Jump to content
GIGN Forum

Pavēste no policijas


joks
 Share

Recommended Posts

Rekur tev ir divas maukas zilij,vnk atpisies no manis un šī foruma, cilvēku pazinēj, krievu jaunieti un kas tik tu vēl neēsi.

Tev pa daudz? Okupanti tavu vectēvu dirsā dauzīja? Un vispār, ja gribi dristies internetā - izņem paintā zīmētu medūbu suni, ja jau ne reizi nessi bisi rokās turējis mazgadīgais pedarast. Uzgērb Converse botas un ej tjolkas koļī uz DEPO! Bet man beidz piepisties jo nevarēsi man pat procentu no tevis teiktā forumā pateikt man acīs...

Ja tomēr kādam rodas jautājumi - Ģetrūdes 59. No darba esmu esmu ap 19 vakarā. Braucam izteikt nepatiku. ja nevaram - tad aiztaisām mutes un klusi lasām uz mammas pirktā kompja.

Edited by b0r1ng
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

? Un vispār, ja gribi dristies internetā - izņem paintā zīmētu medūbu suni, ja jau ne reizi nessi bisi rokās turējis mazgadīgais pedarast.

Pēc Tevis teiktā izriet, ka dirsties internetā pienākas tikai gaiļiem ar blondiem matiem?

Link to comment
Share on other sites

Pēc Tevis teiktā izriet, ka dirsties internetā pienākas tikai gaiļiem ar blondiem matiem?

Nezinu kā ir ar tvu matu krāsu, be esmu pārliecināts ka tev ir rož mati un tu noteikti dzer kvasu alus vietā... jo mamma citu neļauj...

Link to comment
Share on other sites

ūūūūūūūūūūūūūūūūūūūūūūūūūūūūūūūū īsti vīri mētājās ar savu adresi internetā...

un tagad gaidam b0r1nga ierakstu -re visi mīkstie sukas nomīza un neviens nebrauc pie manis.

cilvēk mīļais, tev vēl ir tas vecums, ka tev kačaks vova jātēlo internetā?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest Teletuubijs

Brown jūs varētu izveidot ar Teletuubiju un boringu savu peģiku trīsienību skype chatā un savus slimos murgus un domas rakstīt tur.

bet tu varētu atslēgt sev internetu, vismaz tad nebūtu šeit jāredz tava verbālā caureja!

Link to comment
Share on other sites

Es ieteiktu Browna ieskjiebt otpusku,vismaz 10dienas ko es pavadishu Vacijaa...Jo saakt aizskart citus vecakus,tas jau ir debilizma kalngals... :) Boring alus ledusskapii ir? :) Shodien braucu uz Riigu :P Nejau tevi sist :DD Bet vnk,jo no rita izlidoju :) Bet ja tev butu alus,varetu atnakt izlaupiiit tev alu :DD

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

tu aizmirsi savu numuru, durvju kodu un dzīvokļa numuru ierakstīt b0r1ng, ko dod tikai adrese?

izsitēja kungs

Starpība? Neviens interneta varonis pat napietuvosies... TOM. ielika labu bildi, žēl ka pārsvarā tā visi izskatās internetā. !

Link to comment
Share on other sites

kripat es tavā vieta vispār muti vaļā nevērtu :D:D tu esi maksimāls daunis!!!!! PS neatbildi šim postam DAUNI

b0r1ng ko tad man stāvēt pie durvīm un gaidīt? iedo telefona numuru vai durvju kodu.

pirmdienas man aizņemtas otrdien aiziešu ciemos

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...