Jump to content
GIGN Forum

Kustīgs Wallpaper?


rusty
 Share

Recommended Posts

neziniet vai var dabūt kustīgu wallpaper? vai arī ir programma ar kuru pats var taisīt.

es šausīgi gribu izvilkt tos smukos skatus no dokumentālajām sērijām wonders of the universe un salikt sev backgroundā lai viņi tik rādās uz riņķi. tās grafikas viņiem ir tik fucking smukas. tikpat labas kā Sunshine filmā un pat labākas.

btw. tās sērijas - iespējams viss interesantākās kādas ir it īpaši cilvēkiem kam grūtības saprast šovus, kas ir zinātniskāki/ sausāki.

Link to comment
Share on other sites

noskaties tās filmas. 4 kopā ir. katrā riktīgi smuki tie planētu/ sauļu/ galaktiku video gabali :) pašam ar gribēsies pēctam.

nu ja ne kā wallpaper, mby zin kāds veidu, kā video gabalus uzlikt pa "screen saveriem" ?

Link to comment
Share on other sites

pag, pag.. es īsti nesapratu.. Tu gribi vienkārši, lai wallpaper'i mainītos ik pa laikam? vai lai ietu tieši "filmiņas" (nu video faili) kā desktop'a background's?

Link to comment
Share on other sites

Moška piemūķē kompim klāt teleskopu un strīmo live video footage. Tas būs kruta. Viss notiks in real time. Cool. Vispār nē. Zini kā dari, savu kompi piemūķē klāt pie observatorijas. Vēl coolāk. Paga, tad Tev būs jādzīvo observatorijā. Tad tomēr paliekam pie teleskopa. Nē. Man ir labāks plāns. Moška kļūsti par kosmonautu, būs vieglāk, nekā uztaisīt sasodītu skrīnseiveru. Varēsi pa sava kosmosa kuģa Windowsu skatīties uz zvaigznēm. Skan cool, ne? Jā gan.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Moška piemūķē kompim klāt teleskopu un strīmo live video footage. Tas būs kruta. Viss notiks in real time. Cool. Vispār nē. Zini kā dari, savu kompi piemūķē klāt pie observatorijas. Vēl coolāk. Paga, tad Tev būs jādzīvo observatorijā. Tad tomēr paliekam pie teleskopa. Nē. Man ir labāks plāns. Moška kļūsti par kosmonautu, būs vieglāk, nekā uztaisīt sasodītu skrīnseiveru. Varēsi pa sava kosmosa kuģa Windowsu skatīties uz zvaigznēm. Skan cool, ne? Jā gan.

Man skiet vinjam limitets budzhets.. :ermm:

Edited by blindmind
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...