Jump to content
GIGN Forum

Admins labākais


DealOrNoDeal
 Share

Recommended Posts

Labprāt aizklapētu, bet tā kā nav kam tagad stīmā uzjautāt, gribētu uzzināt, vai tiešām šitāds admins ir pavisam normāla padarīšana iekš GIGN, ka visiem ir pilnīgi vienalga par šitādiem tekstiem gan serverī, gan forumā no admina? Var jau pa čomam visādi un tā, bet šitas jau aiziet par traku.

Link to comment
Share on other sites

Labprāt aizklapētu, bet tā kā nav kam tagad stīmā uzjautāt, gribētu uzzināt, vai tiešām šitāds admins ir pavisam normāla padarīšana iekš GIGN, ka visiem ir pilnīgi vienalga par šitādiem tekstiem gan serverī, gan forumā no admina? Var jau pa čomam visādi un tā, bet šitas jau aiziet par traku.

Jā tas ir pilnīgi normāli no natija puses, vari prasīt jebkuram no tiem, kas tur patstāvīgi spēlē.

P.S. Bacard - es tev ieteiktu saņemties un piestrādāt pie tā, lai tu visu dzīvi nepavadītu kā lūzeris.

Natijs un co.

rhrds : CHAU ASAP KING MAZAIS REPAK CHIGANULA (tas neesmu es obviously)

A$AP KING : chau

rhrds : es gribu granary

A$AP KING : dauni

Edward Cullen killed Mr. Browny Hole with sniperrifle. (crit)

[sM] PLAYER: Changing map to cp_granary...

zaeeebiis

Edited by rhrds
Link to comment
Share on other sites

Natijs un co.

rhrds : CHAU ASAP KING MAZAIS REPAK CHIGANULA (tas neesmu es obviously)

A$AP KING : chau

rhrds : es gribu granary

A$AP KING : dauni

Edward Cullen killed Mr. Browny Hole with sniperrifle. (crit)

[sM] PLAYER: Changing map to cp_granary...

zaeeebiis

Tu tak esi pilnīgi debīls. Esmu viņam kkāds sencis, kuram ir jauzņemas atbildība par viņa vārdiem? Pastāsti lūdzu, ko es tur izdarīju, ka esmu izpelnijies tavu uzmanību kārtejo reizi.

Link to comment
Share on other sites

Ak, jā, Natij... Zinu, tu esi labs un negribi viņus banot, bet nākamreiz labāk tā nedari, vnk uzliec banu.

Man ir bans par to, ka lietoju necenzētus vārdus vai arī aizskāru adminu

Par necenzētu vārdu lietošanu admins ir tiesīgs spēlētaju apklusināt, izmest no servera vai piešķirt banu 3 stundu garumā. Savukārt par admina apvainošanu vai arī necenzētu vārdu lietošanu adresētu adminam (neatkarīgi no konteksta, nav būtiski vai adminam ir taisnība vai nav) var saņemt banu līdz 3 dienām. Ja ir pamatotas aizdomas, ka vajadzētu apšaubīt admina rīcību, tad ir iespējams izveidot šajā sadaļā sūdzību.

p.s. ar sourcemod komandām jābūt visam ok.

Link to comment
Share on other sites

Ak, jā, Natij... Zinu, tu esi labs un negribi viņus banot, bet nākamreiz labāk tā nedari, vnk uzliec banu.

Man ir bans par to, ka lietoju necenzētus vārdus vai arī aizskāru adminu

Par necenzētu vārdu lietošanu admins ir tiesīgs spēlētaju apklusināt, izmest no servera vai piešķirt banu 3 stundu garumā. Savukārt par admina apvainošanu vai arī necenzētu vārdu lietošanu adresētu adminam (neatkarīgi no konteksta, nav būtiski vai adminam ir taisnība vai nav) var saņemt banu līdz 3 dienām. Ja ir pamatotas aizdomas, ka vajadzētu apšaubīt admina rīcību, tad ir iespējams izveidot šajā sadaļā sūdzību.

p.s. ar sourcemod komandām jābūt visam ok.

"No acīm maz labuma, ja prāts ir akls."

Zinu, zinu, ka šādi mēdz teikt par "rozā brillēm", bet nekad neko nevar zināt...

Edited by MjerLiZzzz
Link to comment
Share on other sites

Teddy, Tev jau nu gan viņu nevajag aizstāvēt, tā vietā Tu viņam varētu pateikt, lai viņš beidz tēlot bērnu.

Ja viņš uzvestos serverī, teiksim, kā Tu, tad to penteri, ko Tu nokopēji, varētu atdzīt par spēkā esošu, bet, ja viņš pats nemāk uzvesties, tas liecina par to, ka viņš diezvai vispār zin kādas ir sabiedrības normas vai arī ignorē tās!

Kā cilvēks spēj uzturēt kārtību, ja viņš pats nemāk uzvesties kā pienākas?

Teorētiski viss servers var ņemt no viņa piemēru un runāt tikai lamuvārdos, un apvainojumos. Ja tiek uzlikts bans, tad var attaisnoties, ka ņēmis piemēru no admina! Tas ir maiss ar diviem galiem, vai nu visi izturās normāli vai arī, lai iet pa skarbo!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Natijs ir labs admins. Dodiet viņam paaugstinājumu! NOST AR HEITERIEM!

Aha, tikai pats nesen izteicies citādi:

http://www.gign.lv/forum/topic/55145-natijs/page__p__588184#entry588184

Posted 02 July 2012 - 17:23

Kāpēc kautkādam Natijam ir admina tiesības? Viņš visu laiku lamājas un kad viņam kautkas nepatīk vienkārši izbano. Arī mapes maina tad kad sagribās, ienāk serverī un nomaina. Bieži vien kiko spēlētājus tāpat vien lai viņa draugs ienāktu.

P.S viņš tagad man liek warn par to, ka stāstu taisnību. Nahranizējiet viņu tak vienreiz.

Edited by +Demetrius, 02 July 2012 - 17:29.

Link to comment
Share on other sites

Aha, tikai pats nesen izteicies citādi:

http://www.gign.lv/f...184#entry588184

Posted 02 July 2012 - 17:23

Kāpēc kautkādam Natijam ir admina tiesības? Viņš visu laiku lamājas un kad viņam kautkas nepatīk vienkārši izbano. Arī mapes maina tad kad sagribās, ienāk serverī un nomaina. Bieži vien kiko spēlētājus tāpat vien lai viņa draugs ienāktu.

P.S viņš tagad man liek warn par to, ka stāstu taisnību. Nahranizējiet viņu tak vienreiz.

Edited by +Demetrius, 02 July 2012 - 17:29.

:XD2:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Aha, tikai pats nesen izteicies citādi:

http://www.gign.lv/f...184#entry588184

Posted 02 July 2012 - 17:23

Kāpēc kautkādam Natijam ir admina tiesības? Viņš visu laiku lamājas un kad viņam kautkas nepatīk vienkārši izbano. Arī mapes maina tad kad sagribās, ienāk serverī un nomaina. Bieži vien kiko spēlētājus tāpat vien lai viņa draugs ienāktu.

P.S viņš tagad man liek warn par to, ka stāstu taisnību. Nahranizējiet viņu tak vienreiz.

Edited by +Demetrius, 02 July 2012 - 17:29.

Šķiet, ka visiem heiteriem nekavejoties tiek izskalotas smadzenes, un viņi sāk pielūgt Natiju.

BĒDZIET! BĒDZIET KAMĒR VARAT!

Link to comment
Share on other sites

Labs admins tas dibens. Uzlika gagu diviem lohiem, par ko sūdzība?

:mIm:

Foršas sūdzības jūs rakstat, kura jau? varbūt atpišaties, paldies. Tu dalbajob, es tevi banošu,kikošu,gagošu kamēr varu par tavu debīlismu. Es nevienam neesmu dirsis, tas ka runāju sūdu - tā ir (KO NU?), bet konkrēti parādiet kādu, ar kuru man bijusi rupju vārdu apmaiņa, dauni. Tas, kad rrr netika nogagots tev sirsniņā grauž? nomirsti.

Skatos, ka sāk ierasties visi servera dauņi, kuri parasti tiek drāzti ārā un sāk raudāt, bet tagad taču ir iespēja paspīdēt.

Tu tak esi pilnīgi debīls.

Nezinu situāciju, bet nu ar šito pietiek, lai saprastu, ka cilvēkam ar galvu nav viss kārtībā...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Un paldies, ka tu mums esi, jo ar tādām darbībām, tu gigna serveri laid zemāk un zemāk. Vismaz prieks, ka tu ieej reizi gadā. Vismaz nesapisīsi visu tik ātri.

Ar kādām darbībām? Man ļoti interesē, pastāsti.

Link to comment
Share on other sites

eb6.jpg

awwwwww. šitais man patīk, kā tieku pataisīts par baigo grāvēju :) Tātad, spēlēju tikai ar rrr, kurš ar jums pidiņiem arī runā to visu sūdu, bet jūs jau esat tik gudri, lai viņam atbildētu :) Bet beigās sūdziba iznāk par mani, vienkārši lieliski, varbūt beigās izvelc galvu no dirsas un apdomā labi, vai tu esi tik nevainīgs un pūkains. Parādi man lūdzu, kur es serverī ar kādu runāju mammas vārdiem? tu nevari? Tas, ka es viņu negagoju, bet jūs ir mana izvēle, staigā tālāk. Un vēl, tas, ka Tu dažreiz izmet pāris rupjus vārdus manā virzienā, bet netiec sodīts - turpmāk tā nebūs. :)

p.s. Bet visvairāk fascinē tie, kuri neko nezin, bet gudri dirš.

p.s2 +Demetrius = rrr

Edited by Natijs
Link to comment
Share on other sites

tu no sākuma parādi kur es lamājos uz tevi, un tas ka man pa lielam ir pohuj uz to huiņu ko tu, kā admins vāri, nozīmē to, ka es nekad neesmu centies kaut ko bezjēdzīgi screenot lai kādam pēctam sejā bāztu. bet laikam gan vajadzēja, jo tu esi ietiepīgs kā auns un izskatās ka laikam tiešām esi pārāk prātā apdalīts, vai arī ar acīmredzamiem atmiņas zudumiem

p.s. tu vari draudēt cik gribi forumā, piesieties serverī tev tikuntā nebūs par ko :whatever:

Edited by rhrds
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...