Jump to content
GIGN Forum

Lintech Lan Cup 5 Vs 5


aT* Pupsel1s
 Share

Recommended Posts

  • Replies 56
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

cena nav nemaz tik liela, parasti turniros arii ir 20, vai apt 30 ls smile.gif

EDIT: viesiz, tadelj arii lielaakaa dalja teami meklee sponsorus, jo nacionaalos turniiros maksa ir veel lielaaka! protams, daudzos vispaar nav jaamaksa tb. ja kvalificejies!

EDIT2: smile.gif par celju tikai jaamaksaa, bet tas jau nav daudz, vienai personaa kaadi 2000 smile.gif tb. CPL

Edited by darek
Link to comment
Share on other sites

pupsik, tur tanii klubaa var piesleegt savus devaisus? austinjas, klavu, peli, kafijas aparaatu, mobiilo uzlaadeet utt. 1x esmu tur bijis, pasedeeju inetaa. admins bija varen smiekliigs zellis, taads mazinsh augumaa. kad jautaaju cik maksaa 30min, jo tur tanii cenraadi nebija tik mazs laiks un tad admins paveestija, ka tas maksaas 3latus un 75 santiimus. esmu nezinaaju ko dariit, smieties par sho neapshaubaami aspraatiigo nejoku vai raudaat par sho neapshaubaamo nebiilismu. es nedariiju neko, iedevu savus 30 santjikus un gaalju pie PC smile.gif takaa iesaku pieteikties turniiram, buus smiekliigi!

Link to comment
Share on other sites

slow hands pasaka - admins debīls un čalis atbild "Protams loti eerts klubs gan spelesanais gan atpuutai!". Labs lol.

macho, nesaprotu par ko tu runaa smile.gif

darek, ja tu brauksi, tad es ofic ieshu pastiities speelees smile.gif pupsik, tur aiz muguras varees staaveet speeleetaajiem speelju laikaa un elsot pakausii? nezinu cik nu tas klubs bija eerts, man maajaas likaas eertaak, kautgan seezu uz padomju laika kreesla smile.gif tur taads forsh stendinsh bija, tur peliites laikam vareeja nopirkt. kad man beidzaas laiks, es taa nevainiigi piegaaju pie taa stenda un peetiju, kas tur ir. tad peekshnji puisheli (nu vareetu teikt, ka tie bija bez 5min viirieshi) taa peekshi saaka uz maniim skiibi luureet, sak' ko ta tas nuubs tur peeta, buutu gaajis maajas un ar savu bumbinj peli dzenaajis solitaari smile.gif nu lab' vini laikam tur unreal rukaaja vai kveiku, es veel gribeeju biki pastaaveet un pastiities kaa shiem iet, bet peec taas luureeshanas es tomeer izdomaaju, ka ieshu maajaas, piekam es biju nopircis GTA: Vice City, kas man lika aatraak kustinaat kaajas uz maajaam smile.gif vispaar klubs labs, kaa jau piemineeja, var pasuutiit kokteiliiti, lai sasildiitos pirms speeleem.

P.S. pupseli, tad savus devaisus var sleegt klaat vai nee?

Link to comment
Share on other sites

macho, nesaprotu par ko tu runaa smile.gif

darek, ja tu brauksi, tad es ofic ieshu pastiities speelees smile.gif pupsik, tur aiz muguras varees staaveet speeleetaajiem speelju laikaa un elsot pakausii? nezinu cik nu tas klubs bija eerts, man maajaas likaas eertaak, kautgan seezu uz padomju laika kreesla smile.gif tur taads forsh stendinsh bija, tur peliites laikam vareeja nopirkt. kad man beidzaas laiks, es taa nevainiigi piegaaju pie taa stenda un peetiju, kas tur ir. tad peekshnji puisheli (nu vareetu teikt, ka tie bija bez 5min viirieshi) taa peekshi saaka uz maniim skiibi luureet, sak' ko ta tas nuubs tur peeta, buutu gaajis maajas un ar savu bumbinj peli dzenaajis solitaari smile.gif nu lab' vini laikam tur unreal rukaaja vai kveiku, es veel gribeeju biki pastaaveet un pastiities kaa shiem iet, bet peec taas luureeshanas es tomeer izdomaaju, ka ieshu maajaas, piekam es biju nopircis GTA: Vice City, kas man lika aatraak kustinaat kaajas uz maajaam smile.gif vispaar klubs labs, kaa jau piemineeja, var pasuutiit kokteiliiti, lai sasildiitos pirms speeleem.

P.S. pupseli, tad savus devaisus var sleegt klaat vai nee?

Jaa var savus niecinus nemt biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

slow tas mazais admins nebija gadijumaa matains?

nea, taads mazinsh un nematains. blakus bija kkaada dzuude un laikam taapeec vinsh uz maniim to prikolu pa 3 Ls un 75 sant. izspeeleeja smile.gif tad veel vinam rokaa bija taads liels maiss ar siiceni un vinsh teica, ka kruta buutu to naudu atdot kaadam bezpajumtniekam. to gaajienu es pilniibaa atbalstiiju, tomeer cilveekam ir laba sirds, nodomaaju. bet tad vinsh taa ljauni pasmaidija un taa meitene arii un es sapratu, ka aatraak jaanjem laiks un japazuud pagrabinjaa pie sava PC. par cik man ir slikta redze un es brilles katerogiriski atsakos neesaat, tad es izmisumaa meeginaaju ieraudziit kur ir (laikam tas bija 20) mans dators, veksmiigi atradu, jo tas atradaas pashaa stuurii smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Bwahahah, vispaar, es piem zinu tikai kkaadus dahzhus ineta klubus : Tornado, Elika, Megabits(ou jee 6 datori un ats skaitaas klubs !!! shock1.gif ), Te vecnhos centraa bija viens, uz D burtu saakaas, tik aizmirsu nosdaukumu...vispaar klubus neapmekleeju... dry.gif

Link to comment
Share on other sites

focus, tu esi aaksts ja doma, kame megabitaa ir 6 datori... tur ir vismaz 30 smile.gif un proti, un veel vip zaale smile.gif manupraat tu neesi pat bijis taj klubaa.. sry par luuudam, jo esmu diezgn lielaa shmigaa smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...