Jump to content
GIGN Forum

The M @css


The M
 Share

Recommended Posts

Jau kādu laiku cenšos sadūšoties un uzdrukāt pieteikumu, tā kā redzēs, ko lielie teiks..

Īsumā par mani - Mani sauc Toms, tikko pabeidzu 9.kl [dažiem šitas būs pārsteigums], brīvajā laikā eju uz kačalku, ļoti patīk futbols, kā arī citi sporta veidi, kā arī pa kādai ballītei ar sanāk.

Gign'ā biežs viesis jau esmu diezgan sen, ar dažām pauzēm, tā kā vietējo publiku pārzinu ļoti labi. Admins @css esmu bijis tādos serveros kā wnb,exc un pāris cw/mix serveros. Čīterus saost protu, gan jau admini to ir pamanijuši, jo regulāri nostučīju kādu adminčatā vai forumā.

Uzskatu, ka būšu labs admini, un man esot serverī būs kārtība!

Admini, kas mani atbalsta - Niknais, Maddn, Kapcconij. Gan jau, ka vēl kāds, bet nepaspēju apjautāties nevienam citam.

Regniks: The M

stati

Edited by The M
Link to comment
Share on other sites

Jā šis cilvēks gign serveri ir ļoti bieži un ja kāds no adminiem nepamana "čīteri" , tad The M ir pirmais kas uzmet adminčata niku, kā sacīt cītigi spēlē un skatās uz citiem.

Par pieteikumu, ir šādas tādas nepilnības, bet nu ir ok visu var saprast, stundas ir, Reg. niks ir, admini ir, un domaju ka ir vairki kas atbalsta The M kandidatūru.

No manis: REC

Link to comment
Share on other sites

Viss ir ok, nebļaustās bezsakarā un domā ar galvu. Dodu arī no savas puses REC.

Bet vajadzēja ātrāk sadūšoties, jo pēdējās dienas, kad skatos serverī ir admins vai pat vairāki. Sāksies septembris būs pilns css serveris ar adminiem, tas arī būtu tākā par traku.

Un jāpaskatās jauniņie darbībā.

Link to comment
Share on other sites

lol, nopietni devītā klase?

nedaudz apsteidz savus vienaudžus brieduma ziņā, ko gan varētu attiecigi pārfrāzēt, lai raksturotu vienu lielu daļu publikas.

principā, es jau esmu devis savu atbalstu pirms topika, un uz doto brīdi izskatās, ka vienīgais, kas varētu stāties ceļā šobrīd ir tikai pats Nak3d.

@tvix, es domāju ka šis access dalīšanas vilnis beigsies ar access dzēšanas vilni tb tiek meklēti kvalitatīvi aizstājēji neaktīvajiem/slinkajiem un visādā citā ziņā nederīgajiem.

Edited by maddn
Link to comment
Share on other sites

principā, es jau esmu devis savu atbalstu pirms topika, un uz doto brīdi izskatās, ka vienīgais, kas varētu stāties ceļā šobrīd ir tikai pats Nak3d.

Nu es vēl par aflu uztraucos :D

@tvix, es domāju ka šis access dalīšanas vilnis beigsies ar access dzēšanas vilni tb tiek meklēti kvalitatīvi aizstājēji neaktīvajiem/slinkajiem un visādā citā ziņā nederīgajiem.

Nu es jau biju domājis pēc otrā viļņa, bet tomēr nenocietos

P.S. zinu, ka man nevajadzētu atbildēt

Link to comment
Share on other sites

REC

Ja, tu pēc acc saņemšanas paliksi vecais labais The M, tad beidzot būs par vienu labu adminu vairāk.

Nevajadzēja pieņemt stifleru, kapconiju,slinko,lo4wi, ja The M būs admins viņš aizstās visus četrus! Es domāju labā nozīmē. Nepārproti :D

Es zinu, ka mans viedoklis ir nulle, bet vismaz kāds to varbūt izlasīs...

Edited by puucis
Link to comment
Share on other sites

puucis var ar savu REC iet dirst! Nevienam no Tava ietekuma ne silts ne auksts!

Par spēlētāju:

Pretenziju nav. Spēlējis ilgi, tai skaitā pirms statu restarta. Aktīvs, utml.

BET, paskaties kas atrodas online!? Cik skatos, tik ir pa diviem adminiem iekšā. Negribētos spēlēt serverī kurā ir katram piektajam tiesības (liekas jēli un prasti). Gribu Tev pievilkt lielu lielu plusu un Tevi redzēt admina rindās, ja tiks jaunie atlasīti vai radīsies TIEŠĀM liela nepieciešamība pēc jauna papildspēka.

Ja nepiekrīti manis minētajam, tad lūdzu atbildi uz dažiem jautājumiem :

- Kāpēc, Tavuprāt, tagad būtu nepieciešams jauns admins?

- Serverim ir problēmas ar kārtību?

- Cik bieži (pēc jauno adminu pieplūduma) serveris ir bez kāda kārtībnieka?

p.s. jaunie, tiekat galā vispirms ar kārtīgu savu adminēšanu un esat pārliecināti par savu vietu kārtībnieku statusā, pirms rekomendējat kādu citu SAVĀ vietā.!

Tiekamies Gina burziņā! :)

Edited by Gucci
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Gucci, problēma ir tāda, ja ka jaunie admin bieži vien baidas kādu apklusināt, jo par viņiem tā jau visi sūdzas, lai gan dažreiz bezmērķīgi, tā arī rodas šīs nekārtības. Es arī jūtu, kas tiek respektēti un kas nē. Gucci, lai cik neticami tas izklausās, bet tiešām ir brīži, kuros kāds no jaunajiem pietrūkst.

Stouneri, kāds sakars taam postam ar manu pieteikumu šeit?

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Domā, ka būsi augstākā statusā par pašreizējiem jaunajiem adminiem, ja VARBŪT Tev tiks piešķirtas tiesības?

Šeit var diskutēt ilgi.

Es saku nē. Jo tagad jaunie kompensē savas zinēšanas adminēšanā ar savu online laiku. Tamdēļ, neredzu vajadzību pēc vēlviena "spicā". Esmu tagad noķēris vienu brīdi, kad 10 admini ir online, tātad no 24 spēlētājiem gandrīz puse ir admini. Kā Tev liekas, cik nopietni jauniem spēlētājiem liekas serveris, ja puse ir admini? Es padomātu, ka tas ir kārtējais vienas dienas projekts un tajā neieguldītu naudu.

Man būtu pavisam pretējs viedoklis, ja nebūtu tagad jauns papildspēks vai arī tiešām būtu vajadzība pēc jauna admina.

Kā jau teicu, es Tev lieku plusu un Tevi rekomendēšu kad tas būs vajadzīgs. Gaidi brīdi un rīkojies.

Neņem ļainā!

Edited by Gucci
Link to comment
Share on other sites

Es cssā deguunu nebāžu, bet kā var rakstīt tādu sviestainu fufeli kā tu Gucci raksti? Fu! Kaut vai 25 no 20 spēlētājiem admini. Gabals nokritīs? Vismaz būs gan kvalitāte gan kvantitāte. Kā var būt labu adminu par daudz?

rinkys un Stoneris :hang:

Link to comment
Share on other sites

It kā jau viss būtu okei, bet bļe, kopš kura laika censoņi, kam aksess ir tikai pēdējo mēnesi var ar visām 4 mesties un aizstāvēt vienu, kas ir pieprasījis aksesu ? (tas tā - viela pārdomām)

Par The M - spēlē daudz, bieži, regulāri! Ar smadzeni draudzējas, skills ar ir izaudzis tepat gign`ā kapājot! Cik atceros, tad spēlēt sāka kaut kad kopā ar mani (kādi gadi 3 atpakaļ), tāpēc loģisks rezultāts būtu viņam piešķirt aksesu!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...