Jump to content
GIGN Forum

Gign Burzinsh 2012 !


bencik
 Share

Recommended Posts

karoče Ziediņš, pidiņš, kaut kur noziedēja, izskatās, ka ar mani nemīsies :) pats normāli darbā aizkavējos, tagad izbraucu no mājām. ~80km cauri Bauskai - vajadzētu galā būt ap 22iem. tikai davai PZL kāds atsūta man instrukciju, kā atrast burziņa vietu, braucot caur Bausku - sms 29140308 vai meilā elapins iekš gmail vai tepat forumā PM.

Link to comment
Share on other sites

karoče Ziediņš, pidiņš, kaut kur noziedēja, izskatās, ka ar mani nemīsies :) pats normāli darbā aizkavējos, tagad izbraucu no mājām. ~80km cauri Bauskai - vajadzētu galā būt ap 22iem. tikai davai PZL kāds atsūta man instrukciju, kā atrast burziņa vietu, braucot caur Bausku - sms 29140308 vai meilā elapins iekš gmail vai tepat forumā PM.

Sobriid braucam uz Jelgavu un gaazh kaa no spainiem ....

Es tikai gribeju EDD novelet labu celaa veeju...:D

Link to comment
Share on other sites

Varētu apstāties pie izdzertā pus aliņa un braukt uz Divīšlandi (būtu jau labi, bet slinkums uttutjp), bet izskatās, ka rītdien braukšu un paķeršu līdzi asiņu kungu.

Arti, moš mēs kaut kā rītdien varam sakooperēties vienā autombīlī, jo es arī domāju uz pāris stundām pieskriet. Ilgāk jau tur nebūs iespējams izturēt. ^__^

Link to comment
Share on other sites

Veciit kaa soliits!!! Glaaze par teviim noteikti :):):)

Alwi gaidisim ar alinjiem !!!!

Neaizmirst iedzert arī par mani!!! Tā, lai es jūtu pat alus garšu Afganistānā! Thats an order!!!

Karoče labi Jums visiem iedzert!

Veciit kaa soliits!!! Glaaze par teviim noteikti :):):)

Alwi gaidisim ar alinjiem !!!!

Esam 3 km no spota!!!

Link to comment
Share on other sites

Bauskā gāž ne pa jokam. Kā Jūs tur visi jūtaties? :o Varētu rīt ieripot un apsveicināties, ja jau palieku netālu no Jūsu camp site :) cerams līdz rītdienai izdzīvosiet pa šitādu laiku :D

P.s. Kāds varbūt rīt no Rimi var savākt un davest līdz spotam? Vai kkā citādāk var tikt līdz turienei?

Edited by Chucky
Link to comment
Share on other sites

Esmu mājās dzīvs :D Super pasākums, labākas brīvdienas nevar vēlēties, kompānija pa pirmo, vieta pa pirmo, gribu vēēēēēēlllllll!!!!

edit: augšā ir forši, lejā ir tvix :D

tu te neizrunājies :D

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...