Itkā serverī esmu runātīgs, šad tad muti palaižu, bet ne tā, lai kādu noliktu, vienkārši izsakos par notiekošo...

Vecums: 17

Pieredze: CS:S spēlēju kādus 3 gadus.

Laiki: Pa brīviem brīžiem esmu serverī, pārsvarā no rītiem ap 11:00, un pa dienu ik pa brīdim ieskrienu uz kādu stundu, vakaros arī esmu serverī, tas jau ir ap kādiem 21:00...

Likns uz statiem: http://stats.gign.lv...info&player=171

Reg. niks: Nav. Bija kautkad, vairs nav. Drošvien, ka jānopērk būs.

Atbalstošie administratori: Drošvien Niknais, iespējams, ka Spec_Alfa, Slinkais @92s.

Itkā ar administratoriem labas attiecības, Lumpy es nepatīku. Nu ar Gucci, maddn u.c. nav sanācis ne kašķēties, ne simpātijas izrādīt.

Forumā nereportēju čīterus, ja ir admini iekšā, adminčatā pasaku.

Nu paldies par uzmanību !

Edit: Ar savu niku Pīlīte forumam nevaru piereģistrēties, nesūta man apstiprināšanas vēstuli uz epastu.

Edited by VajagUnban
Link to comment
Share on other sites

Tevi esmu redzējis tik dažas reizes serverī - un tie nav Tevis norādītie laiki!

Reģistrēts niks - nav!

Tiesību iegūšanas noteikumos minēts, ka pie rekomendējošiem adminiem nedrīkst būt teksti "iespējams, varbūt, utml"

šajā gadījumā neticu, ka Tu spētu serverim dot to, ko soli. Esi parādījies pavisam nesen un neesi labāks par jeb kuru citu spēlētāju. Tāpat, neesmu nevienu reportu no Tevis redzējis adminčatā.

Turklāt, Tevis norādītajā laikā serverī ir lielākā daļa no adminiem.

Es saku tiesību iegūšanai nē. Ir citi, kas sevi pierādījuši pilnvērtīgi (gan stundas (pat pirms restarta), gan reportu un aktivitātes ziņā).

Arī rodas jautājumi - kāpēc raksti pieteikumu? Jūti problēmas serverī? Ar ko Tu esi labāks par citiem?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...