Jump to content
GIGN Forum

tf2


Pinky
 Share

Recommended Posts

es zinu. man ir niks. agrak viss bija bumbas ar niku tikai. tagad kkas mainijies ? :( un ka tas stimid strada ? man bija saprashana, ka rego stimid un tad pofig ar kadu niku spele.

Edited by Pinky
Link to comment
Share on other sites

Izvēlies vienu - niku vai ID. TF2 tā pat visi ir stīmoti, kam tavs niks nepieciešams, ja pēc ID var visu elementāri noteikt? Visi stati arī uz ID tak regojas?

Ideāli ir tad, ja uz ID ir gan CS, gan TF2, tad regniks kalpo kā slots kā tur, tā tur, ar jebkuru niku.

Link to comment
Share on other sites

tad kas notiek ar registreto niku ? vinsh ieksh tf2 vairak nestrada ?

Nu, ne gluži! Jāprasa kādam "sarkanajam", kādas ir tavas opcijas, ja tev ir reģistrēts niks, bet gribi reģistrētu ID, tā uz ātrumu pie saviem settingiem neredzēju, ka varu nomainīt. Varbūt viņi var vienkārši pārlikt no nika uz ID, ja nē, tad Tev vajadzēs reģistrēt ID, apmēram, tā pat kā Tu to darīji ar niku. Ja, te nav tāda pārlikšanas politika, tad vienkārši tajā "Pārskats" opcijā uzliec, lai pēc nika derīguma termiņa viņu var visi izmantot, un pats arī izmanto.

Edited by _swallow.dll
Link to comment
Share on other sites

ja es ta darishu, nebus tiesibas. ~_O lab, registresu id. nav jau tos 2ls zheel. paldies par ifno, kas atbildeja. talak ar tediju sabazareshu par tam pravam. tl.

es esmu diezgan stulbs - kas ir steamid ? :( tas ir tip mans logins stimam ?

Edited by Pinky
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...