Jump to content
GIGN Forum

Kur tuseesim


COLE
 Share

Kur tu labpraataak tuseetu?  

33 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Nu ja ne savaadaak, tad varbut taa mees tiksim skaidriibaa par GIGN servera tussa norises vietu.

Par vietaam es vareetu nokomenteet taa:

LIDO - var labi paeest, dzert daargi, paseedeet nez vai varees (cilveeku pluusma);

Dzirnavas - principaa tas pats LIDO vien ir;

Salmu krogs - tendeets uz paseedeeshanu, iedzershanu, var labi paeest (iemiiljota chata tussu vieta);

Cita vieta - varbuut ir kaada labaaka vieta, par mees nezinam vai esam piemirsushi;

Paljauties uz citu izveeli nav labaakais variants, bet ja nav citas izveeles....

Link to comment
Share on other sites

es iedomaajos kaa tas izskatiiesie - Cols (kursh spriezhot peec datiem vairs nav beerns ) un taad vesels barinjsh beernelju wink.gif ......Cole buusi kaa teeva vietaa smiliez.de_2524.gif

Link to comment
Share on other sites

Njaa, taa jau laikam buus... dazhs iespeejams buus 15 gadus jaunaaks par mani smile.gif

Link to comment
Share on other sites

a par kuru 6dienu iet runa?? vismaz gribetos nokonkretizeties ar datumiem.. bet man ar teoretiski poh kur iet... galvenais lai tauta buutu sakariiga.. (cerams ka ne kartejie tiinju bari kam veel hormonu veetras nav beigushaas... un saaks uzvesties kaa mezoni) bet nu ja jau cole uznemas teeva lomu ta jau gan buus vis bumbaas! lab lai iet tas Salmu Krogs!!!!! aiziet... tip savus kausus driixt nemt liidz?

Link to comment
Share on other sites

Runa iet par 6dienu - 25. oktobrii, tiekamies 14.00 vieta noraadiita manaa avataraa.

Ja man izdosies aizsist vietas Salmu Krogaa, viss buus kulee, ja ne, nu tad pastaav rezerves varianti.

BTW, galvenais, lai cilveeki buutu, bet vieta... cilveek izkraashnjo vietu, nevis vieta cilveekus.

Man buutu vieglaak, ja zinaatu aptuvenu tusseetaaju skaitu, runa ir par 15-20 vai vairaak cilveekiem?

P.S. Nekadu lomu es netaisos uznjemties. Ja kaads "beerns" taisiis meeslus, fiksi atraus kick, ban, upal- ochnulsja- gips... taa kaa, dziivosim draudziigi, dzersim ar meeru un netaisiisim bardakus.

Link to comment
Share on other sites

/me sadzersies, metiis kausu Diesel'im, Diesel pielieksies un kauss traapiis das killa'm, vinjsh savukaart gribees atriebties un savu kartupelju porciju raidiis manaa virzienaa, nemanot lidojosho porciju Hainy pieies man priekshaa un das killa varees jusmot par ieguutu fragu. Tad beidzot COLE neizturees un gribees uzshaut das killa'm pa naasi - traapiis macho, sakaraa ar to ka macho buus apdzeeries un nerubiis kas notiek, iemaux ownage'm u.t.t. bet es seedeeshu malaa, strebshu kaarteejo alu un priecaashos par manis uzriikotu kung fu sceenu smile.gif

P.S. Kur var apskatiit pilnu patreizeejo aldarstrike 4empja daliibnieku saraxtu? (Tusa I mean tongue.gif)

Link to comment
Share on other sites

sad.gifsad.gifsad.gif ko juus mani te iekshaa jauciet, nebuus man nekaadu kartupelju un COLE netraapiis man ! =) nee litrabola 4empii jums viegli neies ja es tur buushu! ... dziivs pieraadiiijums bija tab apollo.lv tuss smile.gif

labs tad jau redzees kaa buus...

Link to comment
Share on other sites

Un tomeer... padomaajiet, vai LIDO ir labaakaa vieta muusu pasaakumam.

Ja mees liidz Krata Lidinjam aizkulsimies un tur buus 40 min jaastaav rindaa lai tiktu pie viena alus kausa, sorry...

Link to comment
Share on other sites

Ee, man te dzima jautaajiens.

Sievu, draudzeni, girlfriendi arii kaads njem liidzi (pamaniiju Orc sarakstaa worma dzhusi)?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...