Jump to content
GIGN Forum

Daži friday fragi no gigna. [07.09.12]


IndependentM
 Share

Recommended Posts

piektdien uzkapāju gignā, šis taisīts ar frapsu, un nekāds dižais edits tur nav, jo vienkārš fragšovs, btw taisu arī css movies /var redzēt manā kanālā/ :) maybe būs vēl kautkādi fragšovi, tikai labāki /daily/weekly/ nvm.

ja jums ir kādi normāli fragi, tad droši atsūtat demo, un labprāt uztaisīšu. Tikai tā lai ir normāli sick. nevis m4spray_2k :D

Edited by IndependentM
Link to comment
Share on other sites

Jejbogu, kā man aknās sēž visi šie die-hard 1.6 pensionāri. No disrespekt, bet pateikt, ka mūvijs zīž tikai tāpēc, ka tas ir css mūvijs ir vienkārši retarded. Attachment, cik daudz un kvalitatīvi Tu esi taisijis mūvijus, lai būtu tāds kritiķis? Vai arī vienkārši šis bija Tavs kārtējais +1 post posts?

Link to comment
Share on other sites

tas otrais video , pahodu nemaz nav vinja. ;) un Tev tieshaam patika tas vinja video kas bija pirmajaa postaa? shaubos.

omfg. Vecīt, tev tiešām liekas, ka uz fragšova, kur vienkārši parāda fragus ir jābūt editam ? Padomā taču ar galvu.

Rekur mans kautkāds klips, kurš nav fragšovs. Bitch please.

[media=''>

[/media] Edited by IndependentM
Link to comment
Share on other sites

Jejbogu, kā man aknās sēž visi šie die-hard 1.6 pensionāri. No disrespekt, bet pateikt, ka mūvijs zīž tikai tāpēc, ka tas ir css mūvijs ir vienkārši retarded. Attachment, cik daudz un kvalitatīvi Tu esi taisijis mūvijus, lai būtu tāds kritiķis? Vai arī vienkārši šis bija Tavs kārtējais +1 post posts?

Cik tizlam ir jabut, lai teretu savu laiku un skatitos uz siem sudiem ? Lidz 14 gadiem ok, bet ja to dara pieaudzis cilveks :axe:

Edited by Jem
Link to comment
Share on other sites

Cik tizlam ir jabut, lai teretu savu laiku un skatitos uz siem sudiem ? Lidz 14 gadiem ok, bet ja to dara pieaudzis cilveks :axe:

Nebūsi tas Tu, kas teiks kā man labāk savs laiks jāpavada.

vot piekriitu kada tev bl*a starpiiba ko Cilveki skataas ko nee. Par seviim domaa,ja tu te kko raksti tad jau ari skatijies ne?

Edited by You Use Drugs?
Link to comment
Share on other sites

Lūdzu, iemācies gramatiku, pediņ.

edit. āa, ok - man palūdz nomirt un pretī man cietu seju jāsēž un dīvānā jāpirž? Zajebis (<- par to arī, varbūt piešķir vārnu). Ja es kādu aizskāru, tad palūgšu to personu iet dirst(jā, droši, arī par šo)

Edited by enjoi
Link to comment
Share on other sites

Klau puis, tu šobrīd pārbaudi manu pacietību. Ja neproti normāli forumā komunicēt, tad atņemšu tev iespēju postot, un varēsi uz visu noskatīties no malas.

Neuzskatu, ka ir jālepojas ar savu bomža leksiku, tāpēc iesaku to ierobežot.

Edit: Ak jel, man vienkārši trūkst vārdu par tavu inteliģenci, tāpēc nemaz necentīšos komentēt tavas jēlības, ko esi uzrakstījis. Uzmanies ko raksti, jo izdevību izspert es izmantošu.

Link to comment
Share on other sites

Nu neesmu es tas cilvēks, kam var kāpt uz galvas. Ja vien es būtu zinājis, ka šeit arī tādi cilvēki uzturas, nekad nebūtu pat mēģinājis kādu aizskart. Atvainojos, centīšos nākotnē neaizskart, Jūsu maigās, nesabojātās dvēselītes! Ceru, ka Jūs spēsiet atrast vietu savā sirdī, lai man piedotu...

edit.

Edited by enjoi
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...