Jump to content
GIGN Forum

Gign Burzinsh 2012 !


bencik
 Share

Recommended Posts

Nu jus esat vnk neparspejami datordrukataaji :D Nespeju nekam izsekot lidzi vairs.

Bencik cikos mes startesim, nejau kaut kada pasa vakara? Es jau 4dien laidisu uz Rigu...

Nu principa ja cilveks spej dzivot uz skidra proteina, tad var neko nenemt lidzi, jo drusku jau iedos kaut ko benciks, a citadak pasi rekinaties ko jus varat dabut pa 5ls uz 2 dienam, kad vel japerk citi sikumi, ne tikai ediens.

Link to comment
Share on other sites

fuj1tsy nebrauks, jo viņš ir salauzis kāju, jo viņš nemāk lekt ar izpletni.

:thumbsup:

sveiciens fuj1. žēl, ka netiks redzēts, bet kā tik tikko pēc abu kāju salaušanas atguvies cīņu biedrs, vēlu jamam drīzu atlabšanu.

Link to comment
Share on other sites

Tātad.!

Tie kas taisās braukt ar manīm 5dienas vakarā.,līdz 5dienas pusdienlaikam gaidu no jums mob.tel nr. uz manu foruma pm,ja neatsūtīsiet,pieņemšu,ka jūs uz pārtiju neieradīsieties.viss.

Nākamais,kas tur palika ar to grillu??? Kur tos miljonus kg gaļas cepsiet.??? Katlu un to turētāju es sagādāšu. Tur tai galā malku kkādu varēsiet dabūt???

p.s. un beidziet nahuj manu niku ķēzāt pirmajā lapā.

Edited by IgorsTINGERE
Link to comment
Share on other sites

Igor, kas īsti ar Tevi brauc? bez pārsteigumiem.

Bullet,Minds,Redl1ne,Samurajs. Ķipa šie cilvēki man ir rezervējuši vietas auto,bet vai viņi ieradīsies es nemāku teikt,jāprasa viņiem.

p.s. nu ja man būs vēl vietas badzītī tad es ar iemetīšu kādu maisu ar malku.

GRILLS ? ? ?

Edited by IgorsTINGERE
Link to comment
Share on other sites

Bullet,Minds,Redl1ne,Samurajs. Ķipa šie cilvēki man ir rezervējuši vietas auto,bet vai viņi ieradīsies es nemāku teikt,jāprasa viņiem.

p.s. nu ja man būs vēl vietas badzītī tad es ar iemetīšu kādu maisu ar malku.

GRILLS ? ? ?

Shitas ir tas, ko es necietishu, ka ir civleki, kas savlaicigi pieteikusies un samaksajushi, un beigas atbrauks kaut kadas brigaades, tjipa YO here i am !

Ne minds, ne samuray ne Redline nav samaksajushi, nemaz nerunajot par to, ka nav macejushi pierakstities topika, par ierashanaos. Mums ir savakta laba kompanija un pieklajiga naudas summa. Uz doto bridi es stabili zinu, ka daudzi negrib redzet Redline, ieskaitot mani. Ja kads no braucejiem ir loti par to, lai sis cilveks ierastos, luudzu dodiet zinu. Cik esmu bijis pasakumos kuros ir ari vins, neko citu kaa piedzerushos slaistu neesmu saticis, izlabojiet, ja es kluudos...

Atgadinu, ka dalibas maksa 8ls no galvinas, tapec kaut kadaas mistiskas pieteikshanas mashinaas var aizmirst, sogad sis pasakums nesaucas "Brauc kurs grib, dzer piedrazo un brauc majaas''....

Nightmare bez tiem konserviem pat nebrauc !!!

Vai ir kaads kurs var panemt grillu ??? Muusu mashina jau bus pilna ar galu, darzeniem etc.... Sliktakaja gadijuma vajadzees kaudzi kiegelu, man leikas malka tur apkartne vairaak nebus, jo visu buus izkopushi, ta ka malka lieki nodereet. Mangalis buutu ideaali !!!

Hydro bastards !!! :D

Ali mees tevi izarsteesim, seedies zirgaa un brauc !!!!

Link to comment
Share on other sites

Izdrukā lpp ar tiem kuri ir pieteikušies un uz vietas vnk rindiņā jāatzīmē, lai nav pārmetumi. Vajag uz to daudzumu lielu grillu vai arī pat kādus 2-3, kas ar oglēm? ilgāk karstas un labāk sanāk izcept !

vai vnk, katrs paķer pa ogļu maisam ?!

Edited by tvix
Link to comment
Share on other sites

Oglu maisus es meginasu pakert pa to naudu, kas ir savakta.

Pagaidam izskatas, ka es pasutishu 25kg galas, naudinjas tas sanaks aptuveni 110-120ls, sodien dabushu gala ciparu. Te bus gan cuka, gan vista, vel kaut kas sajaukts kopa, katra ar savu merci etc. Buus zajebis.

Pa to naudu, kas paliek paari es nopirkshu

- kartupelus, tomatus burkanus, gurkus, papriku etc.

- vienreizejos traukus, glazes, instrumentus, papira dvielus un pakershu vel kadu miskastes maisu.

- Pakersu maizi un piedevas(majoneze, kecupsetc.)

Pa lielam pamata ediens buus.

varetu kads paker kaadu 5l udens bundzu, jo kaa jau pusdzivais teica, mums varetu buut problemas ar visa salikshanu, 5 cilveki, teltis, matraci, paika...

Vai kaadam majas nav ledus kastes ? Shitas butu vajadzigas prieksh galas, lai vismaz iemetam ieksha ledu un vina 24h stavees beedu nezinot.

Twix nekadas lapas nav vajadzigas, es neesmu pieradis ar berniem stradat, kuriem jaseko lidzi , kas ko dara...

Link to comment
Share on other sites

Tākā es plānoju aizbraukti uz kādām 2-3h es noteikti nevēlos maksāti 8 LVL :) es arī nepretendēju uz Jūsu paiku un citām lietām. Vienīgais ko varbūt varu mēģināt sabīdīt, ka varu aizvesti jums mangali (tāds diezgan paliels, no rokas taisīts) kā arī ja katostrofāli malku vajag arī to varu mēģināt nokārtot. :)

Bet jebkurā gadījumā nav garantijas, ka vispār līdz Bauskai šo weekendu tikšu.

Link to comment
Share on other sites

Tākā es plānoju aizbraukti uz kādām 2-3h es noteikti nevēlos maksāti 8 LVL :) es arī nepretendēju uz Jūsu paiku un citām lietām. Vienīgais ko varbūt varu mēģināt sabīdīt, ka varu aizvesti jums mangali (tāds diezgan paliels, no rokas taisīts) kā arī ja katostrofāli malku vajag arī to varu mēģināt nokārtot. :)

Bet jebkurā gadījumā nav garantijas, ka vispār līdz Bauskai šo weekendu tikšu.

Tie, kas brauc pa dienu uz paris stundam ierodas bez maksas, to mes atrunajam, galvenais ierasties :)

Buut mega forshi, ja tu atbraukt (es domaju neesmu vienigais, kas tavu gjiimetni grib redzeet:D) un pakertu grillu !!! :)

Link to comment
Share on other sites

Piedavām varētu kartupeļus follijā salikt un ugunskurā, būtu riktīgas vakariņas :D

Gandrīz ideālas vakariņās :D

Tie, kas brauc pa dienu uz paris stundam ierodas bez maksas, to mes atrunajam, galvenais ierasties :)

Buut mega forshi, ja tu atbraukt (es domaju neesmu vienigais, kas tavu gjiimetni grib redzeet:D) un pakertu grillu !!! :)

Ok es 5dien ja tikšu tad Bauskā būšu ap kādiem 19:00 un tad arī centīšo samudrīt visus pirbambasus.

Edited by LAVRx
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...