• Announcements

• vincister

Noteikumi, kuri attiecas uz visām sadaļām

Tu dabūsi banu, nē nopietni! Ja neievērosi šos noteikumus, kā arī katras sadaļas individuālos noteikumus. Vispārīgi: NEAIZTIEC VECUS TOPIKUS. Tas nekas, ka topiks nav aizvērts, ja tas ir vecs, tad tajā nav jāraksta!
      NETAISI BUMP. Ja kāds zinās, tad arī atbildēs.
      NETAISI DOUBLEPOST. Ja tavs posts ir pēdējais, tad LIETO EDIT, nevis taisi vēl vienu postu.
      Postot REFERĀĻU LINKUS AIZLIEGTS. Tie kuros, tu gūsti labumu par to, ka kāds to apmeklē.
      AIZLIEGTS PRASĪT, lai NOBALSO par kaut kādu lietu.
      Nerakstam ar 325702 smailijiem.
      Ja atbildi kādam cilvēkam, divreiz izlasi, ko tieši viņš grib uzzināt.
      Neatkārtojies. Ja kāds cits jau atbildēja, tev nav tas jāsaka vēlreiz. Izlasi visu topiku, lai pārliecinātos par to, kas ir jau atbildēts.
      NEDARI MODERATORU DARBU. Tev nav jātaisa posts, kurā aizrādi, ka tā nedrīkst darīt. Vari vainīgajam to pateikt privāti.
      NECITĒ visu iepriekšējo postu, tāpat necitē pirmo postu un garus postus. (Citēt angliski - quote.)
      AIZLIEGTS SLĒPT LINKUS zem visādiem "linku saīsinātājiem".
      Visa veida REKLĀMA AIZLIEGTA. Izņemot tam paredzētos topikus.
      AIZLIEGTS KULTIVĒT PIRĀTISMU, šeit nav warez help saits. Tas attiecas arī uz visādiem torrent un dl linkiem.
      AIZLIEGTS POPULARIZĒT ATKARĪBU IZRAISOŠAS VIELAS, tai skaitā zālīti.
      Ja esi nopelnījis postošanas, vai pat foruma lietošanas aizliegumu, tu NEDRĪKSTI TAISĪT VĒL VIENU AKOUNTU, jāgaida kamēr beidzās aizlieguma termiņš.
      Jaunu topiku veidošana: Raksti ATBILSTOŠĀ SADAĻĀ. Divreiz padomā vai tā tiešām ir ATBILSTOŠĀ SADAĻA!
      Lieto MEKLĒTĀJU. Tu pat nevari iedomāties, cik daudz tēmas jau ir izrunātas!
      Ja tepat blakus ir topiks par konkrētu tēmu, tad NETAISI VĒL VIENU TOPIKU PAR TO PAŠU.
      Neprasi to ko var vienkārši atrast pats. IZMANTO MEKLĒTĀJUS.
      NEVEIDO APTAUJAS, kur tas nav nepieciešams. Tāpat neveido YES/NO topikus.
      Katrai sadaļai ir rakstīts, kādas tēmas tur drīkst rakstīt. To var redzēt foruma galvenajā skatā.
      Sadaļa "Spams" nenozīmē, ka tur drīkst spamot, tas ir tikai nosaukums sadaļai, kur raksta tēmas, kas neiederas nekur citur.
      Topiku nosaukumi: Apraksti par ko būs topiks. Nosaukumi, kā "Kurš labāks?" vai "Help!" neder.
      Netaisi haosu, pašam būs daudz vieglāk atrast meklēto, ja topiku nosaukumi būs īsi un tai pašā laikā pietiekami izsmeļoši.
      Atceries, ka topikam ir ne tikai nosaukuma, bet arī description lauks, kurā vēlams vēl kaut ko norādīt par topiku.
      Topikam nepievieno post icon, ja tas nav vitāli nepieciešams. Nepievieno neatbilstošas post icons.
      Paraksts: Platums līdz 400px, šo limitē PM platums.
      Augstums līdz 100px, lai nav nekāds palags, kurš aizņem vairāk par normālu postu.
      Maksimālais teksta izmērs 5 (atbilst 18pt html).
      Saturs: NESTEIDZIES RAKSTOT. Raksti lēnām, tā pieļausi mazāk pārrakstīšanās kļūdu.
      Ja tev grūtības, ar pareizrakstību, iesaku izmantot šo firefox papildinājumu.
      LIETO PIETURZĪMES. Raksti tā, lai teksts ir viennozīmīgi saprotams. Atceries piemēru: "Nošaut nedrīkst apžēlot" šī teikuma nozīme mainās no tā, kurā pusē vārdam "nedrīkst" ieliksi komatu. Padomā vai tevis rakstītais nav tāds pats.
      LIETO GARUMZĪMES. Tam NEVAJAG TILDES PRODUKTUS. Mūsdienīgās operētājsistēmās jau uzreiz ir iespējams rakstīt garumzīmes, ja vēlies vari rakstīt izmantojot apostrofu kā mēmo taustiņu.
      NELIETO ALL CAPS. Teikumus un īpašvārdus gan sāc ar lielo burtu.
      Izvairies lietot saīsinājumus, izskatās nožēlojami. Piemērs "kr4 vnk psc".
      Pirms nospied "Submit" izlasi skaļi, ko esi uzrakstījis un padomā vai tiešām to vajag.
      JA TEV NAV KO TEIKT, TAD NEKO NESAKI. Attiecas uz postiem "es nezinu, moš...", tikpat kā tādiem, kur zīmju skaits varbūt ir liels, bet atbildes nav tāpat - "liets ūdens".
      Balsošanas un citos topikos NERAKSTI VIENU PAŠU +1. Piemēram "+1 balss no manis" ir bezjēdzīgs posts.
      Aizliegts izcelt visu postu ar krāsu, visu rakstīt bold/italic/underline etc. (tas neattiecas uz Dr.Pain).
      Protams šeit daudz kas trūkst un nepieciešamas korekcijas, ja ir kādi ieteikumi droši saki. Par visiem pārkāpumiem, gan tiem kas šeit atrunāti, gan tiem kas nav, admini pieņems sankcijas, pēc saviem ieskatiem.
    • bencik

GIGN šauj oldschool pakaļas: The last stand (not again)   10/23/18

Dārgie draugi, Ir pienācis laiks parādīt, ka pēdējā reize, kad mēs domājam, ka GIGN vairs nekad netiks CS spēlēts bija meli. Kā lai to pierāda? Ierakstot sev kalendārā 9.11 un 10.11 Tiekamies visi cs.gign.lv serveri 10.novembrī plkst. 22:00 un krušījam kamēr pirksti jēli p.s. 9.novembrī mēs visticamāk arī dzīvosimies par serveri, bet apzinoties, cik katram mums ir dārgs savs laiks visi koncentrējamies uz sestdienu 10.novembri. Dalību ir apstiprinājuši un krušīs kopā ar mums Worm Macho Bencik Manuvietuienemregistretais Ezic Goodman Kaamis Dream Freelancer Deadalive Teddy Dj Erix   Te nedaudz atmiņām no 2016.gada    Mūsu oficiālais sponsors - 
Sign in to follow this  
aT* Pupsel1s

Lintech Lan Cup 5 Vs 5

Recommended Posts

Apmeram Februari notiks lintech Cup kura piedalisies no 16 - 20 komanadam!!!

Dalibas Maksa 20 ls !!!

Balvu Fonds buus dasns !!!

Ja velaties piedaliities msg Pups!kS in irc.lv #intermssion or #elounge!

Guest darek

cena nav nemaz tik liela, parasti turniros arii ir 20, vai apt 30 ls smile.gif

EDIT: viesiz, tadelj arii lielaakaa dalja teami meklee sponsorus, jo nacionaalos turniiros maksa ir veel lielaaka! protams, daudzos vispaar nav jaamaksa tb. ja kvalificejies!

EDIT2: smile.gif par celju tikai jaamaksaa, bet tas jau nav daudz, vienai personaa kaadi 2000 smile.gif tb. CPL

Edited by darek

slow man jau liekas, ka Lanaa notiks, tb tani lectric loungee laikam, bet vienu es nesaprotu, kapec nevar normali peiteikties, bet gan jameklee mircaa kaut kads pupsiks? smile.gif

pupsik, tur tanii klubaa var piesleegt savus devaisus? austinjas, klavu, peli, kafijas aparaatu, mobiilo uzlaadeet utt. 1x esmu tur bijis, pasedeeju inetaa. admins bija varen smiekliigs zellis, taads mazinsh augumaa. kad jautaaju cik maksaa 30min, jo tur tanii cenraadi nebija tik mazs laiks un tad admins paveestija, ka tas maksaas 3latus un 75 santiimus. esmu nezinaaju ko dariit, smieties par sho neapshaubaami aspraatiigo nejoku vai raudaat par sho neapshaubaamo nebiilismu. es nedariiju neko, iedevu savus 30 santjikus un gaalju pie PC smile.gif takaa iesaku pieteikties turniiram, buus smiekliigi!

laugh.gif

slow hands pasaka - admins debīls un čalis atbild "Protams loti eerts klubs gan spelesanais gan atpuutai!". Labs lol.

Guest darek

slow, tiehaam klubs ir ok smile.gif skaitas viens no labakajiem Riga, ja ne pat pats labakais smile.gif ir veerts... droshivien mees ar brauksim.

slow hands pasaka - admins debīls un čalis atbild "Protams loti eerts klubs gan spelesanais gan atpuutai!". Labs lol.

macho, nesaprotu par ko tu runaa smile.gif

darek, ja tu brauksi, tad es ofic ieshu pastiities speelees smile.gif pupsik, tur aiz muguras varees staaveet speeleetaajiem speelju laikaa un elsot pakausii? nezinu cik nu tas klubs bija eerts, man maajaas likaas eertaak, kautgan seezu uz padomju laika kreesla smile.gif tur taads forsh stendinsh bija, tur peliites laikam vareeja nopirkt. kad man beidzaas laiks, es taa nevainiigi piegaaju pie taa stenda un peetiju, kas tur ir. tad peekshnji puisheli (nu vareetu teikt, ka tie bija bez 5min viirieshi) taa peekshi saaka uz maniim skiibi luureet, sak' ko ta tas nuubs tur peeta, buutu gaajis maajas un ar savu bumbinj peli dzenaajis solitaari smile.gif nu lab' vini laikam tur unreal rukaaja vai kveiku, es veel gribeeju biki pastaaveet un pastiities kaa shiem iet, bet peec taas luureeshanas es tomeer izdomaaju, ka ieshu maajaas, piekam es biju nopircis GTA: Vice City, kas man lika aatraak kustinaat kaajas uz maajaam smile.gif vispaar klubs labs, kaa jau piemineeja, var pasuutiit kokteiliiti, lai sasildiitos pirms speeleem.

P.S. pupseli, tad savus devaisus var sleegt klaat vai nee?

macho, nesaprotu par ko tu runaa smile.gif

darek, ja tu brauksi, tad es ofic ieshu pastiities speelees smile.gif pupsik, tur aiz muguras varees staaveet speeleetaajiem speelju laikaa un elsot pakausii? nezinu cik nu tas klubs bija eerts, man maajaas likaas eertaak, kautgan seezu uz padomju laika kreesla smile.gif tur taads forsh stendinsh bija, tur peliites laikam vareeja nopirkt. kad man beidzaas laiks, es taa nevainiigi piegaaju pie taa stenda un peetiju, kas tur ir. tad peekshnji puisheli (nu vareetu teikt, ka tie bija bez 5min viirieshi) taa peekshi saaka uz maniim skiibi luureet, sak' ko ta tas nuubs tur peeta, buutu gaajis maajas un ar savu bumbinj peli dzenaajis solitaari smile.gif nu lab' vini laikam tur unreal rukaaja vai kveiku, es veel gribeeju biki pastaaveet un pastiities kaa shiem iet, bet peec taas luureeshanas es tomeer izdomaaju, ka ieshu maajaas, piekam es biju nopircis GTA: Vice City, kas man lika aatraak kustinaat kaajas uz maajaam smile.gif vispaar klubs labs, kaa jau piemineeja, var pasuutiit kokteiliiti, lai sasildiitos pirms speeleem.

P.S. pupseli, tad savus devaisus var sleegt klaat vai nee?

Jaa var savus niecinus nemt biggrin.gif

Guest darek

slow, aizmuguras peec buutibas nevar staaveet! tas traucee speeleet, koncentreeties utt. utt. smile.gif

slow tas mazais admins nebija gadijumaa matains?

nea, taads mazinsh un nematains. blakus bija kkaada dzuude un laikam taapeec vinsh uz maniim to prikolu pa 3 Ls un 75 sant. izspeeleeja smile.gif tad veel vinam rokaa bija taads liels maiss ar siiceni un vinsh teica, ka kruta buutu to naudu atdot kaadam bezpajumtniekam. to gaajienu es pilniibaa atbalstiiju, tomeer cilveekam ir laba sirds, nodomaaju. bet tad vinsh taa ljauni pasmaidija un taa meitene arii un es sapratu, ka aatraak jaanjem laiks un japazuud pagrabinjaa pie sava PC. par cik man ir slikta redze un es brilles katerogiriski atsakos neesaat, tad es izmisumaa meeginaaju ieraudziit kur ir (laikam tas bija 20) mans dators, veksmiigi atradu, jo tas atradaas pashaa stuurii smile.gif

Bwahahah, vispaar, es piem zinu tikai kkaadus dahzhus ineta klubus : Tornado, Elika, Megabits(ou jee 6 datori un ats skaitaas klubs !!! shock1.gif ), Te vecnhos centraa bija viens, uz D burtu saakaas, tik aizmirsu nosdaukumu...vispaar klubus neapmekleeju... dry.gif

Bwahahah, vispaar, es piem zinu tikai kkaadus dahzhus ineta klubus : Tornado, Elika, Megabits(ou jee 6 datori un ats skaitaas klubs !!! shock1.gif ), Te vecnhos centraa bija viens, uz D burtu saakaas, tik aizmirsu nosdaukumu...vispaar klubus neapmekleeju... dry.gif

Tad tu maz zini!

Guest darek

focus, tu esi aaksts ja doma, kame megabitaa ir 6 datori... tur ir vismaz 30 smile.gif un proti, un veel vip zaale smile.gif manupraat tu neesi pat bijis taj klubaa.. sry par luuudam, jo esmu diezgn lielaa shmigaa smile.gif