Jump to content
GIGN Forum

Gign Burzinsh 2012 !


bencik
 Share

Recommended Posts

Da pa kluso. Tu nemaz neredzēsi, kurš Tev gumijas čūsku, garām ejot, iemetis teltī :D

Gumijas čūska : 70 santīmi

Kāds dabū pa seju un noripo no galna : pāris nedēļas un būs ok

Bencik spiedz smalkā balstīņā, lēkā apkārt, aizskrien pēc pagales : priceless

:D

Link to comment
Share on other sites

Da pa kluso. Tu nemaz neredzēsi, kurš Tev gumijas čūsku, garām ejot, iemetis teltī :D

Gumijas čūska : 70 santīmi

Kāds dabū pa seju un noripo no galna : pāris nedēļas un būs ok

Bencik spiedz smalkā balstīņā, lēkā apkārt, aizskrien pēc pagales : priceless

:D

Labak nee, nopietni, buus slikti :)

Link to comment
Share on other sites

Šodien strādājot izdomāju, ka gribu uzrakstīt rezumē ko sapratu pasākumā.

1. Izrādās ka nekad agrāk nebiju čūskas redzējis, ja būtu, tās arī tiktu noķertas. Varbūt tās dzīvo tikai Mežotnē un bencika teltī. Kaut gan šķiet ka esmu ar acu kaktiņu arī agrāk čūskas sastapis, bet varbūt tās bija tikai ļoti garas vardes.

2. Ekskursija (eskursija?), teiksim pārgājiens, bija ļoti informatīvs un izglītojošs. Sarkanajā grāmatā sameklēju bencika mistiski atrasto, reto augu. Izrādās tas ir 141. kategorijā kā "ne diži rets" augs, kā arī tā nezinātniskais nosaukums esot gārša, bet par to vēl strīdās tie kuri pārgājienā neaizgāja.

3. Sapratu ka baznīcās, it īpaši ja tās ir pusbrukušas un ar šķēršļiem uz grīdas ir ļoti ērti spēlēt frisbiju, kāds to varētu pacelt jaunā līmenī ar spēlēšanu dievkalpojuma laikā.

4. No rīta pie ugunskura es arī būtu vairāk runājis, ja vien tedijs nebūtu visu veco, jauno un vēl neatklāto izrunājis, tā ir speciāla prasme, bet man nešķiet ka Dieva dota, drīzāk lejas piromāna iekrāmēta.

5. Niknajam ir nepietiekams alkohola nepanesamības līmenis, viskijs šim līdz kuņģim aizejot zaudē grādus divdesmit.

6. Sapratu, ka ja līst lietus, telti labāk aiztaisīt. Turklāt es būtu varējis vēl pagulēt un nekustināt vēderu, kurā bija tikai iepriekšējās dienas alkohols un pirms astoņpadsmit stundām nožīdota baranka, ja tieši zem manas galvas uz mani nekliektu pelēni divdesmit centimetru dziļumā.

Vēl protams paldies Ērikam un kompānijai par transportu līdz autenei!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...