Jump to content
GIGN Forum

Gign Burzinsh 2012 !


bencik
 Share

Recommended Posts

Ok, Ziediņ, tieši cerēju, ka vēl kāds atradīsies, tik man pasūdīgs mountainbaiks (vismaz šaurās riepas, bet tomēr), tā kā nekāds ātrais nebūšu - ap 30 km/h. toties vismaz camelbacks būs uz muguras.

EDD, maucam kopā. Man arī ir doma ar velo mīties - divatā būs lielāka motivācija ņipri pedāļus mīt :)

bReeTz, tā nu sagadās, ka esmu gan pārliecināts veģetārietis, gan nelietoju grādīgos, pie tam pats vedīšu paiku gan sev, gan, cerams, arī citiem, bet tas mani neapturēja bencikam uzreiz aizripināt tos LVL5, tiklīdz kā izlasīju threadu. ja brauc, tad solidāri piedalies kopējā katlā, punkts. un bencika attieksme ar naudas nevākšanu uz vietas ir 100% pareiza, un to zinās jebkurš, kuram jelkad nācies līdzīgi burziņus rīkot.

Ali, ceru, ka būsi, un mūziku liksi, jo esi viens no retajiem, kuri šajā ziņā nepievils :)

Link to comment
Share on other sites

Hehe, man arī darbi tādi iekrīt, ka es nezinu, kad man būs brīvdienas, bet es domāju, ka aizbraukšu kaut vai vēlu vakarā uz pirmo nakti, ja nu savādāk nevarēšu. Maika vismaz jāsavāc :D Šķiet, ka līdz gandrīz nekas nav jāņem, ar rijamo samaksāts, litrs rumčiks rezervēts... Varbūt rezervei vēl jāieķer + kola un ūdens :D

Link to comment
Share on other sites

Update !

Tie kas solijas ierasties uz paaris h pa dienu, protams 5ls neprasiisim, lai labak atved visiem alu un lieta dariita.

Par laiku nav ko uztraukties, Odinj ieliec video ar futbolu pirms paatis gadiem, lietus laikaa bija zajebis :D

Paldies tiem, kas samaksajushi !

Uz doto bridi samaksajusi :

1.Bencik 5ls

2.Nightmare 5ls

3.Gludinatajs 5ls

4.Worm 5ls

5.Zorg +1 10ls

6. EDD 5ls

7. Hydro 5ls

8. DoubleT 5ls

9. ManuVietuIenjemRegistretais 5ls

10. tvix 5ls

11. Deadalive 5ls

12. Teddy 5ls

13. Vincisters 5ls

14. Cash 5ls

15. Nerzuls 5ls

16. ANALGINS 5ls

17.Nak3d 5ls

18.Dj_Erix 5ls

19.Kaamis 5ls

20.Freelancer 5ls

21.Cereza 5ls

22.Maati 5ls

23.Big Shit 5ls

24.Tom. 5ls

25.Odinsh + Eva 5ls+5ls

26.Niknais 5ls

27.tomstee 5ls

28.Spite 5ls

Uz doto briidi situacija izskatas saadi, kompanija izskatas zajebis !!!

Par parejiem es domaju viss ir skaidrs, tatad :

Tie, kas ierodas uz paris h pa dienu uz mums paskatities (Allworth un Afrodiite), mes naudu nenemam, bet bez alus ieksha nelaizam !

Ta ka Ali solijas mums likt muuzon4iku vinam 5ls paliek dalibas maksa.

Tie, kas nav paspejusi samaksaat un nav mani pabridinajusi(,kam alga velak etc.) Dalibas maksa 8ls, no galvinas.

Buutu forsi, ja 3dien varetu but jau 90% brauceji skaidri, lai varu pasutit galju(cuuka, vista) + parupeties par galas needajiem un apskatities, kas mums palike paari, lai varam sapirkt traukus, udeni prieks dzersanas kad pohmelitis iemetisies un citam pasakumam noderigaam lietaam.

Tagad parejam pie alko lietaam !

Ka jau mineju ir variants iegadaties Rum4iku 2l 10ls, 50% un no katiem gaazhi labi, ja lieto parmerigi daudz. Paris cilveki man jau ir iesutijusi naudinu par rumu, tos esmu sava saraksta ielicis. Tie, kas joprojam veelas rum4iku sutat man naudu lidz 3dienas plskt 17:00, pec tam es braucu vinam pakal.

Kaut kaa taa uz doto bridi mums te viss izskataas :)

p.s. Ar Breetz viss izrunats, chill pill :)

p.s.s. Patiriju musu nevajadzigos postus !

Link to comment
Share on other sites

TIEM KAM NAV TELTIS - YSKĀ LĪDZ CETURDIENAI VAR NOPIRKT TELTI PA 6LS. Ja nu šeit vairākiem nav, tad iesaku samesties, jo teltis ir divvietīgas, pēc tam to telti ar atmiņām var sadedzināt/izmest

Link to comment
Share on other sites

TIEM KAM NAV TELTIS - YSKĀ LĪDZ CETURDIENAI VAR NOPIRKT TELTI PA 6LS. Ja nu šeit vairākiem nav, tad iesaku samesties, jo teltis ir divvietīgas, pēc tam to telti ar atmiņām var sadedzināt/izmest

Ideali es tiesi mekleju kaut ko vienkarsu un saliekamu ari tumsaa, ta gulesana mashinaa kaut kaa nerulleeja :D

Link to comment
Share on other sites

Taa kaa liela pieteiksanas ir beigusies, tad specialais topiks tiek verts ciet.

Uz doto bridi, ja kadam ir veelme ierasties suutam uz noradito kontu 8ls !

Igors kaa parasti glaabj situaciju un tavu niku nomainiju :D

Link to comment
Share on other sites

ja kādam ir vēlme dabūt gardu brendiju/balzamu pa lēto , tad pie manis vēl aizvien var pasūtīt.

Bet nu, jā, paskatīties uz jums sanāks tikai gadījumā, ja mašīna pieliksies pilna ar tiem, ko aizvest. c(:

Nu te daudz skatitaju parasti nava, pagaidam buus vien jabrauc vienai pashai :D

Link to comment
Share on other sites

Un es kā veca padauza laužos vēl - braukt vai nē.

It kā vajadzētu pastrādāt šajās brīvdienās, bet nu - šitāds pasākums solās būt 'one of a kind'.

Principā tad jāsameklē šoferis (Odiņ?), un kāds, kurš viens pats iegādājies telti pa 6ls (anyone?) :D Otru pusi es piemestu.

Bencik, nezmīk bundžās, pirms es braukšu, Tev noteikti kontā ieripos cipari. Es jau skaitīju pāris dienas atpakaļ, bet viens cipars no kodu kartes ir galīgi izdzisis, tāpēc tur pat arī paliku :D

Link to comment
Share on other sites

  1. Es vienu telti panemšu līdzi, bet pati gulēšu mašīnā, tātad varu kādam aizdot telti un tiroļus (2 gab).
  2. Neliels apdeits - mašīnā vēl ir brīva vieta, jo fuj1tsy nebrauks, jo viņš ir salauzis kāju, jo viņš nemāk lekt ar izpletni. Nekas traks, ja tā vieta paliks brīva, bet, ja nu kādam galīgi nav ar ko nokļūt, tad varu paķert (no Rīgas piektdienas vakarā).
  3. Tad no pārtikas pilnīgi nekas nav jāņem līdzi? Kā tur ar dārzeņiem - moš kam ir iespēja no laukiem/ dārziem katrs pa biškam paķer kaut ko līdzi? 5 lati tomēr baigi maz - tur jau gandrīz viss aizies par šašļikiem.

EDIt: manā Waagen pieteicies n0r3k

Edited by big_shit
Link to comment
Share on other sites

  1. Es vienu telti panemšu līdzi, bet pati gulēšu mašīnā, tātad varu kādam aizdot telti un tiroļus (2 gab).
  2. Neliels apdeits - mašīnā vēl ir brīva vieta, jo fuj1tsy nebrauks, jo viņš ir salauzis kāju, jo viņš nemāk lekt ar izpletni. Nekas traks, ja tā vieta paliks brīva, bet, ja nu kādam galīgi nav ar ko nokļūt, tad varu paķert (no Rīgas piektdienas vakarā).
  3. Tad no pārtikas pilnīgi nekas nav jāņem līdzi? Kā tur ar dārzeņiem - moš kam ir iespēja no laukiem/ dārziem katrs pa biškam paķer kaut ko līdzi? 5 lati tomēr baigi maz - tur jau gandrīz viss aizies par šašļikiem.

Par Fuji pieneemu... trakais lauku vecis, izdomajis ar izpletni lekt :D

Nor3k tu pats labak nemiiz un ierodies mle !!! :D

Par paartiku gluzi nav taa, ka pa 5ls var sapirkt visu... Es protams galu pirkshu pa cenu, kas ir pievilcigaka, kaa veikala un garshigaaka arii, bet anyway... Sodien uzzinashu cik uz piem. 30 civlekiem gala buus vajadziga un cik tas maksaas, un tad skatisies cik daduz darzenus varesim iepirkt, zupai protams sanaaks, bez stresa :)

Anyway pashiem prieksh sevim kaut kaadus saldumus konservus par launu nenaks panemt, jo 5ls no galvinas nav nekada full included summa pasakumam :D

Link to comment
Share on other sites

Nu ja Ilze paņems mani bagāžniekā vai vismaz uz jumta, tad gan jau, ka kaut kā tur nokļūšu.

Tā kā man jāskaita 8ls, tad pieņemu, ka man zupa arī sanāks :D

Haha, bencik, what if I told you .... you read that wrong?

Pats tikko pārlasīju, tur nav rakstīts "nemīz" :D

@Bencik - tu mla shitaadas lamas man uztaisiiji :D:P

@n0r3k - Eu, labais, Tu labo manu postu? What sorcery is this? :D

@Bencik - doh es tak esmu admins Yooo !!! :D

Un Tev kontā ieripoja kapeika. Es, laikam, esmu vienīgais, kurš 8ls maksā, ja? Neraža, uzsaucu katram pa salātlapai :D

@bencik - tu jau zini, ka musdienas vis ir letaks un ertaks, ja dara savlaiciigi :)

@n0r3k - nu, es īsti nebiju pārliecināts, ka braukšu. Bet nu, lainups izskatās graujošs un esmu pārliecināts, ka būs vienreizēja ballīte. Vienkārši nav variantu :)

Link to comment
Share on other sites

Hmm,es tā skatos,ka minds no braucējiem ir atkritis,bencik viņš tev teica,ka nebūs?

btw,bencik man nekrata,vai tu uzraksti manu niku ar lielo vai mazo burtu :XD2: bet nahujam tev beigās vajag tie divi burti.! :lol:

Futenes bumbu varu paķert,man tāda forša,apvalks tāds maigs.

Edited by IgorsTINGERE
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...