Jump to content
GIGN Forum

Zāles / spēkam u.t.t


styledu
 Share

Recommended Posts

Nezinu, kas ir tas Ronijs Kaulmanis, bet nē. Pie tā 100kg svara ilgi arī turējos, tagad tikai kaut kādi 10kg pa 3 gadiem pienākuši klāt ir, bet tas jau vairāk speķīts, tā kā nav galīgi sanācis laika fiziskām aktivitātēm.

Tajā laikā, kad sāku iet, tad sāku tikai ar nieka 40kg, bet ātri vien uz 70 pacēlos, ja tu runā par grudaku tieši. Tā bija vispār pirmā reize, kad aizgāju uz zāli un diezgan ātri man gan man svars cēlās, gan svars ko cēlu, līdz kādiem 80kg bāzei, vairāk tālāk neaizgāju, jo nelielu pleca traumu dabūju un lielus smagumus daudz reizes pacelt nevaru.

Link to comment
Share on other sites

to, ka ir jāēd, es protams saprotu un daru, cenšoties sevi pat spiest ēst. par pārslu putru un jogrtiem, plus pa dienu risi ar vistu var aizmirst. man nav tādas dienas. sāku darbu 5:30, ceļos 4os. stunda apmēram ceļā. 9 stundas strādāju, tad pusstunda līdz mājām. uz gym, pēc tam paliek 3 stundas pirms gulēt iešanas.

Link to comment
Share on other sites

Kā topiks par trenēšanos tā 10 lapas ar pulveriem, ko jūs gribat tagad atriebties visiem kuri jūs bērnībā abižojuši?

Jā, loģiski sevi ir jauzstur formā, bet pulveri jūms to dos? Nav jau jums tas vecums, kad jūs neprotat atšķirt informācijas avotus, internetā meklēt palīdzibu par veselību ir galīgs pizģets, tas pats pie drūmākā skapja trenažierzālē. Gribi darīt to visu veselīgi, ej pie profesionāļā nevis tumšā trenažieru zālē skaties ko čaļi pa stūriem lieto.

Nevajag man tagad tupa skaidrot, ka neko nezinu. Piemērus zinu daudz un nejau no interneta.

@BENDE, protams, gaumes atšķiras, bet man liekas ka visam ir savas robežas un tas melnādainais ir tuvāks zirgam nekā cilvēkam.

Link to comment
Share on other sites

Kā topiks par trenēšanos tā 10 lapas ar pulveriem, ko jūs gribat tagad atriebties visiem kuri jūs bērnībā abižojuši?

Jā, loģiski sevi ir jauzstur formā, bet pulveri jūms to dos? Nav jau jums tas vecums, kad jūs neprotat atšķirt informācijas avotus, internetā meklēt palīdzibu par veselību ir galīgs pizģets, tas pats pie drūmākā skapja trenažierzālē. Gribi darīt to visu veselīgi, ej pie profesionāļā nevis tumšā trenažieru zālē skaties ko čaļi pa stūriem lieto.

Nevajag man tagad tupa skaidrot, ka neko nezinu. Piemērus zinu daudz un nejau no interneta.

@BENDE, protams, gaumes atšķiras, bet man liekas ka visam ir savas robežas un tas melnādainais ir tuvāks zirgam nekā cilvēkam.

tak aizej nomirsti dauni. Kāpēc tu vispār kautko dirs, ja tev ir 0 sajēga? Lasi normālus materiālus, nevis kautkādu pidaru - tādu kā tu, rakstus. Visiem tiem, kas nezin par ko viņi paši runā, lai palasa - http://valdmanis.tum...-olbaltumvielas .

Edited by +Demetrius
Link to comment
Share on other sites

e2u3tzlg0db4b2y8kfq.png

Only God can judge me!

Eu kur tu izrāvi tādi tekstu? :DD Man vienam pazīstam tieši tāds uztetovēts uz rokas, pietam ar J nevis Y :XD2:

P.s. Kam tā bilde?

P.s.s. Špricējamie ir anapauriem. Proķis šketeļiem. Pārējiem ir dzelži.

Ja kaut ko nevar izdarīt ar uzturs+tehniski treniņi, tad tas nav domāts priekš viņa.

Link to comment
Share on other sites

Ou, cik forši to dzirdēt no anonīma pokemona :)

sirsniņa pārāk stipri iespējās? hahahha

Eu kur tu izrāvi tādi tekstu? :DD Man vienam pazīstam tieši tāds uztetovēts uz rokas, pietam ar J nevis Y :XD2:

P.s. Kam tā bilde?

P.s.s. Špricējamie ir anapauriem. Proķis šketeļiem. Pārējiem ir dzelži.

Ja kaut ko nevar izdarīt ar uzturs+tehniski treniņi, tad tas nav domāts priekš viņa.

šķetelis. Tas kautkāds jaunais, tuklo cilvēku stereotipiskais uzbrauciens?

Edited by +Demetrius
Link to comment
Share on other sites

interesants topiks, visnotaļ :) mazs pārsteigums, ka pārītis biedru iedziļinājušies pat AS tēmā.

Topika autoram - tā vispārīgi un tēlaini izsakoties, ķermeņa aprišu koriģēšana patiešām ir ļoti individuāla lietiņa, un lai to svaru nomestu vai uzaudzētu, katram no mums ir jāpieliek citāds apjoms fiziskā ieguldījuma, tāpēc ieteikt - ko, cik daudz, kad, drošvien nebūtu baigi lietderīgi (vēl jo vairāk - ja internets ir pilns ar info arī latviešu valodā). Tieši tā pat ir ar tiem uztura bagātinātājiem - ja gribi tērēt naudu, tad ņem un mēģini, kā arī, ja ir iespēja, vēlams būtu pašam priekš sevis kaut kur dokumentēt svara, spēka, u.t.t. izmaiņas. Un tad nu pats varēsi secināt, kas strādā, kas ne.

No savas "profesionālo gaitu" pieredzes varu teikt, ka no UB pie palielinātas fiziskās slodzes reāli noderīgi ir tikai multivitamīni ūūn varbūt kreatīns, pārējais - sūkalu obv, kazeīns un citi protajīni Uztura Bagātinātāju formā ir ok, bet ne tik ļoti nepieciešami, ja ir iespējams savākt nepieciešamo kaloriju daudzumu ar pārtiku. Pre-workout UB arī ir tāda individuāla lietiņa, bet man patika. Pārējais - svara nomešanas speciālie uztura bagātinātāji, testosterona naturālie boosteri un tamlīdzīgas lietiņas pa lielam tāds mārketinga triks vien ir, kas precīzi atbilst vēlmei "neko negribu darīt, bet gribu rezultātu". kaut kā tā :)

un vispār - man vienīgajam ir aizdomas, ka topika autors ir lašara un ne sūda neklausīs, ko viņam iesaka, kā arī beigās progresa vietā būs iztērēti pārdesmit lati par zāles abonamentu? :D

Link to comment
Share on other sites

Draudziņš nesarausies, bet mīlas prieku kvalitāte gan pasliktināsies. Negribu sameloties, bet tas varētu būt no tā, ka pincītim no proķa ( it īpaši nekvalitatīva ) radīsies problēmas uzņemt asinis, kas arī daļēji nosaka stieņa spēku un masu! :D

Es ieteiktu vairāk lietot visāda veida atjaunojošos līdzekļus ( piemēram, spirulīns ), jo tie nesagādā problēmas vēlāk. (Nebūs kā Arnoldam) Un, protams, tam klāt sabalansēta pārtika ( proteīns ir kaut kas līdzīgs labi sabalansētai pārtikai ) - ogļhidrāti, obaltumvielas u.t.t. Vēl arī pareizās dozās ( tās nosaka pēc analīžu rezultātiem ) vajag dzert vitamīnus, lai arī cik spēcīgi jūs justos. Īsti negribās iedziļināties stāstīt par pareizo uzturu, jo tas katram ir personīgi, bet, ja tiešām ir interese, droši var uzrakstīt man, ja negribās tērēt lielās naudas ejot pie diatologiem.

Link to comment
Share on other sites

Viens gudrs čalis stāstīja, ka uztura bagātinātājus lietot nevajag (lasi tālāk), ja netrenējies jau gadu - divus. Pēc pāris mēnešiem trenniņu, organisms pats sāk izstrādāt nepieciešamās vielas, kuras var atrast uztura bagātinātājos. Pēc tam, kad es sasniedzis savu individuālo maksimumu, un ilgstošo nejūti rezultātus, tikai tad ir "ieteicams" ķerties pie jebkādiem pulveriem, jo tie pastiprinās jau organismā ražotās vielas un rezultāti būs manāmi atkal.

Kāpēc nelietot uztura bagātinātājus, sākot trennēties. Nu, loģiski tikai, ka ķermenim pietiks šo vielu no uztura bagātinātājiem, un tas tos pats neražos. Kad pārstāsti lietot uztura bagātinātājus, būs lejupslīde. Tas ir tāpat kā mazam bērnam dot simptomus nodzenošus līdzekļus saaukstēšanās laikā - imūnsistēma neražos baltos asinsķermenīšu un necīnīsies ar slimību, jo to darīs zāles. Pieaugušam cilvēkam ar nostiprinātu imūnsistēmu tas ir nekaitīgi, bet bērnam - nē. Rezultātā neattīstīsies dabīgā aizsardzība pret slimībām. Ok, bet ne par to ir stāsts. Stāsts ir par to, ka organismam pašam ir jāļauj saražot sev nepieciešamās vielas un tad, kad ir sasniegta šo vielu maksimālā ietekme uz organismu, var to pastiprināt ar uztura bagātinātājiem.

Palabojiet, ja es kļūdos.

Nav tāda - vienkāršākā ceļa - no sākuma ir jāpasvīst :)

Link to comment
Share on other sites

Draudziņš nesarausies, bet mīlas prieku kvalitāte gan pasliktināsies. Negribu sameloties, bet tas varētu būt no tā, ka pincītim no proķa ( it īpaši nekvalitatīva ) radīsies problēmas uzņemt asinis, kas arī daļēji nosaka stieņa spēku un masu! :D

Es ieteiktu vairāk lietot visāda veida atjaunojošos līdzekļus ( piemēram, spirulīns ), jo tie nesagādā problēmas vēlāk. (Nebūs kā Arnoldam) Un, protams, tam klāt sabalansēta pārtika ( proteīns ir kaut kas līdzīgs labi sabalansētai pārtikai ) - ogļhidrāti, obaltumvielas u.t.t. Vēl arī pareizās dozās ( tās nosaka pēc analīžu rezultātiem ) vajag dzert vitamīnus, lai arī cik spēcīgi jūs justos. Īsti negribās iedziļināties stāstīt par pareizo uzturu, jo tas katram ir personīgi, bet, ja tiešām ir interese, droši var uzrakstīt man, ja negribās tērēt lielās naudas ejot pie diatologiem.

Ja jau negribi sameloties, kapeec tad raksti pilniigaako hu***> vai arii tas peec pieredzes?

taads dietologs, es esmu shokaa

Edited by Don Bass
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...