Jump to content
GIGN Forum

Tiesibas Uz War3


Ouzijs
 Share

Recommended Posts

Sveiki!

Vecums-16

Nodarbošanās-Skolnieks

Pieredze cs 6-7gadi online un ar botiem, bet izlaidu 3 menesus nebij Pc!

Labums-labums bus tads ka es palidzesu pret čīteriem, lai nepiemeslo lieki serveri un negodigi neuzvar!

speleju darbadienas, jo brīvdienas atpusos laukos!

stati- http://stats.gign.lv/war3ps/player.php?id=7566 es nebiju spelejis 3 menesus statistika bij daudz labaka!

Niks Ouzijs registrets un ir aktivs

Gribu iemacities but par administroru, un palidzet citiem speletajiem, pret čiteriem, mapi nomainit, kick kadu par to ka nespele un nepilda misiju.

Šobrīd nepretendēju ne uz ko astronomisku, pietiks ar standarta paketi, kas paredz slay,gag,slap,kick. Protams bans ir vajadzīgs un būtu vēlas pie tā tikt, bet saprotu, ka sevi ir jāpierāda. Tāpēc var arī pacīnīties ar kick un voteban.

Un ari izeju cauri visiem skilliem, biju human, tagat warden, nu ir tiri labi.

Paldies, ka uzklausījāt.

ar cieņu Ouzijs!

Link to comment
Share on other sites

Nu besī, tagad katram, kam nav slinkums raksta pieteikumu. Pohuj cik nospēlējis vai cik redzams niks forumā. Tu pirms vēri vaļā jaunu topiku, gadījumā nepamanīji cik pieteikumi ir uz war3?

Uzskatu, ka ir daudz labāki kandidāti par tevi.

Link to comment
Share on other sites

A ka es varetu izcelties?

Aktīvāk piedalies foruma dzīvē, vairāk uzturies serverī, proti, krāj stundas. Sadaļā "Aizmukušie čīteri" liec demo ar spēlētājiem, kas nav tikuši nobanotim bet kuri ir lietojuši palīgprogrammas. Ir daudz dažādu lietu, ka varētu sevi pierādīt, bet pārējās jau nu Tev ir jādomā pašam, jo pašas elementārākās pateicu.

Link to comment
Share on other sites

esi par jaunu olai butu par adminu izaudz

Esmu viņa vecuma, bet attieksme pret mani bija citādāka, jo es pieteikumu rakstīju tikai pēc 2-3gadu spēlēšanas gign'ā. Tā kā vecums nespēlē tik ļoti.

Bet nu par tēmu, te nekā nebūs, tač slēdziet ciet.

Edited by The M
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...