Jump to content
GIGN Forum

Gign Burzinsh 2012 !


bencik
 Share

Recommended Posts

Nu domāju uz vakarpusi,pēc darba ap 5 or 6 no talsiem izbraukt,bet varbūt brīnumainā kartā tieku atrāk.,bet reķinājieties ar to,ka VARBŪT 6dienas vakarā cirtīšu atpakaļ.

tad jau viss bus apeests un izdzerts :D

Igor atsuuti savu telefona numuru, varbut beigas maukshu es ar tevi ar visaam mantaam, lai vieglaak dzivot :)

Link to comment
Share on other sites

Man jau nu neliekas pareiza šī dalīšana maksātājos un nemaksātājos, 5/8 LS or FUCK OFF un ēdam visi kopā vai neēdam nemaz © Bencik.

Vienmēr jau bija haļavšiki, kas gulēja citu teltīs un ēda/dzēra citu paiku. Būtu jau varējuši tos liekēžus vienkārši atšūt uz vietas. :)

Kapēc mani tas rausta? Jo Man, un izskatās arī Igoram, jābrauc ar pustukšu mašīnu + vēl biju aizrunājis samuraja videokameras baču, kas izskatās man tagad ies secen.

Talsu brandža jau varēja te arī kaut ko ierakstīt un izteikties par maksāšanu, nevis klusējot, jau sēdēt Igora mašīnā.

Samurajs iepriekšējos gadus parasti izguldija pidiņus savā lielajā teltī un vienā gadā pat bija atvedis lielu baļļu ar šašliku, nez kapēc šogad viņš tāds kluss :/

Link to comment
Share on other sites

No Igora mašīnas vienīgās pretenzijas man ir pret Redlainu. jo tik slinku kadru es savu mūžu neesmu redzējis. uz piecūkošanu gan nasks ir. Atceros, kā pirms vairākiem gadiem, pie divīša tusā, kad visi vāca mēslus, redlains laiski sauļojās un visiem uzspļāva, nah viņam strādāt.

protams varētu prasīt no pilnīgi visiem tos 5/8ls betnu ja tiešām pieskrien uz 2h tik atsveicināties, tadnu gan 8ls būs pa traku.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Man jau nu neliekas pareiza šī dalīšana maksātājos un nemaksātājos, 5/8 LS or FUCK OFF un ēdam visi kopā vai neēdam nemaz © Bencik.

Ja godigi saak apnikt ar sito cinities, 5dienas vakara varbut buus jalido ara no Latvijas, ceru, ka neizkares man visu balliti, varesiet pasi skaridit un vakt naudu :)

Un atsut uz vietas es domaju buutu vel amoralak, ka izrunat to te pat uz vietas.... es personigi to nedaritu, ta ka ja kads atbrauks, tagad Odinsh buush atsuveejs :P:D

Izdomajaa vecit labaku risinajumu, savadak sie teksti mani personigi tracina...

p.s. Gala 25kg + darzeni (kartupeli, burkani, paprika,tomati,gurkji,sipolis,zalumi(uz kadiem kg 20) pasutiti, kopa sanaks izskatas tikai 130ls par so visu !

p.s.s. Pavisam aizmirsu nav nekadu pretenziju, par mind un samuraju it iipashi, lai tik brauc, bet sogad tomer mees uzstadijam savus noteikumus, kas manuprat ir sasoditi vienkarshi :)

Link to comment
Share on other sites

Gribētos precizējumu, jāgriež uz spotu iekšā tur kur zīme "Braukt aizliegts" un caur sētu žmiegt taisni līdz ūdens paverās?

Vai arī vēlams braukt pa to otru ceļu, kas ir kartē tuvāk, pa labi un to līkumu mest gar pašu upi?

Būs jāmet krusti, lai telefons nenokarās karstumā, bez gps būs kā būs :D Nevaru vēl izdomāt, braukt caur Jelgavu, vai Dobeli.

Link to comment
Share on other sites

Nu ja jau tik traka problēma ar malku, tad es paņemšu vairāk par 1 maisu, varu piegruzīt pus bagāžnieku.

Tad kā ar spotu:

Gribētos precizējumu, jāgriež uz spotu iekšā tur kur zīme "Braukt aizliegts" un caur sētu žmiegt taisni līdz ūdens paverās?

Vai arī vēlams braukt pa to otru ceļu, kas ir kartē tuvāk, pa labi un to līkumu mest gar pašu upi?

Edit: Never mind, lācis jau apstiprināja, ka caur to sētu var pi_t iekšā.

Link to comment
Share on other sites

Labs riits visiem !

Paaris lietas un info, pirms mega festivala....

-Laiku pec mana weather aparata sola zajebis, katra zinja buus labi !

-Registretais ir aizsutiits sodien iepirkt visus strumus, maizes, traukus, foliiju etc.

-Gala un daarzeni ir sagatavoti, nazis un delitis buus liidzi, ta ka skaistajam dzimumam buus ko dariit, varees pamizot kaadu darzeniti riit no riita :D

-Ja ir iespeja katra ekipaza varetu pakert maisu malkas, un pa kadam saliekamam kreslam.

-Capteinits tieshi uz pasakumu ir cenu nometis, ta ka kapteina komanda bez 1l nemaz neradaas uz borta

Sliktaa zinja ir tada, ka Rums nepaspees atnakt, tapec tie, kas samaksaja par Rumchiku vinu vares dabuut, bet ne uz pasakumu :(

Keep in touch !

Link to comment
Share on other sites

Why is the rum gone?

https://www.youtube....h?v=owSGXJZg_IA

Man pie darba uz tērbatas ielas, XO veikalā, kapteinim un JD vienmēr ir atlaide :)

Litrs kapteiņa (carribbean black rum) ~12ls, ja pareizi atceros.

Ja kādam ir interese, varu noskriet apskatīties, un ja kas, paķert kādas pāris pudeles.

Edit : izskatās, ka tagad ir spiced tikai uz atlaidi, bet nu es vēl nočekošu klātienē. Man kaut kā vairāk tas carribbean iet pie sirds.

http://e-xo.lv/lv/e-katalogs/stiprais/rums/captain-morgan-spiced-gold/

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...