Jump to content
GIGN Forum

ACC [CSS PUB]


IndependentM
 Share

Recommended Posts

  • Vecums; 15
  • Nodarbošanās; Rīgas Valsts 3. ģimnāzija / komerczinības
  • Pieredze CS/CSS/TF2; CS 1.6 - 4 gadi. / CSS - 3 gadi
  • Kāds GIGN būs labums, ja tev tiks pieškirtas tiesības uz kāda no GIGN serveriem? Spēlēju aktīvi gigna serverī, aptuveni 3-6 h dienā, un brīvdienās 5+, sanāca pat vienu dienu 16 h nospēlēt. Aktīvi cenšos iesaistīties čīteru/likumpārkāpēju nodošanā iekš foruma, un admina čatā serverī. Gribu lai ir tā, ka vismaz ir kāds admins, kas ir bieži on, gandrīz vienmēr, un es spēlēju ļoti daudz, un centīšos to arī pildīt. Pieredze man ir bijusi exc/deam/xgames , iekš 1.6 esmu adminējis daudzos mazos projektos, un varbūt lielākais varētu būt STN. Esmu pieredzējis iekš banteama, un reportiem.
  • Laiki, kuros tu spēlē GIGN serveros; Darba dienās 16:00 - 1:00 , brīvdienās varētu būt pat visa diena ar maziem pārtraukumiem.
  • Linki uz spēlētaju statos; http://stats.gign.lv...nfo&player=4262 Visu šo laiku esno nospēlējis pa 5 dienām.
  • OBLIGĀTI - Reģistrētais niks vēlamajā serverī. - critical | Independent /M/
  • Admini kas rekomendē - The M , maddn, Slinkais @ 92s

Edited by IndependentM
Link to comment
Share on other sites

No manis REC, kā jau biju solījis. Par laimi viņš vairs nav tas mērkaķis, kuru mēs visi ienīdām un sapņojām par viņa pakāršanu, viņš ir manāmi audzis(pārsvarā prātā, ne augumā). Domāju, viņam ar acc lietošanu problēmu nebūs, jo cik esmu redzējis serverī, noteikumus labi zina, protams, ja vispār tiks pie acc. Manuprāt, šim praņikam acc iedot derētu, bet es uztraucos, kā būs ar sadzīvošanu ar pārējiem adminiem un vecajiem css bukiem, jo daudzi viņu vēl atceras, kā cheeky monkey.

Edited by The M
Link to comment
Share on other sites

Domā, ka pēdējo divu nedēļu laikā esi beztolkā čīkstējis pa forumu un reportējis dažus 50 / 50 čīterus, ka tagad ir tas laiks prasīt kaut ko?

zabej arī no manis!

p.s. paskaties uz savu pavadīto spēles laiku serverī, Tu aktīvais spēlētāj!

Edited by Gucci
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Domā, ka pēdējo divu nedēļu laikā esi beztolkā čīkstējis pa forumu un reportējis dažus 50 / 50 čīterus, ka tagad ir tas laiks prasīt kaut ko?

zabej arī no manis!

p.s. paskaties uz savu pavadīto spēles laiku serverī, Tu aktīvais spēlētāj!

Man šis ir jauns profils, un ar šo niku spēlēju 5 dienas- un 45 stundas tas ir maz ? Es arī pa vasaru šeit spēlēju, tikai ar citu niku. Tapēc jums tikai liekas, ka esmu te tikai 2 nedēļas.

EDIT - Uz otro Gucci postu. Tas ir pēc statu reseta. Ja es būtu ar šo niku spēlējis pēc statu reseta, man būtu vel vairāk par tām 195 h.

Edited by IndependentM
Link to comment
Share on other sites

Man šis ir jauns profils, un ar šo niku spēlēju 5 dienas- un 45 stundas tas ir maz ? Es arī pa vasaru šeit spēlēju, tikai ar citu niku. Tapēc jums tikai liekas, ka esmu te tikai 2 nedēļas.

Nu tad Igors pēc statu restarta ar savām 195 stundām arī ir pelnījis kaut ko! :D

Viss, vari vairs man neko neatbildēt. Šajā topikā vairs neko nerakstīšu!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

principā sastrēbu ar savu rec dēļ "intulektālas vārdu apmaiņas" ar citu administrātoru.

tobiš gribēju pateikt, ka es nebūšu viens no tiem, kas var likt vārdu pa tevi, nesmuki sanāca - neko darīt.

Sent Yesterday, 20:59

Lai jau tiek, sliktākais jau nebūsi.

Edited by maddn
Link to comment
Share on other sites

Ja tas kaut ko maina, kas ir maz ticams, gribētos atbalstīt šo fruktu uz kaut kādu mini aksesu. Lai arī jauns, gribētos teikt, ka prātiņa vairāk nekā lielai daļai spēlētāju.

Nesmuki jau sanāca ar Igora banu un tml., bet es domāju, ka vismaz xb piešķiršana šim puisim dotu manāmu pienesumu serverim.

Link to comment
Share on other sites

AK Dievs. :D Cheeky monkey tu jau kādu ble piekto reizi prasi acesu,tev neaiziet,un ja nemaldos banots tu te esi,nevienu vien reizi,nez cik tavi feik niki šeit ir banoti,lai tu varētu savu wh iemācīties paslēpt.,tpc jau tev arī liekas,ka visiem hako,jo pats caur hakiem lūri.(čīteru reports,tu tur arī esi jā.! )

Gucc,man pēc statu reseta online time 8 dienas,pirms reseta 40 vairāk dienas :D . Jā Gucc,es esmu šeit kko pelnījis :XD2:

Nē nu skaista jau skaista tā Latvij. :latvia:

:xd3:

Link to comment
Share on other sites

AK Dievs. :D Cheeky monkey tu jau kādu ble piekto reizi prasi acesu,tev neaiziet,un ja nemaldos banots tu te esi,nevienu vien reizi,nez cik tavi feik niki šeit ir banoti,lai tu varētu savu wh iemācīties paslēpt.,tpc jau tev arī liekas,ka visiem hako,jo pats caur hakiem lūri.(čīteru reports,tu tur arī esi jā.! )

Gucc,man pēc statu reseta online time 8 dienas,pirms reseta 40 vairāk dienas :D . Jā Gucc,es esmu šeit kko pelnījis :XD2:

Nē nu skaista jau skaista tā Latvij. :latvia:

:xd3:

Kādi fake niki ? Ja man ir wh, kapēc es netieku banots serverī ? Tu sākumā pats saproti, ko esi uzrakstījis, un tad kautko gvelz.

Pikaso - paldies, jā.

Niknais, ko tā ?

Link to comment
Share on other sites

Noteikti nē. Līdzīgi kā shokolatka, prātiņā vēl pārāk maziņš un impulsīvs, kas kopā ar acc, manuprāt, neiet. Serverī ir vērojamas tavas pubertātes problēmas. [Ar to tev viss ir kārtībā, tikai nepārproti - mēs katrs tam esam gājuši cauri.]

2012-09-15 11:17:38 (Team) Tu smirdi vel trakak neka mana suņa dirsa pēc kakaašanas ;D.

2012-09-15 11:13:55 Team) DA NU BĻAAAAA JUS SEGT MAKAT? KAPEC MANI VIENMER JOPTV NOŠAUJ ? pizdets.

Edited by Lumpy
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...