Jump to content
GIGN Forum

Access Uz Pub.


Recommended Posts

Paskatīsimies kas notiek tgd.

Pirms sākat spriest par maniem datiem forumā un statos, atceramies, ka biju liela kaka un no foruma mani izmeta + sekojis ir resets, tā kā esmu ēna pašlaik.

Informācija par mani - nesen kā pabeidzu studijas stradiņos. Esmu sertificēts masieris. Strādāju vairākās firmās kas saistītas ar pasākumu uzbūvi - skatuvēm un pašiem pasākumiem.

Spēlēju pašlaik maz, bet tas dēļ sezonas.

Vecums - nepilni 21.

Pieredze ~ 5-6 gadi.

Laiki - Pēdējā laikā maz spēlēju, bet kad esmu, tad no rītiem un vēlu vakaros.

Reg. niks - Reģistrēti 2, iespējams pat 3 niki.

Atbalstošie administratori - neesmu ar nevienu sen runājis, bet no iepriekšējā pieteikuma - Alfa, niknais, suns. Zinu, ka nav smuki ka neesmu apjautājies, bet kad ienāks aplūkot šo topiku, tad lai arī izsakās kas atbalsta, un kas nē.

Zinu, ka mana pagātne ir diezgan raiba šajā serverī, bet daudz kas ir mainījies, tā kā spriediet paši. Savas spējas esmu nodemonstrējis, lai gan, pēc pašreizējā stāvokļa statos, pēc lielā reseta, par mani nevar neko labu teikt.

Vēl ko varu piebilst. Tie kas nav lietas kursā un vēl nav sapratuši te Spaikijs.

Tālākā rīcība no jūsu puses. Gaidu kritiku.

Edited by theSpks
Link to comment
Share on other sites

kartējais topiks, kas pārvērtīsies par ahujenāko spamu.

Manuprāt, tu esi jau 3 reiz acc prasījis + http://www.gign.lv/forum/topic/55266--/ + visnotaļ bērnišķīgs + tu pat nezini, ka suņukam aptuveni pusgadu varbūt pat ilgāk nav access, serverī pat neesi bijis, bet access gribi.

p.s. manuprāt, otrs sliktākais kandidāts uz access no GIGN CSS komūnas.

Link to comment
Share on other sites

Suns tika kļūdaini piemests, piemirsu, rakstot, nodzēst jo darīju blakus lietas.

Kāda pašlaik starpība cik bieži spēlēju ? Kamēr man sezona, tikmēr spēlēju un spēlēšu maz.

otrām kārtām.. Tu sēdi pie pc un runā par spēli. es nepiesakos uz politiņa amatu lai man būtu jāsēž ar akmens seju pie tā, ka ienāku un nošauju kādu bērneli, kam acīs sarosas asaras pēc tam. Dažbrīd aizdomājos cik nožēlojami pelēka varētu būt tava dzīve.

-- Tu arī jokus neproti saprast. Palasot iepriekšējos pieteikumus, šis pat mani pašu uzjautrinaja.

Un kādēļ sliktākais? Jo es esmu uzkāpis tev uz varžacīm entās reizes? vai arī tādēļ, ka man mīļāks basketbols nekā futbols? Paskaidro savu viedokli sīkāk, jo zinu ka tev tas labi padodas.

Link to comment
Share on other sites

Un kādēļ sliktākais? Jo es esmu uzkāpis tev uz varžacīm entās reizes? vai arī tādēļ, ka man mīļāks basketbols nekā futbols? Paskaidro savu viedokli sīkāk, jo zinu ka tev tas labi padodas.

Tamdēļ,ka Tu šauj desmit reizes labāk nekā viņš(grauž tas) :xd3:

Link to comment
Share on other sites

Suns tika kļūdaini piemests, piemirsu, rakstot, nodzēst jo darīju blakus lietas.

Kāda pašlaik starpība cik bieži spēlēju ? Kamēr man sezona, tikmēr spēlēju un spēlēšu maz.

otrām kārtām.. Tu sēdi pie pc un runā par spēli. es nepiesakos uz politiņa amatu lai man būtu jāsēž ar akmens seju pie tā, ka ienāku un nošauju kādu bērneli, kam acīs sarosas asaras pēc tam. Dažbrīd aizdomājos cik nožēlojami pelēka varētu būt tava dzīve.

http://www.gign.lv/f.../topic/55266--/ -- Tu arī jokus neproti saprast. Palasot iepriekšējos pieteikumus, šis pat mani pašu uzjautrinaja.

Un kādēļ sliktākais? Jo es esmu uzkāpis tev uz varžacīm entās reizes? vai arī tādēļ, ka man mīļāks basketbols nekā futbols? Paskaidro savu viedokli sīkāk, jo zinu ka tev tas labi padodas.

Tavi joki ir kā ķīniešu maukas - īsi un sūkā.

Šitas viss izskatās pēc tā, ka redzi ka iedalīts ne ļoti "spēcīgiem" spēlētājiem access un tagad jūti aicinājumu arī viņu dabūt, tu spēlē reti, sprēgā ar trīstāvīgajiem (šeit varētu parādīt tavus tekstus forumā, kas maigi izsakoties bija ahujena jēli un zemi (neatceros vai no šī vai iepriekšējā profila)), tev tas viss ir vajadzīgs, lai serverī tevi cienītu nevis tu ietu ko darīt, tik daudz jau nu var saprast no taviem tekstiem.

Lieki ir teikt, ka tavs iepriekšējais "nopietnais" pieteikums tika noraidīts pat no tavu "adminu draugu" puses, pat ja viņi to neteica publiski, tad teica privāti.

Tamdēļ,ka Tu šauj desmit reizes labāk nekā viņš(grauž tas) :xd3:

Es nekad neesmu teicis, ka spaikijs spēlētu slikti, ka es spēlēju labāk kā viņš vai dajebko tādu, es sevi neceļu ļoti augstu CSS`eru rangos, ieeju pačillot un paklausīties mūziku, turu kārtību un ienistu cilvēkus, kas lamājas - jo vairāk mikrafonā.

Link to comment
Share on other sites

Lielākie dūži ir runājuši ko nu es vairs pretošos.

MAn accesu nevajag lai būtu tgd stāvu augstāk, bet gan jau pakontrolētu notiekošo, kad jūsu augstības pa ķīniešu maukām slidinās. ;)

ja nu tu sēdi tikai pagātnē, tad ko nu vairs piebilst. Tu esi antikvariāts.

@ tvix -- Es spēlēju maz tgd, jo man laika nav spēlēt, esmu serverī reti ko pēc maniem statiem var nolasīt. Bet tiko kā sāksies augusts/septembris, man laika būs vairāk. Redzu es daudz, dzirdu es daudz, un noslēpties arī es māku. Jo retāk redzēsiet mani online, jo retāk kāds par mani aizdomāsies.

Edited by theSpks
Link to comment
Share on other sites

Par skilu runājot, Spaikijam tas ir , Čīterus arī mak atšķirt, kā cilvēks (esam runājuši serverī) liekas ka ir tiri sakarīgs.

Bet nu, parcik esmu pats vel svaigs, neko daudz neņemos spriest, bet nu, ja kadu tas interesē, esmu par Spaikiju kā adminu.

Link to comment
Share on other sites

neesmu ar nevienu sen runājis, bet no iepriekšējā pieteikuma - Alfa, niknais, suns. Zinu, ka nav smuki ka neesmu apjautājies, bet kad ienāks aplūkot šo topiku, tad lai arī izsakās kas atbalsta, un kas nē.

Es iespējams kļūdos, bet esmu diezgan pārliecināts ka pagāšajā pieteikumā situlācija bija tāda pati kā šodien, proti viņu tevi neatbalsta, bet arī nesaka pret - to nesauc par atbalstīšanu.

nu kas notiek?

Principā tev ir divi pret, viens par no bijušā/esošā klana biedra jebšu jaunā administrātora.

Nez kāpēc tavs pieteikums man vienmēr izraisa domas par interešu konfliktu, proti tu esi visiem administrātoriem draugs, bet ar accessu tevi īsti negrib redzēt.

Ja tu iepriekš nedabūji accessu, kad biji aktīvs un rakstīji pieteikumu, tad ļoti apšaubu ka tas notikš šoreiz ar "būšu labs, būšu aktīvs" tekstu, domāju ka tev ir skaidrs, ka reala rīcība šobrīd no tevis nav - tikai vārdi.

Lai kāds ar foruma privilēģijām izlemj vai ir jēga turēt vaļā.

Uzraksti administrātoriem privāti skajpā, bet es pieļauju ka viņi būtu jau izsteikušies ja būtu to vēlējušies (skatoties pēc The M pieteikuma, kurš sekoja pēc tavējā)

Edited by maddn
Link to comment
Share on other sites

Neesmu runājis ne ar vienu, tik cik ar nikno pa skype un viņs tik pasmējās par taviem komentāriem. Teicās ka negrib nemaz nākt murgot.

Kurā brīdī tu redzēji mani ar vārdiem - Es būšu labs, vai aktīvs? ;)

Mana attieksme jau ir pateikta ar manu aktivitāti serverī kopš visādiem dūžiem sadalīja acesus.

Runājot par adminiem un čomiem.

Vienīgais kuru uzskatu par draugu šeit ir niknais. Ar kuru arī dzīvē esmu kontaktējies. Pārējie ir vnk tēli iekš css kurus dzīvē neesmu saticis un nedomāju ka satikšu. Kā jau katrā online portālā / spēlē vai kur citur, cilvēki ar kuriem esmu sapazinies laika gaitā. Tas ka tu esi piders un nevienam nepatīc mani nesatrauc.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kad vēl spēlēja bija sakarīgs čalis, spēlēt prata un ar stulbumu neizcēlās, ja būtu aktīvs un būtu man acc jau kādu laiku gan jau, ka rec ieliktu, bet parcik esmu jauniņais adminu rindās, tā kā nekas no manis nespīd. Bet cik atceros, tad tikai to labāko.

Ienācu tik, lai izpaustu savu viedokli par džeku, kas varbūt būs nākamais kolēģis.

Link to comment
Share on other sites

Kad nav uz kādu uzvilcies (kad uzvelkas, tad aiziet nerd rage), tad ir sakarīgs purns!

kopš strādāju par masieri, nerd rage nomests mala. Daudzie pupi darba laikā nomāc visas dusmas. :cashpervert::

lai gan darbs baigi spiež uz nerviem ja strādā 15-20 h dienā. Un es nerunaju tgd vairs par masāžām.

Alfa ir bijis viens no tiem kas ir redzējis kā gign komūnai mainoties mainījās mana attieksme pret visu. ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...