Jump to content
GIGN Forum

Administratora tiesíbas


lvSHoKoLaTKa
 Share

Recommended Posts

(Pirms saaku uzreiz pateikshu ka man nav garumziimes)

Niks: lvShokolatka

Ranks serveri :72 + -

Serveri nospelets 2d 21:04h (un aug katru dienu)

Speletju Katru dienu Lielaako dienas dalu

un biezi sastopu nelabveeliigus servera speeleetaajus (also know as Cheaters)

un biezi vien tajaa laika nav servi neviena admina (kaut gan cilveki sauc adminus izmantojot "Calladmin" funkciju uzstaadiito serveri)

<Necenshos izraadiit nekaadu necienu vai kritisizmu nevienam adminam>

man doma ship topicam ir KÁDÁ veida Es varétu iegút Administrátora tiesíbas mús vis mílaja serveri?

*Spéléju tikai gigna jo ká jau més visi zinam shis ir vieniigais daudz cienígais serveris*

Ja nepiecieshams Esmu gatavs Maksát atiecígo naudas summu Galvanajam administratoram.

Pats censho buut peec iespeejas draudziigaaks bet loti vélétos but administrators, ja ir jebkáda aplikacijas forma kas jáaizpilda vai kautkas jáizdara/jásasniedz serveri esmu tam gatavs ;)

Táká ja neteereeshu daudz juusu laiku shi posta lasiishanai un gaidíshu galvana vaij jebkada admina videokli/domas/informaciju par sho teemu. :)

(páris burtiem man ir garumzímes :P :D)

LOL un ká jau vienmeer biju uzrakstijis nepareizaja foruma sadala :D

Link to comment
Share on other sites

Pret. Atkārtošu to pašu, par ko tu te uzcepies jau.

2012-09-14 22:14:10 tev praatinsh nav veel nobriedis.. GIGN CS:S Old | css.gign.lv de_dust2

2012-09-14 22:13:55 shokolatka, netiksi tu pie admina tiesiibaam. GIGN CS:S Old | css.gign.lv de_dust2

Ar to nebiju domājis, ka esi idiots vai sazin kas vēl. Prātiņš nav nobriedis - respektīvi, tu vēl esi pārāk impulsīvs un zaļš šādā ziņā, lai spētu pieņemt objektīvus lēmumus. Briedums nav tas pats, kas gudrība/idiotisms/stulbums or something.

P.S.

Man galīgi nekrata Tava aktivitāte forumā, jo galvenais ir aktivitāte serverī, taču šajā gadījumā arī Tava uzvedība serverī neliecina ne par ko labu.

Edited by Lumpy
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...