Jump to content
GIGN Forum

Gign Burzinsh 2012 !


bencik
 Share

Recommended Posts

laikam jau ka palikas bet tomeer nekur nav tik labi kaa maajaas :D

igor naakam reiz nem lidz stuurmani, ja ne toad vismaz kaadu kas blakus murgo :D

Goodmen gaaja pa pirmo zheel ka tik aatru bija majas jabrauc, pat nekur negribeejas braukt:)

jagaida kad kads iemetis kaadas bildes .....

Link to comment
Share on other sites

Update !!!

Mees jahktojam, sasha jahto!!!

Pa dienu bija labakais gign futbols ever !!! 10:8 uz areja worm komanda!!!

Bijam vairakas ekskursijas, tagad nor3k meegina spelet meemo sovu un paradit betmenu un robinu :D

Pasakums vnk zajebis, visi sezh chill, paika dahuja shmiga as well yeeeee

Morgans ir piebeidzi Bloodlord :D

Captain is still best !!!

Link to comment
Share on other sites

Dedalive :) Mans teiciens vēl topā? Ej dist, nenāc klāt :)

Nu nākamgad es apsolos būt

Par tevi divreiz pacelam glaazes veciit !:)

Eedam eedam galju :D

Pusdzivais ar Kaami aizgaaja mekleet draugis no vietejaa rajona, buus zilas acis nebuus, to riits raadiis :D

P.s. esam uzspridzinaajushi 5 coca cola pudeles, gaidam video :D

Link to comment
Share on other sites

Pēc 4 gadu pauzes sabūts pasākumā. Zīmīgi, ka šis bija pirmais GIGN pasākums, kurā atceros kaut ko vairāk par to, kā es tur ierados. Viss bija forši.

P.S. Cerams, ka asiņu kungs līdz mājām tika. Mēs ar Ali pēdējo reizi viņu redzējām pazūdam vārtrūmes tumsā. :)

Link to comment
Share on other sites

Varētu apstāties pie izdzertā pus aliņa un braukt uz Divīšlandi (būtu jau labi, bet slinkums uttutjp), bet izskatās, ka rītdien braukšu un paķeršu līdzi asiņu kungu.

Arti, moš mēs kaut kā rītdien varam sakooperēties vienā autombīlī, jo es arī domāju uz pāris stundām pieskriet. Ilgāk jau tur nebūs iespējams izturēt. ^__^

Un tā radās leģenda par bloodlordu..

Par tevi divreiz pacelam glaazes veciit ! :)

Eedam eedam galju :D

Pusdzivais ar Kaami aizgaaja mekleet draugis no vietejaa rajona, buus zilas acis nebuus, to riits raadiis :D

P.s. esam uzspridzinaajushi 5 coca cola pudeles, gaidam video :D

Abi atnāca dzīvis skaidri + vēl šmigu pret cīgām iemainija ^^

Paldies visiem, kas ieradās uz šo foršo pasākumu. Īpašs paldies bencikam,Igoram,Lavrxam, par sagādāto fantastiko gaļu,lielo katlu, grillu kā arī visiem citiem, kuri mūs pagodināja ar savu ierašanos.

117-01030.jpg

GIGN APPROVED

Link to comment
Share on other sites

Esmu beidzot majas, izkraamejies, nomazgaajies un gatavs stradaat,,, aij ble es arii esmu veel vafelee :D Rezerves Kapteinis pa celam lieki nodereja... :P

Pasakums manuprat bija superigs, paldies cilvekiem, kas atbrauca, paldies par komandas darbu, kad taads tika prasiits. Kad braucam projaam gala joprojam tika cepta un kaut kaads alus dzerts as well, ta ka sie divi komponenti neiztruka.

Pie zupas visi pielika roku ipash paldies meitenem (Ewa,Spite,Big_Shit) + doublet, kuri sagatavoja kompinentes. Nighmares ar briezha galju ka parasti uzdevuma augstumos, Nor3k bija ideala pavara paligs pie ediena sadales :D

Futbola vnk bija kaut kaads awesome, labakais kaads gign ir bijis, siiva spele ar loti lidziigu rezultaatu 10:8 uzvareja worma komanda. Te japiemin abu komandu vartusargi, kas soreiz bija loti ipasi atlasi izgajushi, ruditi profesionali, gaidam bildes(kosmoss team :D ) Bez traumaam neiztikt, gan man gan resgistretajam sanaca nedaudz saskarties paaris reizes...

Slinkums daudz rakstit, jo tie, ka bija uz vietas tapat visu redzeja, kas nebija nakoshgad bus iepseja atkarot visu.

Kopuma man atgriezas vecaa laba gign pasakuma atmosfera, kad visi ir pozitivi noskanoti, eed dzer, dzied vai vnk vartas pa zemi(bloodlord:D). Kad nepieciesams visi savacamies un izdaram, kas jadara un tusejam taalaak !!!

Paldies par 2vaam jautraam dienam, kuru laika atsledzu pratu un vnk zazhigal :):) :)

Pasakuma officialais dzeriens - Kapteinis

Pasakuma officialas smarzhas - Sasha

Pasakuma officialais teciens(skaidra prata) - TU jahto? Es jahto !

Pasakuma officialais teciens(vafeelee) - Ej dirst, nenac klat !!!!

Nakoshgad veel vairak cilvekiem japaker shmiga, lai stabili ari 7dien no rita buutu ko triekt :D

Odinj no sii briiza tu esi persona numur viens, kura postu mees te gaidisim !!! :evil5:

Link to comment
Share on other sites

Liepāja officiāli ieradīsies purvā pēc šī posta (esam grobiņas centrālajā biblotēkā obviously )

Pasākums bija tik tiešām pa pirmo, paldies visiem kas ieradās, kā arī īpaš paldies bencikam par visu ko viņš izdarīja pasākuma labad!

Spite un Big_shit labākie vārtusargi ever!

Link to comment
Share on other sites

Futbols galigi nebija godigs, es pieprasu parspeli :D Musu kapteine aizbega pie jums, ka ari viss parejais nesmukais. Mani nones no kajam un skaita golu, kaut gan tur bijas tiras 5+20min :D :D :D Ka ari mana kaja paslaik vairs neiet nevienos apavos ieksa. Parejais viss ka tam jabut...

Esmu majas jau labu laiku, pat autinju esmu paspejis pa lielam satirit... Jabrauc otrajas pusdienas! BILDES BILDES BILDES

Link to comment
Share on other sites

atsaucās tas, pie kā palika mans quicksilver kepons. man viņu steidzami vajag atpakaļ.

tikko izkāru telti. tur vesela armija ar kukaiņiem izbira. brrr

p.s mūsu wagenam tik tikko beidzās gign tuss

gign himna, kas netika atskaņota pietiekami daudz.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...