Jump to content
GIGN Forum

Ticat Tadai Pelnai Interneta?


NeoX
 Share

Recommended Posts

Es tam pokeram netā galīgi neticu, man šķiet, ka tur kāds kaut ko muhļī konkrēti, cik nav bijuši gadījumi, kad pēc rivera galdā visas kārtis ir samerā ir augstas, es ne ar ko mērķtiecīgi aizeju līdz all in, bet kaut kāds pamuļķis kā zinādams piecallo ar diviem 4niekiem, kaut jebkura cita kombinācija manās rokās būtu stiprāka par viņa 4niekiem, nu kā pie vella var izdomāt iet all in, ja rokās ir divi 4nieki un pārējās kārtis ir augstākas? Tas tikai ir viens piemērs, ir dafiga reizes bijis tā. Nu nav tās situācijas normālas...

Link to comment
Share on other sites

Fiška jau nav krāsu mainīšanā, bet likmes dubultošanā. Jo ja zaudē un dubulto, un tad vinnē, tad atgūsti zaudēto + 1 likmi. Ja resursi atļauj, karma nav sačakarēta, tad tik močī. Bet process ir ilgs, līdz kaut kādas reālas kapeikas sāk celt ārā. Bet šitā var saslimtl. Azarts ir baigā mauka.

Link to comment
Share on other sites

Murgs, cik cilvēku tik viedokļu. Tu padomāji, kā gāja izspēle līdz riveram? tu bettoji vai calloji? mēģināji 3x betot? vai check raisot? ir cilvēki pēc kuru betting patterna jau var pateikt, ka grib pa lēto izšmaukt, lai redzētu tālāk.

Link to comment
Share on other sites

Es jau pēc flopa uzmetu normālu betu un pēc tam vēl raisoju, čalis arī raisoja, tur jau tas smieklīgākais, ka viņam jebkurā gadījumā vajadzēja nomīzt, jo viņam bija sliktākās kārtis rokā, ja man būtu sakritis kaut mazākais pāris, kas bija galdā, es būtu paņēmis.

Link to comment
Share on other sites

Es jau pēc flopa uzmetu normālu betu un pēc tam vēl raisoju, čalis arī raisoja, tur jau tas smieklīgākais, ka viņam jebkurā gadījumā vajadzēja nomīzt, jo viņam bija sliktākās kārtis rokā, ja man būtu sakritis kaut mazākais pāris, kas bija galdā, es būtu paņēmis.

Varbut vinsh bija iesecajs...Un paaris cik zinu ir laba kombinaaacija :))

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...