Jump to content
GIGN Forum

Lintech Lan Cup 5 Vs 5


aT* Pupsel1s
 Share

Recommended Posts

Lieto kontaktleecas

es labaak to naudu izteereeju konfektees, varu jau speeleet ar brilleem, bet tas ir galiigi garam - man acis visu laiku zilbs un kkaa pretiigi tas ir smile.gif acis arii asaro. man brilles vajadzeetu, kad ar mashiinu braucu, kad gaaju uz braukshanam, lai dabuutu tiesiibas visu laiku ar brilleem braucu, bet brilleem nevienu ziimi neredzeeju smile.gif nez, moska pieteikties tam cupam, bla, es pat nezinu... nez vai ir jeega, shabos vai tur baigaa liimenii tas viss tiks organizeets... ko var zinaat smile.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 56
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mosh es kljuudos un uz turniira laiku tas viss buus atljauts, bet cik es esmu tur bijis, tad nevar cs'aa mainiit neko settingos (piemeeram brightness utt), kaa arii savu konfigu uzlikt nav iespeejams. Pie tam, arii savus devaisus nevar klaat sleegt. Cerams, ka uz taa turniira laiku to visu varees dariit...

Link to comment
Share on other sites

Mosh es kljuudos un uz turniira laiku tas viss buus atljauts, bet cik es esmu tur bijis, tad nevar cs'aa mainiit neko settingos (piemeeram brightness utt), kaa arii savu konfigu uzlikt nav iespeejams. Pie tam, arii savus devaisus nevar klaat sleegt. Cerams, ka uz taa turniira laiku to visu varees dariit...

ka ta nevar blink.gif lectrics labsklubs tur mikstajos divanos var normali pielieties smile.gif bet es gan nespelesu turnira naudas nav :/

Link to comment
Share on other sites

3 komandas jau pieteikusas!!!

tad jau vairs nav veerts pieteikties, jo godalgoto vietu vairs nahaljavu dabuut nevarees smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Buus itka pedeja cup diena ,kad bus zinami uzvaretaji ,pasakums!

kaads veel pasaakums? hacker.it panems 1. vietu, savaaks naudu un visi pa maajaam smile.gif oxo- liidz kuram datumam veel var pieteikties? un vai var pieteikties komanda, kurai nav nekaadas taktikas un kura naak aakstiities, nu tipa kaa Pubmasteri? smile.gif

Link to comment
Share on other sites

pupsiks taa puulaas visu izskaidrot, bet var buut iedod linku kur sho visu infu var izlasiit, taa man buutu vieglaak saprast smile.gif un iespeejams arii censtos piedaliities!

tas CUP buus galaa peec vienas dienas vai tam buus vajadziigas vairaak dienu?

unsure.gif

Link to comment
Share on other sites

16 komandas un turniirs norisinaasies 3 dienas ? ar ko juus tur nodarbosieties ...

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...