Jump to content
GIGN Forum

Gign Burzinsh 2012 !


bencik
 Share

Recommended Posts

Augsti godatas damas un kungi !!!

Oficiali pazinoju, par Gign burzinja 2012 datumiem un norises vietu !

Datums - 03-05 augusts

Vieta - Dyversanta spots (google maps koordinatas - 56.439995, 24.045421)

Paaris svarigas lietas, kas butu jazin :

-Ierasanas 5dienas vakara, un dosanas projaam 7dien pa dienu.

-Gulesana vai nu telti vai masina

-Edam visi kopa vai needam nemaz

-6dien pa dienu saksim ar ekskursiju, tapec sagatavojat kartes....

-6dien dienas otraja puse gign allstar futbola macs

-nacionalais dzeriens Rums un nacionala paika ''cepta gala''

-buus iespeja izpeldeties tapec labak panemt lidzi glabsanas vesti

Lai pasakums butu izdevies ir nepieciesamas paris pirms tam sagatavotas lietas.

1)Katls, kur uz ugunskura var uztaisit zupu )Igors panems)

2)Galja (, ja kads var sataisit lidzi dodiet zinu, es naudu parsutu un tas cilveks panem lidzi ...Kg, ko mes izrekinasim pec ta cik cilveki brauks)

3)Miskastes maisi, vienreizejie trauki un toaletes papirs

4)Darzeni,maize, kecups

5)Muzika ???

Lai sis viss varetu veiksmigi noriset ir nepieciesami no katra lidz brauceja ziedojumi 5ls apmera, so summu varam no sodienas sakt sutiit uz siem te rekvizitiem...

Kaspars Bernans

LV46HABA0551006429804

... ar noradi gign burzinam 2012 ''Niks'' (piem. gign burzinjam 2012 Bencik)

pec samaksas veiksanas meginasu ari updeitot info seit, lai var redzet, kas ir samaksajushi.

Ja kads velas nemt lidzi otro pusiti, kas nav no gign aprindam etc. (really?) maksa par papildus cilveku lidz 29.julijam ir tie pasi 5ls

Datumu nosprausts - 29.julijs lidz kuram javeic samaksu.

Tiem individiem, kas veiks maksu velak, dalibas maksa pasakumam bus 8ls !!!

Tie,kas nesamaksaas pa nakti piedzivos Mr.Flomaster apciemosanos :)

gign056.jpg

Uz doto bridi cilveki, kas pieteikusies ierasties(pieteikties pasakumam joprojam turpinam tam veltita topika) -

1.Bencik samaksaats

2.Nightmare samaksaats

3.Gludinatajs samaksaats

4.Worm samaksaats

5.Zorg +1 samaksaats

6. EDD samaksaats

7. Hydro samaksaats

8. DoubleT samaksaats

9. ManuVietuIenjemRegistretais samaksaats

10. tvix samaksaats

11. Deadalive samaksaats

12. Teddy samaksaats

13. Vincisters samaksaats

14. Cash samaksaats

15. Nerzuls samaksaats

16. ANALGINS samaksaats

17.Nak3d samaksaats

18.Dj_Erix samaksaats

19.Kaamis samaksaats

20.Freelancer samaksaats

21.Cereza samaksaats

22.Maati samaksaats

23.Big Shit samaksaats

24.Tom. samaksaats

25.Odinsh + Eva samaksaats

26.Niknais samaksaats

27.tomstee samaksaats

28.Spite samaksaats

29.IgorsTINGERE Ir norekinajies savadak

30.n0r3k samaksaats

31.Urbanastronaut samaksaats

Uz doto briidi ir savakti 163 LS !!!

Te mes varam vakties pa automasinaam, lai veiksmigi tiktu uz un no pasakuma. Saliku auto, pec ta ko esmu izlaisji foruma, ja ir kadas izmainas zinojiet.

Vienkarsi sazinaties ar soferi un sarunajat sava starpa, kas ko un ka.

Canadian driver team (Starts Riga,03-05) Full

-Registretais

-Bencik

-Deadalive

-Free

-Vincisters

Nightmare Hearse (Starts ~Tukums , 03-04-05???)

-Nightmare

-

-

-

-

PIgors Boiler car (Talsi 03-05)

-Igors

-

-

-

-

Twix mobiil (03.08-04.08)

-Twix

-Niknais

-Gucci

-Tomstee

-

Zorgcars

-Zorg

- +1

-

-

Tom. kozha rozha Full

-Tom.

-Cash

-Teddy

-Maati

DJ Erix&co Full

-Dj Erix

-Cereza

-Breetz

-Nak3d

Sctg Crew

- Analgins

- Hydro

- Nerzuls

- DoubleT

-

Big_Shit waagen Full

- Big Shit

- Gludeklis

- Kaamis

- n0r3k

- Toms

Odiņš un Eva(Rīga, 03.aug 17:00, atpakaļ svētdien ap 12:00)

- Eva

- Odiņš

-

-

-

Ir veel paris cilveki, kurus vajag apzinot, jo zinu, ka vini butu ieintereseti ierasties. Tatad kaads var ar Bijach,Test un R&R sazinaties asap ???

Kas notiek ar Macho ???machoa.jpg

No personiga arhiva, gign burzins 2005 :D

Pagaidam tas ir ari viss, visi jautajumi, izmainas, tiek veiktas saja topika.Pasutam kreklus, lai butu ko sasmereet :pizdiblee:

Admini ir laipni aicinati veikt izmainas saja pirmaja topika, ja es nespeju veikt update pietiekosi biezhi :coffee:

Uz tiksanos Mezotne :eat::shades::beer::shades::alko::shades::partytime::shades::thumbsup:

 

http://www.youtube.com/watch?v=QQPgTJqdiUw

Paldies visiem par pasakumu !!!

Uz tiksanos 2013 !!!

gign12562.jpg

Link to comment
Share on other sites

Katls grills un visi paarējie pričendāļi ir manā apgādībā,par to nav ko satraukties,es kontrolēju tai ziņā situāciju,daļu paikas ar paķeršu+gaļu kas ir aizķērusies no jāņiem(īsts lauku cuciņš :) ) Miskastes maisus ar paņemšu un šķīvjus no kā strebt un attiečīgos piederumus. ;)

Tātad mans automobīlis atties no Tiņģeres(Apmēram 4 pēcpusdienā,būšu talsos 4:10)-Talsi-GIGN tuss norises vieta.

Ja kādam intrese tad jāraksta pm. Intensīvi sekošu līdzi visiem jaunumiem kas šeit notiek. Esmu flāķī un eju gulēt,bye.!

Link to comment
Share on other sites

Katls grills un visi paarējie pričendāļi ir manā apgādībā,par to nav ko satraukties,es kontrolēju tai ziņā situāciju,daļu paikas ar paķeršu+gaļu kas ir aizķērusies no jāņiem(īsts lauku cuciņš :) ) Miskastes maisus ar paņemšu un šķīvjus no kā strebt un attiečīgos piederumus. ;)

Tātad mans automobīlis atties no Tiņģeres(Apmēram 4 pēcpusdienā,būšu talsos 4:10)-Talsi-GIGN tuss norises vieta.

Ja kādam intrese tad jāraksta pm. Intensīvi sekošu līdzi visiem jaunumiem kas šeit notiek. Esmu flāķī un eju gulēt,bye.!

Ideali, tad cik saprotu, katls,grils+esanas piederumi,miskastes maisi no teviim ?

Par galju, pasaki cik kg nemsi, lai zinam cik pienemt vel klaat.

Neesmu flakji, bet laiks iet guleet, Labriit visiem parejiem !!!

Link to comment
Share on other sites

Es startēju no Tukuma puses, droši, ka laicīgi, ap kādiem 6šiem bliezīšu ārā, ja ne ātrāk..., tā kā laikam 6dien braucu atpakaļ, tad Zorgs braukšot ar savu auto, tobiš, no Jelgavas.

Ja man vēl kkur ir aizķērušies, paķeršu atkal kaut kādus meža konservus zupai.

P.s. Bet joprojām īsti nezinu vai palieku līdz 7dienai vai nē, to noskaidrošu pēdējā brīdī.

Link to comment
Share on other sites

Ideali, tad cik saprotu, katls,grils+esanas piederumi,miskastes maisi no teviim ?

Par galju, pasaki cik kg nemsi, lai zinam cik pienemt vel klaat.

Neesmu flakji, bet laiks iet guleet, Labriit visiem parejiem !!!

Ar ēšana piederumiem nelielu daļu cilvekus varēšu apgadāt,miskastes maisus es paķeršu ja.!!

Par gaļu ir tā,ka es domāju ka varētu zupai,vnk man viņa stāv saldētava sasalusi(apm 3kg),pa jāņiem liku marinādē,un ko neiemarinēja atstāju saldētavā. Nu šāšliku es kkur paķeršu talsos,kādus 2kg.

Link to comment
Share on other sites

Es un Cereza ieradīsimies, var pievienot sarakstam.

edīte:

bencik, kāds rums ir piedāvājumā? melnais, zelta vai baltais? Nav kaut kāds mistisks atšķaidītais koncentrāts?

Edited by bReeTz
Link to comment
Share on other sites

Lai es ierastos man vajag 3iis nodrošinājumus... 1mais... Lai kāds mani Rīgā savāc 5dien pa dienu, un lai kāds mani kaut kur izgulda? 3shais laikam Nightmare mani lidz shosejai aizvediiis... Jo 4d un 5d man ir ballite viesu namaaa, tatad jau buushu LABZZZZ :DD Un iespejams 5dienas nakt nedzershu ar JUMS :) Nightmare ap cikiem tu domaa braukt 6dien atpakalj?

Link to comment
Share on other sites

Noderētu kaut neliels maršruta papildinājums, neprotu atrast vispār nevienu busu kas ietu uz mežotni. Ja ir kāda vietā jebkurā vāģītī, vislabākais no Rīgas autoostas, varētu kāds atsaukties. Mašīnās nelaižu ne spiegus, ne bombardierus, nepīpēju par katru cenu un visdrīzāk nebūšu paspējis piedzerties.

Toms

Link to comment
Share on other sites

Rums ir gaisais, ja gribat zinat kaa garsho, tad aizejiet uz Rimi un noperkat Casiono rumu, shis ir 1 pret 1 tads pats, tikai pa labaku cenu.

Ar marsutu Tom. ir ta, ka zinu, tur netalu iet kaut kads(gaja vismaz 3 gadus atpakal) autobuss no Bauskas uz kaut kurieni, te vajadzetu palidzibu no Divisa, mes kad braucam ar autobusu, tad tikam lidz Bauskai un tad muus savaca, ja ir grupa ar cilvekiem, kas plano sadu te marshutu, tad tik jasavaacaas kopa un jasaruna cikos jus iebraucat Bauska, kaadu jau aizsutisim pakal :)

Divit, padod zinu, kas tas par busu, kas gaja garam tavam spotam !

Link to comment
Share on other sites

man šķiet, ka tas maršruts bija bauska - pilsrundāle, un bija jākāpj ārā pie pagrieziena uz pilsrundāli. no tās pieturas kādi 300m bija līdz tam ceļam uz viesturiem, pa kuru jābrauc uz divīša spotu.

p.s drīz ieskaitīšu naudu, bencik

Link to comment
Share on other sites

Naudiņa par mums abiem pārskaitīta.

Worma vāģi taisām ciet (Tā kā nekad nemākam laicīgi saplānot un sapakoties un nezinam cikos precīzi brauksim, negribas ne arvienu neko sarunāt, lai nav tā, ka kādam uz mums jāgaida utml.)

Uz tikšanos Gign ballē!

Link to comment
Share on other sites

Karo4e tā :D ar mani no Rīgas brauc Niknais, pa ceļam Jelgavā paķeram Gucci. Sanāk brīvas vēl 2vas vietas, vienīgi 6dien pa dienu maucam atpakal uz Rīgu. Pa ceļu Rīga-GIGN tuss-Rīga 4Ls

3.08 dienā/vakarā - Rīga-Jelgava-GIGN tuss

4.08 pa dienu - GIGN tuss-Jelgava-Rīga

Team:

Me

Niknais

Gucci

tomstee

Brīva vieta

Startēju no Imantas - sporta pils - Jelgava - tuss

Edited by tvix
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...