Jump to content
GIGN Forum

Gign Burzinsh 2012 !


bencik
 Share

Recommended Posts

Gan jau buus, labi, parasti otras naktis izvershas jautraakas, ta ka stresa nav, kas gribes paliks, tapat buus paika, shmiga un laba kompanija :shades:

Man ari teoretiski vajadzetu 6dien vakara ierasties un citu balliti, bet tas ballites ir katru nedelas nogali, klubi, majas, viesu nami etc, bet atpusties pie dabas ar teltim man sanak 1x gada, tapec ari parlieku visus parejos pasakumus :)

Link to comment
Share on other sites

Braukt uz 1 dienu uz Gign pasakumu ir tapat, ka mainit ellju ireeta mashina

Vo aizgāja apvainojumi - man reāli vispār pēc grafika visas tās dienas jāstrādā - es kā mellais cilvēks izroku laiku, lai var ierasties un šitā mani noliek...būs jāaiziet mammai pasūdzēties kādi jūs te kretīni.

PS. man mašīna ir nokomplektēta - 5to mēs neņemsim.

PPS. - 5Ls pa mani arī tiko aizgāja.

Edited by Dj_erix
Link to comment
Share on other sites

Vo aizgāja apvainojumi - man reāli vispār pēc grafika visas tās dienas jāstrādā - es kā mellais cilvēks izroku laiku, lai var ierasties un šitā mani noliek...būs jāaiziet mammai pasūdzēties kādi jūs te kretīni.

PS. man mašīna ir nokomplektēta - 5to mēs neņemsim.

PPS. - 5Ls pa mani arī tiko aizgāja.

Eu, eu, Eerikonkul !!! Tas teiciens vnk ir looti labs, un prieks par to, ka cilveki atrod laiku uz vienu dienu, bet 2 dienas ir lielaaka jautriiba, you have to agree :D

Un es nekad neparmetishu, ja kadam jadodas atraak prom delj, darba vai gimenes, pats stradaju melnu muti un neesmu delj darba ieradies uz gign pasakumiem :)

p.s. Problemas ar tavu mammu negribu....

p.s.s. Tiesam nevienam nav ne EDD,R&R vai Bijatch kontakti ?

Link to comment
Share on other sites

O4ki vozmi!

Labi labi vozmju

Piedodiet, biju palaidis garam paaris postus, sapratu, ka vins nebus, testam teoretiski jabut noinformeetam, kaads nevar Randru sadabuut roka ? Vins man liekas te bija Lv te nebija... :)

Kaami izlaboju, vins veel nezin kapeec bija man 8ls parskaitijis, samulsinaja :D

Link to comment
Share on other sites

Labi labi vozmju

Piedodiet, biju palaidis garam paaris postus, sapratu, ka vins nebus, testam teoretiski jabut noinformeetam, kaads nevar Randru sadabuut roka ? Vins man liekas te bija Lv te nebija... :)

Kaami izlaboju, vins veel nezin kapeec bija man 8ls parskaitijis, samulsinaja :D

jo viņš grib vistas gaļu, ne cūku :D

lasīt māki? :D

tas ir rakstīt otrajā lapā :D

Link to comment
Share on other sites

Da mle ar jums te visiem, nesaprast neko vairak :D

Man rokas sasietas ar darbu neizsekoju visam, kas te notiek, piedodiet, kad skaitija naudu nebija nekas pierakstiits, pokuj eedis ko doos, tapat rums pa virsu visam ies :D

Link to comment
Share on other sites

jo viņš grib vistas gaļu, ne cūku :D

Nu, ka ta, ka ta!

Atmeta man 3 kapeikas atpakaļ, negrib vistiņu pirkt!

Also, vajag rezervēt placīti 4-5 vietīgai teltij ar diviem stāviem.

Link to comment
Share on other sites

lajā ir pat vairāk plakanas vietas, nekā augšā :)

+ nav jākāpj lejā no kalna, lai tiktu peldēties.

- jākāpj puskalna, lai tiktu padirst.

Pag, mēs tur dirsīsim vai dzersim?

p.s.

Un bez mīdijām.

Edited by bReeTz
Link to comment
Share on other sites

Pag, mēs tur dirsīsim vai dzersim?

Atkarigs no garastavokla un cilvekiem, vienmer kads atradisies kam gribesies padirst, to tad mes suutism puskalna :)

Bet Leja vieta ir plakana un drosa, masina upe varetu nonakt, tikai ja kads paliidizetu ruma vara :D

Link to comment
Share on other sites

Eu, a bet tajā kalna lejā kas tur ir var normāli apstāties uz plakanas, taisnas virsmas, man rocene nav, negribētos pamosties upē izsitot no ātruma guļot ruma varā :D

pieliks riteņiem akmeņs un būs zajebis

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...