Jump to content
GIGN Forum

Mājas lapu bloķēšana (rūteris)


Kaspiits
 Share

Recommended Posts

Laba diena !

Man nepieciešams kāds info/padoms šajā lietā:

Vajadzētu uz rūtera kaut kādā veidā nobloķēt dažas mājas lapas.

Respektīvi tie, kuri pieslēdzās rūterim un izmanto manu wifi netu - nevarētu apmeklēt dažas mājas lapas.

Es netā meklēju info....kaut ko atradu un uzliku tā kā bija teikts, bet tas īsti nestrādāja.

Man ir Linksys rūteris. Būšu mājās un uzrakstīšu modeli. Man virsū viņam nav oriģinālais firmware, bet viens cits, kas ir bik labāks. Aizmirsās kā sauc.

Link to comment
Share on other sites

Tā kas virsū varētu būt DD-WRT - http://www.dd-wrt.co...ss_Restrictions

Jā, čotka šis man arī ir.

Tagad ir vajadzība nobloķēt dažus saitus. Bet vajag tā,lai netam ta var visi piekļūt ar wifi passwordu. Tas ģimenē rūteris, bet ieejot tur adresēs, kuras es gribu nobloķēt - parāda,ka nevar ieiet vai ilgi domā un tā arī neatver vai arī,lai paziņo,ka tāda web lapa neeksistē.

Piemēram, (tikai piemērs) - es gribu ,lai mājās visi beidz līst draugiem.lv portālā. Ievadot draugiem.lv - nekas neatverās. Svarīgi ir tas, lai neuzrādās, ka to adresi ir kāds bloķējis. Lai nesaprot to,ka es nobloķēju, lai rodas ilūzija, ka vienkārši tāda adrese vairāk nav.

Edited by Kaspiits
Link to comment
Share on other sites

Man ir tā, ka es varu sava rūtera setingos nobloķēt saiti, IP adresi vai portu. Tā pat, ir iespēja re-directot uz citu linku. http://192.168.1.1/

Nezinu, vai palīdzēs.

http://www.timeatlas..._block_websites

Hmm...paldies, es pastīšos mājās.

Reāli ir sadaļa,kur nobloķēt lapas, bet tur prasījā MAC adresi. Ok, ierakstīju, bet nekā...pilnīgi nekas nemainījās. Darīju visu kā nākas, izložņāju visur...nevaru saprast ko es nepareizi ierakstīju vai reāli neesmu līdz galam izdarījis. Tā kā problēmu neatrisināju, tad rakstīju te.

Link to comment
Share on other sites

Man šķiet, ka šis darbojas tikai uz noteiktu datoru, nevis tīklu.

Sūdīgākajā gadījumā varu arī uzlikt uz konkrētiem datoriem rediģējot to failu. Būtu labi ja kāds varētu pateikt kur varētu būt kkāds tas fails tieši :)

Runājot par adresēm - tās ir dažāda veida RU adreses, kur ir visādas sazvērestības teorijas un murgi. Visas tās bulšitu filmas SECRET, Zeit Geisti utt. Visādi tizli raksti par to, ka onkulis Sems kontrolē tavu prātu, par visādiem citplanētiešiem utt.

Vobšem labāk neprasiet :D Ir cilvēki, kuriem nav pilns pulkstenis. Principā ir tā, ka tā ir smadzeņu programmēšana - sāc skatīties un pēc laika kļūsti par pilnīgu fanātu. Man bik piegriezās un izdomāju nobloķēt. Ja nu kas, tas nav smieklīgi - ja nemaldos saucās neirolingvistiskā programmēšana (zombēšana), kuru nevar tā vienkārši izbeigt, lai sakārtotu prātu pēc šī mēsla - jāskrien pie speciālista, kas maksā dārgi. Pārliecināšanas metode, ka tas ir bulšits nepalīdz, jo...ai lab. Palasiet netā par to, jo tā ir zinātne. Daudz jāraksta par to. To piekopj Krievijā Putins utt.

Edited by Kaspiits
Link to comment
Share on other sites

Iedomājos kā šī lapu nobloķēšana tikai stiprinās dažu labu ticību tam, ka kāds visu kontrolē. ^_^

Lai domā ko grib. Vismaz būs kaut kāda dezinformācija :)

Edited by Kaspiits
Link to comment
Share on other sites

Nevienam nepatīk sajūta, ka tevi kāds ierobežo, jo īpaši savējie cilvēki, kuriem itkā var uzticēties. Pat ja izdosies noslēpt to, ka nerādās, ka ir bloķēts manuali un kad tas nāks gaismā... Par sekām esi padomājis? :D

Link to comment
Share on other sites

Lai domā ko grib. Vismaz būs kaut kāda dezinformācija :)

Dezinformācija notiek tagad... ja tas ir domāts mājiniekiem ar kuriem tu uzturi kontaktus, tas būs tas pats kas heroīna narku iemest slēgtā telpā lai no lomkām atmet kātus. Aprunājies taks, argumentē, nevis ej to vieglāko ceļu. Savādāk sanāk ka tu neesi labāks par putinu...

Link to comment
Share on other sites

Dezinformācija notiek tagad... ja tas ir domāts mājiniekiem ar kuriem tu uzturi kontaktus, tas būs tas pats kas heroīna narku iemest slēgtā telpā lai no lomkām atmet kātus. Aprunājies taks, argumentē, nevis ej to vieglāko ceļu. Savādāk sanāk ka tu neesi labāks par putinu...

Konkrēti vienam cilvēkam. Runāšana nelīdz. Pats arī esmu par to mācījies un tas ir bezjēdzīgi. Doma ir nobloķēt, lai stundām ilgi nesēž un negrimst tajos murgos. Vispār tā ir baigā sērga, jo pazīstu vēl vismaz 2 cilvēkus, kuri uzsēdās uz šī murga pateicoties tām gudrajām filmām. Bet nu pierādīt gan nevienam neko nevēlos. Katra smadzenes strādā citādāk. Nav vēlme kasities vai diskutēt pagaidām. Iesaku tikai no tām lietām turēties pa gabalu, jo nu ir grūti kādam pierādīt, ka tas ir ļoti nopietns smadzeņu programmēšanas pasākums. Jau ļoooti sen piekopts, bet pateicoties tehnoloģijām to ir jau krietni viegli darīt.

Vispār īpaši vairāk jau netā nevēlos stāstīt. Man tik vajag nobloķēt, lai apturētu, iesaldētu tālāku murgu.

Link to comment
Share on other sites

Konkrēti vienam cilvēkam. Runāšana nelīdz. Pats arī esmu par to mācījies un tas ir bezjēdzīgi. Doma ir nobloķēt, lai stundām ilgi nesēž un negrimst tajos murgos. Vispār tā ir baigā sērga, jo pazīstu vēl vismaz 2 cilvēkus, kuri uzsēdās uz šī murga pateicoties tām gudrajām filmām. Bet nu pierādīt gan nevienam neko nevēlos. Katra smadzenes strādā citādāk. Nav vēlme kasities vai diskutēt pagaidām. Iesaku tikai no tām lietām turēties pa gabalu, jo nu ir grūti kādam pierādīt, ka tas ir ļoti nopietns smadzeņu programmēšanas pasākums. Jau ļoooti sen piekopts, bet pateicoties tehnoloģijām to ir jau krietni viegli darīt.

Vispār īpaši vairāk jau netā nevēlos stāstīt. Man tik vajag nobloķēt, lai apturētu, iesaldētu tālāku murgu.

Man šķiet, ka tagad tu dari tieši pretējo, bloķējot komunikāciju... brīvību. Bet nu jā, tas ir, kā uz to skatās un kā to lieto. Bet nu es tāpat šaubos, ka tev izdosies tur ko mainīt, ja jau nesanāca ar runāšanu, paliks tikai sliktāk.

Link to comment
Share on other sites

Man šķiet, ka tagad tu dari tieši pretējo, bloķējot komunikāciju... brīvību. Bet nu jā, tas ir, kā uz to skatās un kā to lieto. Bet nu es tāpat šaubos, ka tev izdosies tur ko mainīt, ja jau nesanāca ar runāšanu, paliks tikai sliktāk.

Nu katrā ziņā vismaz var pamēģināt un novērot situāciju. Ja nu kas, tad vienmēr var atbloķēt.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...