Jump to content
GIGN Forum

S3 Vs Note.


Noyd
 Share

Recommended Posts

Iesaku neņemt nevienu no tiem mēsliem :) Gada laikā šie telefoni sāks pievilkt ar savu veikstspēju . ICS ir viens liels globāls feils.

pamato, ar ko ICS ir feils? bet tādu labu pamatojumu, nevis bro science.

Link to comment
Share on other sites

Android kā tāds ir feils :) Pārāk daudz dažādu ražotāju un telefonu ar dažāda izmēra displejiem un izšķirtspējām, grūti nodrošināt normālu aplikāciju izskatu/darbību. Atjauninājumu politika atkarīga no telefonu ražotājiem, kuriem loģiski, izdevīgāk un vieglāk ir pateikt, ka sorry šai trubai 4.1 nebūs, par vāju, par vecu, blā, blā, blā. Ir jau iznācis 4.1, kamēr 4.0 ir tikai 15% procentiem trubu.

Nesen tas pierādījās ar kolēģa HTC Incredible S, kuram HTC uzmocīja fuckin bremzīgu 4.0, sakot, ka dzelži ātrāk nevar pavilkt. Jamais uzliku portu no One V un viss lido :)

Liela daļa aplikāciju ir pārāk dārgas, vidējā cena krietni augstāka nekā iOS. Vēl paliek problēmas ar vīrusiem un sūdīgais power management.

Link to comment
Share on other sites

hmm.. man bijuši daudzi Android telefoni (8+). kopumā dažādu firmu. katrs no tiem ir bijis vismaz pāris nedēļas, katram no tiem esmu licis visādas android versijas, gan 2.3.x, gan 4.0.x., sākot ar oficiālajām, beidzot ar custom rom'iem. reāli, ne ar vienu nav bijušas problēmas, jo katram var atrast rom'u, ar kuru telefons lidos un viss darbosies ideāli, kā arī ies visas aplikācijas.

protams, tas ir čakars un parasts "def" telefona lietotājs tādā veidā var sev nobrickot telefonu, taču man ar to nav bijušas problēmas.

runājot par Android aplikāciju cenām Playstorā, nemācēšu teikt, cik tās ir dārgas, jo vairumā izmantoju free software, bet attiecīgas spēlītes, vidžetus, kuri ir par maksu, nokačāju 4pda forumā..

Link to comment
Share on other sites

hmm.. man bijuši daudzi Android telefoni (8+). kopumā dažādu firmu. katrs no tiem ir bijis vismaz pāris nedēļas, katram no tiem esmu licis visādas android versijas, gan 2.3.x, gan 4.0.x., sākot ar oficiālajām, beidzot ar custom rom'iem. reāli, ne ar vienu nav bijušas problēmas, jo katram var atrast rom'u, ar kuru telefons lidos un viss darbosies ideāli, kā arī ies visas aplikācijas.

protams, tas ir čakars un parasts "def" telefona lietotājs tādā veidā var sev nobrickot telefonu, taču man ar to nav bijušas problēmas.

runājot par Android aplikāciju cenām Playstorā, nemācēšu teikt, cik tās ir dārgas, jo vairumā izmantoju free software, bet attiecīgas spēlītes, vidžetus, kuri ir par maksu, nokačāju 4pda forumā..

Tas jau vien , ka tev ir bijuši 8toņi telefoni android rādā uz to , ka viņš smird . Man tev nav jāstāsta tas , ko tu pats nevari saprast ar savu mazo smadzeni , ka tiesām šis mobile OS ir mēsls. Lietot jau viņu var , bet visā visumā viņām ir problēmas uz katra stūra . Tā kā nekladzini šeit un sāc domāt līdzi kapēc tev jau 8 telefoni ir bijushi , kamēr man viens.

Link to comment
Share on other sites

#16 un lieliskas alternatiivas kuras tas pashas funkcijas pildiis

htc desire

iphone 4s/4

wp8

Ir tikai viena lieta, ko ir jēga pirkt kredītā - un tas ir nekustamais īpašums...

Viss pārējais zaudē savu cenu ar laiku, un uz to brīdi, kad būsi samaksājis kredītu (jau būdams pārmaksājis ap 25-30%) tā manta nemaksās pat pusi no savas vērtības... Gribi pirkt telefonu - krāj naudu, tad nopērc. Gribi jaunu braucamo? Krāj naudu.

l7wl2ue6z6nlcb9lgrf.jpg

nezin ko runaa, pietam bezteemaa...

nee

Edited by courage
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...